• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv Okt 17, 2019 10:14 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 667 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Ďalší
 Datastor Modpack 6.0 + patche 
Autor Správa
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Poslať 
Cervikpo píše:
Tak to si počkám. 6 nechám tak. aj tak so mnou Klobouk nechce hodiť reč a už som skúsil asi všetko. Koľko cca dní-hodín-minút? :D

Aj ja som mal ten problem a uz sa mi nepodarilo to rozchodit, ani ulozenim a nacitanim, ani zmenou lokacie. Za nasledok to malo uzamknute dvere, ktore mi neotvoril ani dekoder. Skusim ten trik so zmenou vahy a ak nie, tak odznovu ...

Štv Apr 09, 2009 11:14 am
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Poslať 
Další novinky z vyvíjení:

1/ Respawny jsem použil z 5.5 a trochu upravil podle AMK - během tří herních dní se nepřátelé neobjevili, jenom Lišák měl pak smůlu a roztrhali ho během přebíjení psi.
2/ U Sidoroviče je další úkol navíc, stejně tak dva úkoly u Šikuly. Víc úkolů bude nově nabízet i Práskač, přičemž zrovna u něj to bude komplikovanější. Na druhou stranu za to odměny budou taky stát.
3/ Možná v modpacku bude dynamická hudba během přestřelek - stačí mi sem napsat váš názor. K mání bude ale i soubor, co hudbu během přestřelek deaktivuje.
4/ Přibylo pár variant normálních zbraní (oba Dragunovy, Groza, TOZ-34, Beretta) a dokončil jsem povídky do PDA včetně formátování.
5/ U postav se objevuje občas minerálka, čokoládová tyčinka, cigarety a další věci.

Vydání se jistojistě blíží - pokud všechno bude probíhat dobře, tak by tady už možná za pár dní balík mohl viset 8)
Teď probíhá testování a ještě začlenění úkolů pro Práskače.

Sob Apr 11, 2009 3:39 pm
Profil WWW
Lesník
Obrázok užívateľa

Poslať 
Jsem PRO dynamickou hudbu,když se pude kdykoliv dát vypnout tak proč ne. A dotaz, hodláš do svého modpacku zařadit takový ty tvoje a Viperovy vychytávky ?
Stačí napsat číslo a ano nebo ne.
1.) lékarničky,které léči postupně
2.) přenosné repair kity
3.) nové boje v aréně
4.) nášivky a PDAčka

Sob Apr 11, 2009 4:12 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Lékárničky a repair kity jsem zařadil, arénu a nášivky ne (i když PDAčka jde najít ve skrýších, je v nich něco málo k příběhu). Místo bojů v aréně se právě víc zaměřuju na další úkoly. Dynamická hudba se bude dát vypnout, stačí změnit jeden řádek v bind_stalkeru (ten pak dodám) a je to.

Sob Apr 11, 2009 4:29 pm
Profil WWW
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Poslať 
JV: Ber to tak že můj a Datyho mód budou alespoň v něčem odlišné což znamená že každý má co nabídnout :)

Sob Apr 11, 2009 6:31 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Datastor Modpack 6.0 + patche
Zdravím.

Neviete mi prosím niekto poradiť,čo mám robiť,keď pri načítaní hry mi to zmrzáva? Používam Datastor Modpack opatchovanú verziu,a niekedy keď si to chcem quickloadnúť,tak mi to proste napíše,že ho načíta,ale pritom nič nerobí.... :(

Na normálnom STALKERovi mi to išlo bez problémov. Ale krom tohto mód musím pochvaliť,je to pecka :)

Uto Apr 14, 2009 1:28 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Poslať Re:
datastor píše:
Nemám páru, proč se Klobouk tak mizerně chová, možná je to další dopad toho kompletního problému s umělou inteligencí (ale to jsem už snad vyřešil). Při několika testech sedmičky se ani Klobouk a ani nikdo další už nijak zvláštně nechoval, tak snad jenom počkat.

Dúfajme, že áno, lebo ja hrám už x- tý krát od začiatku. Následok nesplnenia tohto questu sa mi prejaví neotvorením dverí (dekódovanie začne, ale sa neukončí). Nedarí sa mi to prelomiť ani zdvihnutím váhy a páčením zbraňou, asi som nešikovný.
Nepomáha ani návrat k save pred samotným questom p. Klobouka. Prebieha to tak, že ešte počas s boja s Monoliťákmi si dá zbraň na plece a poberie sa na svoje stanovište. Zároveň sa objaví hláška o tom, aby som šiel za ním. Potom bez ohľadu na to, či prestanem bojovať a idem za ním, alebo pokračujem, porazím Monolit a potom idem k nemu, alebo ešte vybojujem boj pri hneď naväzujúcej ochrane hranice, výsledok je rovnaký. Sadne si bez ohľadu na moje stláčanie "Use", poprípade chráni hranicu a po návrate si sadne, pije vodku (je, alebo hrá na gitare) a nekomunikuje. Nepomáha ani save a následné jeho načítanie, ani odchod do inej oblasti a následný návrat.
Jediným mojím vysvetlením je to, že už dlho chodím do oblasti armádnych skladov, ale tomuto questu a teda kontaktu s p. Kloboukom som sa vyhýbal. Neviem, či sa táto chyba premietne aj do výpisu z log-u, keďže nenastal Error. Ak áno a bol by záujem, skúsilo by som to nasimulovať a výpis následne zaslať, ak by to ešte malo význam. Ja som sa zmieril s tým, že tento DMP hrám iba po vstup do elektrárne.
Veľa artefaktov a málo radiácie (primerane piva a vodky) želám ostatným šťastnejším stalkerom.

Pia Apr 17, 2009 1:23 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Posílal jsem betu sedmičky JV-mu, tomu se Klobouk choval bez chyby. Můj test proběhl taky bez obtíží, dveře v Sarkofágu jsem ještě nezkoušel. Pokud by i tak u nich chyba přetrvala, je řešení v podobě otevření si jich s pomocí Gauss pušky hodně primitivní a stačí na to pár pokusů.

Ještě jsem dělal pár dalších textur rukou, v průběhu několika dní dodělám úkoly u Práskače, testnu alespoň po Jantar a asi už vydám.

Náhled textur:

Obrázok Obrázok

Pia Apr 17, 2009 1:36 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

chci se zeptat , v priboj modu jsou přidány něco jako vesnice , nejde to taky přidat a osadit ji třeba spoustou zombí , aby oblasti které jsou prázdnější trochu ožily a hlavně by bylo možno konečně uplatnit zbran jako je kulomet nebo granátomet......nemám ponětí o složitosti takového zásahu do hry , tak to s klidem berte jako dotaz od lamy

Pia Apr 17, 2009 7:57 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

paus píše:
chci se zeptat , v priboj modu jsou přidány něco jako vesnice , nejde to taky přidat a osadit ji třeba spoustou zombí , aby oblasti které jsou prázdnější trochu ožily a hlavně by bylo možno konečně uplatnit zbran jako je kulomet nebo granátomet......nemám ponětí o složitosti takového zásahu do hry , tak to s klidem berte jako dotaz od lamy

Je to hodně o spawnu, teoreticky to je to nejsložitější co může být (řekl bych) :D Navíc, co si pamatuju, tak tam byla přidána jenom jedna vesnice a to v pravém dolním rohu temného údolí a ta nestála ani za zlámanou desetikačku.

Něco o DMP:
Vím, že se vydání 7.0 natahuje jako flaksí hovno, ale je to pro váš lepší zážitek. Čím kvalitnější a detailnější beta-testing, tím bude DMP 7.0 stabilnější. Taky vím, že tohle už někdo (konkrétně GSC) sliboval a vyplynulo z toho velký hnědý. Ale přejdu k věci, s dovolením bych vás trošičku navnadil následujícími screeny.

Inventář:
http://i719.photobucket.com/albums/ww20 ... -19-39.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Použití světelného gránátu v baru a rostoku:
http://i719.photobucket.com/albums/ww20 ... -25-84.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://i719.photobucket.com/albums/ww20 ... -35-53.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

I v zóně se sem, tam objeví nová technika:
http://i719.photobucket.com/albums/ww20 ... 47/inv.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://i719.photobucket.com/albums/ww20 ... -57-71.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://i719.photobucket.com/albums/ww20 ... -04-00.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

EDIT 4 Daty: Doufám, že sem neprozradil něco, co jsem neměl, nic konkréního tam nejni, jen obrázky, žádny názvy ani popisky. Jen jsem se chtěl podělit se soudruhy o tu krásu 8)

Pia Apr 17, 2009 8:04 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Zombaci sa objavuju po blowoute a vsetky tie (nezmyselne) pridane objekty su jak past na oko. Teraz Priboia hram, kedze sa jak Daty tak RSA s tym svojim flakaju (srandujem) a je to dost utrpenie :)

Inac ta nova technika vypada luxusne, giev now :D

Sob Apr 18, 2009 2:25 pm
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

bigfutus: Já už jenom testuju a překládám texty pro rozšíření Arény ;) - Jenom abys věděl :)

Sob Apr 18, 2009 2:33 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Taka otazka, dalo by ti moc namahy Daty, vymenit tie nepouzitelne Kamazy za Zily co su v Priboiovi? Teraz s nim lietam po zone a je to sranda vozitko, pekne peruje, mozno az trocha moc rychle, ale zasa je to velka krava a treba si davat vacsi pozor na riadenie :)

Pon Apr 20, 2009 2:35 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Asi by to nějak šlo, ale jestli se mi to povede... :-) Jsou to hlavně zásahy do all.spawnu, a tam přidávat věci nedovedu. Každopádně vydání modpacku by během pár dní mohlo klapnout. Pár úkolů u Práskače už je, k Sidovi toho taky trochu přibylo a navíc se objevila moje nová láska...

Obrázok

Jenom to vyžadovalo trochu poupravit texturu optiky.

A jako bonus ještě tři menší ukázky z novinek:

Obrázok Obrázok Obrázok

Pon Apr 20, 2009 2:50 pm
Profil WWW
Lesník
Obrázok užívateľa

Nevím co si myslí ostatní stalkeři, ale myslím, že práskač by ti za gaussku měl dát víc, než jen dva, byť velmi vzácné, artefakty. Třeba ještě nějaký finanční obnos, nebo oblek.

PS: Já raději Mausera K98 :twisted:

Pon Apr 20, 2009 2:55 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 667 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia