• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Aug 24, 2019 12:42 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 667 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45
 Datastor Modpack 6.0 + patche 
Autor Správa
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Datastor Modpack 6.0 + patche
No jak jsem již psal, tak svůj mód bych chtěl vydat o víkendu. Kdy chce vydat Daty svůj, tak to ukáže jen čas :) Protože DMP7 je masivnější atp...

Uto Apr 28, 2009 6:31 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Viem, že na moju prosbu je asi už neskoro, ale tento problém som doteraz nezažil. Viem predýchať, že p. Klobúk ma ignoruje, zvyknem si, že občas pri queste Znič upírie hniezdo sa upír pri veži neobjaví (nepomáha ani save - load) a úlohu nemôžem splniť, ale prvýkrát som sa stretol s tým, že mi žoldáci v Bare zabili Petrenka, aj keď som šporil peniaze práve na nákup u neho. Nemohol by byť Petrenko nesmrteľný, ako ostatní všetci predajcovia ?

Štv Apr 30, 2009 8:58 am
Profil ICQ
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Ahoj mam problém v DMP 6.02,hrál jsem to naprosto v klidu ale když sem se dostal až k baru tak mi to začalo dělat nějakej nepořádek v inventáři že tam byla jakoby vyříznutá část z nabídky obchodníka,že tam je třeba část G36 ale když na to kliknu tak tam je psí ocas..

Pia Máj 01, 2009 9:47 am
Profil ICQ WWW
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Co si takhle přečíst Readme/Informace k módu ? Pokud ti blbnou ikony, tak si tam dej ten tzv. ATI patch a mělo by to jet.

To ReadMe není přiloženo k módu jentak, aby zabíralo pár kb navíc !

Pia Máj 01, 2009 9:52 am
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Readme jsem samozřejmě prošel ale neviděl sem to tam (nekoukal jsem moc důkladně..),ale mě bylo právě divný že to začalo dělat až po pěti hodinách hry..ale to je jedno díky moc za radu

Pia Máj 01, 2009 11:03 am
Profil ICQ WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Podle toho jak na tom budu dneska s časem bych sedmičku DMP konečně dodělal (chybí mi pár popisků k věcem a tři zadání k úkolům). Pak záleží na tom, jak rychle se balík uploadne, takže možná už večer, možná v sobotu ráno tady bude čerstvá verze.

Pia Máj 01, 2009 11:30 am
Profil WWW
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Zacinam varit kavu :)

Pia Máj 01, 2009 7:41 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 667 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia