• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv Okt 17, 2019 9:20 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 110 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
 ÚTOK NA VAŠE BRÁNICE: stalker frakcia A-10 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
TY kokšo, to je už jak Monolit.

Ešte napíš že veríte v kryštál od ufónov.

Pon Feb 16, 2009 4:39 pm
Profil ICQ
Velitel letky
Velitel letky
Obrázok užívateľa

Poslať 
tak to je fajn muzu se pridat k vasi frakci A-10??? taky chodim na čundry mam vojensky vybaveni v jehlickovim vzoru akorat vam budu kazit moralku ponevadz nas vycvik se sklada k neustale konzumaci vodky (to je hodne stalkersky) a 2 špeky před večerni zevlovackou a naslednymi prasarnickamy ze selkama z nedalekých vesniček.druhy den budíček odpoledne a znovu vsechen tento dej se opakuje akorat ze pokazdy nekde jinde.

tak nevim kdo ma lepsi vycvik ale bereme to stejne vazne temeraf (snad sem to napsal dobre :roll: )

Pon Feb 16, 2009 5:10 pm
Jen my spasíme svět, my s IQ pět!

Poslať 
to nema zmisel wam tu nieco pisat....no k tomu prawopisu...kdezto nemam poriadne pristup k internetu a ficim na nokii N95 tak ten prawopis tam moc fakt neriesim.....a fak si kuknite o tej nasej 10 planete N.I.B.I.R.U Xsom zwedawi co powiete na to......no nic teda widno ze na tomto fore niesu ziadny poriadny chlapi ani jeden ale obicajny jebkowia co sa jebkaju maximalne zo slowkami na nete....chudacikowia je mi was luto....boch wie ako sa budete chowat potom ked.....

Štv Feb 19, 2009 5:27 am
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Poslať 
Poslouchej, chytráku, pokud nám tu ani nenapíšeš, čím se ta vaše pseudofrakce vlastně zabývá, jak po nás potom můžeš chtít, abysme se chovali normálně?

Když jsme u toho chování, kolikpak je ti roků? Asi tak třikrát míň, než se nám chystáš oznámit, co? Takže, pokud tu chceš něco oznámit, udělej to tak, aby si z tebe nikdo nemusel dělat srandu a nevypadal si jako osel. Pokud píše z N series Nokia, tak by jsi měl psát pokud možno správně, ne? Protože tam je písmeno "v" na číslici "8", takže je lépe přístupné než "w". Seriózní člověk, nebo alespoň někdo, kdo má dostatek rozumu Další věcí je, že by jsi neustále nepsal "..." protože na mobilu to zabíra moc času.

Za další, desátá planeta není, protože Pluto není planeta, ale planetka, takže jich máme v soustavě zase jen osm, pokud nepočítám to tvé NIBIRU.

Trencin
Bratislava
Trnava
Spisska Nova Ves

Štv Feb 19, 2009 6:07 am
Profil ICQ WWW
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Poslať 
Pozdrauj Astana Serana a vesmirne jestirky.
Ja bych tenhle topik pomalu ukoncil.

Štv Feb 19, 2009 9:10 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
http://tajomstva.org/veda/dockame-sa-nibiru/

http://www.mysteria.sk/readarticle.php?article_id=44

A čo mám nato povedať? Dokážem ja nejak zabrániť aby to donás vrazilo, keď to je pravda tak nám zostáva iba čakať. To čo tá vaša sekta zachráni našu planétu ne, vy nás zachránite vy to Nibiru dajak odchýlite verím vám naozaj. :lol: Nemá to s vami zmysel.

Štv Feb 19, 2009 11:07 am
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Poslať 
Ádesítka vyběhne v době nejvyšší nouze ven, třikrát oběhne kolem hydrantu, omotá ho toaletním papírem a katastrofu od"w"rátí. Kam se hrabe Chuck Norris! Každopádně pobavilo mě omezení v psaní díky mobilu (co já už se toho na klávesnici telefonu vydatloval a ani jednou jsem nezplodil to, co "nám tadi předwáděěsh" ).

spasitel galaxie píše:
chudacikowia je mi was luto

- Postav se před zrcadlo a zopakuj to pěkně nahlas. Pak to teprv adresuješ na toho, co to skutečně potřebuje.

Štv Feb 19, 2009 11:51 am
Profil WWW
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Poslať 
datastor píše:
Co já už se toho na klávesnici telefonu vydatloval a ani jednou jsem nezplodil to, co "nám tadi předwáděěsh.

Plně souhlasím a navíc mi takovýhle "wéčka" T9 nedovolí :D (Teda píšu spíše bez T9, ale když mě nebaví klikat, tak ji používám)

Štv Feb 19, 2009 12:05 pm
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Poslať 
Protoze to nemas nastaveny na kuul hepy nigaz. V tom je ten problem.

Štv Feb 19, 2009 12:33 pm
Profil ICQ
Nenapravitelný flamer
Obrázok užívateľa

Poslať 
už mi začíná připadat jako by to byla sloveská verze gýty skřížená s nekterým z motogumáků :D:D btw budem si z neho delat jeste hodne dlouho dobu srandu nebo mu dáme ban ať je klid :D?

Štv Feb 19, 2009 12:54 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
Asi sem to rozlouskl,proč název Á-10?to je přece úplně jasný(A-10 Thunderbolt),protože je to ůplně mega kúúl éro ne...který operovalo a pořád operuje na blízkým východě.Proto taky ty všechny tajnosti kolem toho,dotyčný člověk byl velmi dlouho pozorován a podle přísně tajných kritérií Hamásu(možná hnutí Taliban,nebo nedejbože Ál-Kajdá) shledán jako velmi dobrý a užitečný agent z řad malých sebevrahů pro oblast česko-slovensko.Jelikož jeho teroristická organizace má skrytý tábor někde vysoko v horách,můj tip-hranice polska a slovenska(proto taky to W),má jednoduchý úkol-naverbovat co nejvíc lidí pro svou věc,kteří nejsou žádní ér-sofťáci a jednou zachrání svět,nebo aspoň svou duši-která bude potom odpočívat ve věčném ráji...In-Ša Alláh :D

Štv Feb 19, 2009 1:10 pm
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Poslať 
Jo twrdy weliteli nejwrdsi frakce. Uz jsi nekdy widel tohle?

Štv Feb 19, 2009 4:11 pm
Profil ICQ
Snorký
Obrázok užívateľa

Poslať 
:twisted: A teď sis nejtwrdšího welitele nejtwrdší frakce naštval... určitě proti tobě použije pár argumentů ráže 7.62x39. Gramatika přeci neni nic pro twrďáky jeho ražení.

V zoně jsem znám pod přezdívkou Tulák. Dále příležitostně i jako zombík a snork.

Štv Feb 19, 2009 4:33 pm
Profil ICQ
Šmel vodkomilnyj
Šmel vodkomilnyj
Obrázok užívateľa

Poslať 
WsHedCy Su ThAak TvRdy zHe sLoWom PrErEzHu aY dYaManTh

Štv Feb 19, 2009 4:37 pm
Profil ICQ WWW
Волк
Волк
Obrázok užívateľa

Poslať 
Lock a delete? :roll: Už je docela načase, tolik spamu tu nebylo od dob motogumy...

Štv Feb 19, 2009 5:05 pm
Profil ICQ WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 110 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť