• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Nov 13, 2019 9:36 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Nešťastná tragédia na madbrahmin 
Autor Správa
Šmel vodkomilnyj
Šmel vodkomilnyj
Obrázok užívateľa

Poslať Nešťastná tragédia na madbrahmin
Tragický konec měla pro mladého muže úterní služba na čerpací stanici v Ústí nad Labem. Benzínku si totiž vyhlédl zatím neznámý lupič. Mladého pracovníka firmy zavraždil a z místa utekl. Policie po něm pátrá.

Takúto správu ste si mohli prečítať, alebo vypočuť v televízii pred pár dňami. O čo väčší šok ste mohli zažiť, keď ste navštívili stránku http://www.madbrahmin.cz" onclick="window.open(this.href);return false; našich kamarátov z postapokalyptickej rádioaktívnej Pustiny.
Tento mladík bol jedným z vaultmasterov - redaktorov tejto fanstránky o hrách Fallout. Mal 20 rokov, robil si svoju prácu a mal celý život pred sebou, keď ho zákerne z tesnej blízkosti zbabelo a bez najmenších výčitiek svedomia odstrelil kadejaký skurvený chrapúň kvôli niekoľkým tisícovkám.

Deimos bol taký istý človek ako my, s hlavou plnou ideálov a s plánmi do budúcnosti, no všetko mu bolo brutálne zobraté.

Týmto spôsobom by sme chceli vyjadriť hlbokú sústrasť jeho rodine, priateľom a známym, aj keď sme sa nepoznali. Odpočívaj v pokoji kolega redaktor!!!

Sob Sep 06, 2008 10:06 am
Profil ICQ WWW
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Poslať 
Není to ten případ, jak dotyčný muž nebyl lupič, ale vrah, co zabíjel už pár dní předtím a kdysi v minulosti si odseděl 13let za vraždu?

Nakonec ho chytili při přestřelce a teď je asi ve vězeňské nemocnici.

V prvom rade tento topik neni na rozoberanie bulvárnych správ ale na vyjadrenie zármutku a sústrasti nad tak nezmyselnou stratou mladého života. Takže keď si myslíte že nemáte čo napísať, stačí prázdna správa. Rád by som tu videl čo najviac mien z komunity.B.

Umím box, kick-box, kung-fu, karate, judo a jiná nebezpečná slova.

Obrázok

Sob Sep 06, 2008 10:13 am
Profil ICQ
Moderátor kytarista
Moderátor kytarista
Obrázok užívateľa

Poslať 
Zkoušel jsem napsat delší příspěvek, ale nikdy to nevyjádřilo co cítím, tak jen, odpočívej v pokoji chlape..

Mesršmit je kamarád, vozí Waltra po obloze
a ten lítá děsně rád, zapomíná na exploze.
Když potkal Ute, byl mladým rekrutem.

Sob Sep 06, 2008 10:19 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
Nenapadá mně, co bych k tomu napsal .... Snad jenom, upřimnou soustrast rodině a co nejvyšší trest pro toho dobytka! :cry:

Sob Sep 06, 2008 10:21 am
Profil ICQ
Stalker pseudoIntelektuál
Obrázok užívateľa

Poslať 
Svůj názor jsem už napsal v komentování článku na brahmíně... je to smutné, že se něco takového může stát.

Sob Sep 06, 2008 10:55 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Poslať 
Čo na to povedať? Rozmýšľal som asi 15 minút nad niečím rozumným, aby to čo napíšem nebola blbosť ako obyčajne. No na veľa som neprišiel. Tak niekto sa snaží, 20 rokov sa stará o syna a potom príde nejaký čurak a zabije ho...mal takmer celý život pred sebou... Ten, čo to spravil by sa mal nad sebou zamyslieť. Žiadny trest už totižto neodčiní to, čo sa stalo. Toť z mojej strany všetko.

Sob Sep 06, 2008 11:00 am
Veteran Inquisitor
Obrázok užívateľa

Poslať 
Zabít člověka kvůli chvilkovému finančnímu zabezpečení :?: tohle nechápu. Opravdu nevím co napsat tak jen ať odpočívá v pokoji a jeho přátelům a rodině upřímnou soustrast.

Jaderná elektrárna je bezpečná, dokud nepustíte k vedení debila...

Sob Sep 06, 2008 11:55 am
Profil ICQ
Волк
Волк
Obrázok užívateľa

Poslať 
Tragická událost, kterou je nutno odsoudit v každém případě, je o to bolestnější, že zasáhla osobu blízkou některým z nás. Já osobně ho neznal, ale to neznamená, že nemám právo tímto příspěvkem vyslovit svůj zármutek nad nesmyslnou ztrátou mladého života.

Sob Sep 06, 2008 7:57 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
Chci na toto téma zareagovat jen takto. Doufám jen, že mě neukřižujete - ztráty lidského života je mi nesmírně líto, zvláště je-li to tak mladý a talentovaný mladík.Zpráva se mě dotkla o to více, že tudy skoro denně jezdím a můj bratr pracuje asi 200 metrů od dotyčné čerpací stanice.S takovými případy ( a horšími ) se setkávám velice často ( denně ) - jsem tak jak by se dalo říct od fochu - více prozrazovat mi nepřísluší, snad jen, že nepracuji v pohřební službě. Jen mě to zaujalo v souvislosti s nedávným přečtením témat OSUD a STAV VE VĚZNICÍCH - musel jsem zareagovat, protože všechno se vším souvisí. Pravda - ten zmetek byl odsouzen za vraždu na 13 let a po 10 ho pustili. Nebyl venku ani 5 měsíců a k výše jmenované události ještě v přestřelce v Chomutově zabil Vietnamce a policistu, který po sobě zanechal přítelkyni s nenarozeným dítětem, na které je u nás v práci ( po celé republice ) uskutečněna sbírka. Měli bychom se nad sebou a ostatními zamyslet. Sice některé věci neovlivníme, bo se může stát, že budeme ve špatnou dobu na špatném místě ( OSUD? ), ale kdyby seděl těch 13 let celých jak měl - mohl tady Deimos s námi být. Připojuji se ke kondolenci rodině a všem jeho přátelům a blízkým.

Sob Sep 06, 2008 9:15 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Poslať 
Takto, takto sa to skončí, ľudia sú svine, hoci na mieste je otázka, prečo práve on...

Ned Sep 07, 2008 9:40 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
At me nekdo vysvetli proc nemame trest smrti. Takovyho dobytka bych nechal zastrelit, stejne jako spoustu dalsich vrahu. Kdysi jsem cetl diskuzi na tohle tema a prave zde nejaky velmi inteligentni clovek (nejspis kriminalnik jinak si to nedokazu vysvetlit) psal, že kazdy si zaslouzi druhou sanci, ale kdo da druhou sanci obeti? :roll: Tohle je nehorazny bordel, nase tresty jsou tak mekke ze mi prijde opravdu lepsi toho parchanta nechat zastrelit. Je me skutecne lito takoveho cloveka, je to opravdu smutne. Uprimnou soustrast vsem pozustalym a pratelum, veřte že mam za sebou podobnou zkusenost, takže vím jak je to težké.

Ned Sep 07, 2008 10:48 am
Profil ICQ
Волк
Волк
Obrázok užívateľa

Poslať 
Upozorňuji, že tento topic slouží pouze k vyjádření zármutku nad ztrátou jedné z hlavních postav spřáteleného serveru Madbrahmin. Pokud chcete kritizovat trestní řád, či cokoliv s tím spojené, pište své příspěvky prosím do tohoto topicu http://stalker.scorpions.cz/forum/viewt ... 2916#42916 a nepište to sem. Děkuji za pochopení

Ned Sep 07, 2008 1:44 pm
Profil ICQ WWW
Mistr palety a štětce
Obrázok užívateľa

Poslať 
není nic horšího než když zemře takto nesmyslně mladý člověk... i já se připojuji k hluboké soustrasti.

Pon Sep 08, 2008 8:27 am
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
Upřímnou soustrast, budeš nám chybět Deimosi, psal jsem již na MadBrahmin...

Pon Sep 08, 2008 8:33 am
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Poslať 
Tam nahoře ti bude líp, hochu. Odpočívej v pokoji.

Pon Sep 08, 2008 2:32 pm
Profil ICQ WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 2 hostia