• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 7:28 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 374 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Ďalší
 DATASTOR MODPACK 5.5 - zamknuto 
Autor Správa
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Poslať 
Diky moc, uz to beha lepsie. Na tie partikle som zvedavy, pretoze ked som skusal nejake ranne verzie kde neboli este anomalie, tak to sice vypadalo naozaj pekne, s radostou som vyprazdnil zasobnik do zeleza, len nech vidim tu krasu :D ale pri vacsich prestrelkach to casto padalo. No a tie anomalie sa mi na obrazkoch teda moc nepozdavaju :?

Inac ta OTSka je hrozne fajn, po dlhej dobe nepredavam tony 9x18 nabojov, ale nimi krmim banditov :D
Pasuje na nu aj ten druhy tlmic?

P.S.: Tak ked sa pacil Hellsing, omrkni aj Trigun, do piatej casti strelene, ale potom sa to rozbehne, moje naj anime :wink:

Naposledy upravil bigfutus dňa Pon Aug 18, 2008 3:24 pm, celkovo upravené 1

Pon Aug 18, 2008 1:17 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Poslať 
Particle Enhancement jsem musel mírně upravit a vyházet pár souborů, protože by se jinak anomálie zase zviditelnily a mě už se nechtělo se v souborech dál babrat :-). Tahle verze je ta nejnovější a padat by už nic nemělo (snad). Tlumič na OTSku ale nenandáš, alespoň co si pamatuju z dob, kdy jsem ji používal.

Pon Aug 18, 2008 1:33 pm
Profil WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Dovolil jsem si ještě trochu pozměnit obsah prvního příspěvku s odkazy. Sloučil jsem oba patche do jednoho souboru, updatnul jsem ještě samotný addon a k tomu jako bonus i opravený Particle Enhancement od Eggchena (docházelo k pádům při prohledávání zombií). Snad to teď bude přehlednější.

Uto Aug 19, 2008 12:48 pm
Profil WWW
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Poslať 
Som si vsimol jednu vec, do polnoci je sumrak a od 00:00 je zrazu tma. Clovek si to vsimne iba ak dlho neloaduje, pri nahrani sa to normalne rozbehne ako ma. Neviem ci to ma na svedomi blowout, pri nom sa tiene rychlo pohybuju. A su vobec nejake skryse pred blowoutom?

Uto Aug 19, 2008 9:36 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Tohle bude vězet v blowoutech - skrýše samozřejmě jsou, z hlavy si vzpomenu na sklípky v Kordonu kousek od Wolfa, na Smetišti dobře poslouží kupříkladu svalená železná konstrukce hned u blokády s Krtkem (dole je ohniště). Většinou stačí mít na opasku dva Ježky nebo Krystal a radiaci přečkáš bez újmy.

Uto Aug 19, 2008 9:53 pm
Profil WWW
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Poslať 
datastor: Začal jsem hrát STALKERa od začátku, ale našel sem dementní misi... Mám zneškodnit prodavače co se vydává za zástupce Sidoroviče a když ho zabiju tak jdou po mně všichni STALKEŘi

Str Aug 20, 2008 8:43 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Pohoda - kup od Sidoroviče kanystr a ten pak v blízkosti panáka odstřel :-). A nebo ho zkus zabít nožem, občas si toho nikde nevšimne.

Str Aug 20, 2008 11:40 am
Profil WWW
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Poslať 
Rsa_Viper píše:
datastor: Začal jsem hrát STALKERa od začátku, ale našel sem dementní misi... Mám zneškodnit prodavače co se vydává za zástupce Sidoroviče a když ho zabiju tak jdou po mně všichni STALKEŘi

Alebo ho jednoducho zraz Nivou, nasmeruj to na neho, trocha pridaj a tesne pred nim vystup. Nemusis sa vlacit s tazkymi kanistrami, je to zadarmo, proste Carmageddon style 8)

Str Aug 20, 2008 1:44 pm
Obrázok užívateľa

Poslať 
datastor: Ještě něco, daj se nějak smazat mrtvoly ? Protože na začátku na mně vyběhla hromada dlouhorukejch zombie a oni ted ležej hned na začátku ... je takový divný. (Stejně jako anomálie v OL který byly před Sidorovým vchodem)

Str Aug 20, 2008 2:14 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Smazat mrtvoly? Jedině si pohrát s nastavením, co tady kdysi zmiňoval Semtex (Různé drobné úpravy nebo tak nějak se to jmenovalo). A nebo je odtáhnout pryč, někam kde na ně nebudeš vidět :-)

Str Aug 20, 2008 4:17 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Poslať 
v X-18 mi padla hra , tak jsem chtěl nainstalovat ten opravnéj patch , ale stále mi po pokusu z rozbal v rar hlásí soubor je poškozen nebo neznámý formát (mám visty) co s tím , dále jsem rozmazání obrazu nastavil na 0.0 a stejně se při pohybu do stran rozmazává . A poslední dotaz , snižuje tlumič účinek střely?(myslím ve hře , ve skutečnosti značně)

Str Aug 20, 2008 4:34 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Poslať 
Rsa_Viper píše:
datastor: Ještě něco, daj se nějak smazat mrtvoly ? Protože na začátku na mně vyběhla hromada dlouhorukejch zombie a oni ted ležej hned na začátku ... je takový divný. (Stejně jako anomálie v OL který byly před Sidorovým vchodem)

V gamedata\config\creatures je monsters.ltx a stalker.ltx, tam si zmen corpse_remove... a stay_after... na mensiu hodnotu. Ja som si to dal na tri hodiny, pretoze banditi stale utocia jak splaseni na garbage a mal som tam za chvilu asi 30 mrtvol na kope.

Str Aug 20, 2008 5:32 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Bigfutus: Teprv teď jsem si všiml toho doporučení na anime, díky :wink: Podívám se na to.

------------

Paus: Tak na ty soubory se ještě podívám, pokud by přestaly fungovat, hned reuploadnu.

EDIT: Už jsem přišel na to, proč se archiv stáhl špatně - vadil jeden komentář ve skriptu :-) Reuploadnul jsem opravenou verzi, všechno je v prvním příspěvku. Díky za upozornění.

EDIT 2: Vlastik mě upozornil ještě na dvě drobnosti, takže jsem reuploadnul nejnovější patch (a snad už poslední).

Str Aug 20, 2008 10:56 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Poslať 
daty ted už to opět šlape

Štv Aug 21, 2008 7:40 am
Obrázok užívateľa

Poslať 
bigfutus: No asi tě nechápu jediný co jsem našel je v stalkers.ltx

[stalkers_common]
corpse_remove_game_time_interval = 3
stay_after_death_time_interval = 3

To to musim vložit do configu každý příšery ?

Štv Aug 21, 2008 9:13 am
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 374 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia