• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Okt 23, 2019 6:56 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 374 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
 DATASTOR MODPACK 5.5 - zamknuto 
Autor Správa
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Poslať 
ScoMod odstranis zmazanim zlozky gamedata. Nepouzivaj odinstalator ku scomodu, tusim je v nom nejaky bug :)

stalker.wikia.com

Uto Jan 13, 2009 7:01 pm
Profil WWW
Zelenáč

Poslať 
Vcera jsem rozehral tento paradni modpack a musim rict ze az na par drobnych detailu nemam co vytknout. Prave jsem vylezl ze Strelcovo skryse.

Ty drobne nesrovnalosti:
- obcas se stane, ze po smrti a naslednem quickload se zmeni denni doba (z krasneho slunecneho dne je najednou noc)
- v Kordonu za zeleznicnim prejezdem nalevo jsem chtel vyzkouset traktor, ale nastoupil jsem az na nekolikaty pokus a nerozjel jsem se
- zatim vsechny zbrane nemaji pri mireni pres musku zoom, krome kratkeho AKacka (ktere je ale zase pekne vymodelovane)

No to je asi vse :)

Ned Jan 18, 2009 11:56 am
Zelenáč

Poslať 
To že pri mierení nemajú zbrane zoom je akože nezrovnalosť?? To bola pekná blbosť. Teraz je to práveže dobré keď ten zoom neni, je to reálnejšie.

Ned Jan 18, 2009 12:02 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Poslať 
Přesně tak. Zkus si zamířit klidně airsoftkou a uvidíš, že se ti taky nic nepřiblíží. Náhlá změna počasí je vlivem blowoutů a ty už v další verzi nejsou, tudíž ani počasí nebude nijak haprovat. Nová verze bude během pár dní.

Ned Jan 18, 2009 7:38 pm
Profil WWW
Zelenáč

Poslať 
Jejda. Nedopatreni!
Za nesrovnalost jsem povazoval to, ze kratka AK pri zamireni priblizuje (narozdil od ostatnich) a ne naopak :)

Jinak me mile prekvapila ucinnost zbrani (uz nemusim porad mirit na hlavu) a take jejich pestrost - treba Spagina bych ve Stalkerovi rozhodne necekal :D
Jenom se mi nezdaji nektere statistiky, co jsem nahodou prohlizel (Mosin nizsi presnost nez Abakan, Spagin presnejsi nez MP5).
Take mi chybi ukazatel poctu stalkeru na radaru, protoze jsem si na nej zvyknul - bez nej musim nahlizet do polozky kontakty

Kazdopadne je modifikace skvela, je o hoooodne velky kus dal nez SCOmod, ktery se mi take libil. A jsem zvedav cim me mod jeste prekvapi

Ned Jan 18, 2009 9:18 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Díky moc. AKSU přibližuje proto, protože při odstranění zoomu je vidět okraj pažby a mířidlo se pak zobrazí podivně, toť jádro věci :-). Na TOZce jsem taky trochu to přiblížení trochu zvednul a na statistiky se nevyplatí moc dívat, protože pár jich skutečně je trochu jinde. A odstranění počtu stalkerů na radaru alespoň donutí člověka pořádně sledovat okolí, ne si jenom snadno odpočítávat přeživší.

Ned Jan 18, 2009 9:38 pm
Profil WWW
Zelenáč

Poslať 
Tak jsem ve hre o neco pokrocil - prave jsem se vratil z prvni laboratore (X18).
Docela me prekvapuje, ze nachazim pomerne casto nove obleky a ty starsi si ani nestihnu nechat rozstrilet od nepratel :) Je fakt, ze prozkoumavam kazdou skrys (ted jsem treba nasel v jedne z nich 2 Exoskeletony - v Temnem udoli!).
S takovou zasobou obleku (ktere si schovavam - v kazde lokaci mam centralni sklad a nejake mensi) asi tezko vyuziji nabidku zbozi od Sidorovice, resp. barmana. No uvidime. Zatim jsem koupil jen lepsi detektor anomalii u Sida a az budu v Baru tak poridim Mosina :D

Asi jsem se pri vyberu obtiznosti podcenil - zacal jsem hrat na 2. obtiznost, i kdyz SCOmod jsem dohral v pohode na 3. To ale neznamena, ze me obcas nesunda bandita s kratkou brokovnici na jednu ranu zezadu :)

Jinak zatim je mou oblibenou zbrani AKS-74U s tlumicem, ktera v normalni Stalkerovi nebo SCOmodu byla nepouzitela.

Ve hre mi vadi akorat to nezobrazovani stalkeru v okoli, protoze na to jsem si dost zvyknul a ted musim byt opatrnejsi

Uto Jan 20, 2009 4:44 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
mno prave jsem si nahral dmp..a moc pekne...predtim jsem hral oblivion lost...a musim rict že nedokažu říct co je lepší..

Jak jsem říkal hral jsem předtíms oblivion lost a poslední save mám po vypalovaci mozku v red forrest...nebyl by tu pls nekdo tak laskavej a nedal mi save v této lokaci do dmp..

mam verzi 1.0004 + samozrejme dmp 5.5

díky moc

Uto Jan 20, 2009 7:50 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč

Poslať 
Daty neviem či som nemal halucinácie, ale nepísal alebo nespomínal si volačo o DMP 6.0 :?: :?: :?:

Uto Jan 20, 2009 10:32 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Bude, jenom ještě je potřeba dodělat zhruba dva detaily a pak šestku uploadnu.

Uto Jan 20, 2009 11:16 pm
Profil WWW
Olegohater

Poslať 
Já už šestku dávno hraju :P

Každopádně mám oznámení pro Datyho, na smetišti mi to spadne pokud zastřelej Běse, v logu čisto jak po vichřici...

Uto Jan 20, 2009 11:41 pm
Zelenáč

Poslať Hm, dalsi verze :-)
No to teda ... teď to mám rozehraný s DMP 5.5 a už abych začínal další novou hru s 6.0 :-) To prostě není fér. Jinak modifikace se mi tuze libi. To nastražování pastí z artefaktů mi už nejednou zachránilo krk před obří smečkou psů. Jenom mi tam schází taková drobnost. Nevím jestli je to technicky možné, ale po ránu by se hodila nějaká hustá přízemní mlha :-)

Sob Jan 24, 2009 7:01 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Šestka nebude přímo životně nutná, jenom to bude taková větší nástavba pětpětky :-). S tou mlhou tě ale asi zklamu - počasí obecně měnit nesvedu a mlhu snad ani engine neumožňuje (krom "mlhy" normální).

Sob Jan 24, 2009 7:06 pm
Profil WWW
Zelenáč

Poslať No tak nic.
To je škoda. Mlha, kterou vytvařím za pomoci pana Bechera má na hraní bohužel katastrofální účinky a po chvilce mlhy ve hře se zpravidla budím až ráno. No, nic, myslel jsem, že mi alespoň někdo zachrání zdraví.

Sob Jan 24, 2009 7:17 pm
Profil ICQ
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 374 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť