• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Sep 15, 2019 8:46 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 374 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Ďalší
 DATASTOR MODPACK 5.5 - zamknuto 
Autor Správa
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Poslať 
Vlastik: No jo, tohle na boj není :-)

Radezz: Spokojíš se alespoň zatím se Sidorovičem?. Nezaručuju ale, že tam skutečně bude všechno a ani jsem to nezkoušel.

Jinak mě zaujal svítící artefakt od Altaira a potom z něho vyvozená JVho myšlenka na světlici. Ve hře už od začátku mám kouřový granát, ale ten využití jaksi pořád nemá (NPC přes kouř tak jako tak vidí, jenom já ne). Proto jsem se rozhodl změnit ho na světlici. Po explozi osvítí na chvíli okolí bílou září. Betaverze granátu je k dispozici tady. Archiv stačí rozbalit WinRARem a složku gamedata nakopírovat do stávající gamedata složky (a pochopitelně povolit přepsání). Zatím to vypadá takhle:

Obrázok Obrázok

Jakmile budu s výsledkem spokojen, dodám link i do prvního příspěvku. Altairovi a JVmu díky za nápad.

EDIT: Dodáno

Sob Aug 09, 2008 7:55 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Poslať 
Daty, zkusil jsem použít ten trade_trader.ltx aby měl Sidorovič vše, ale hra končí chybou- spadne. A to jsem dal i Novou hru a nic... Načte data, synchronizuje se a spadne... :oops:

Sob Aug 09, 2008 9:37 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Tak asi chyba :-) Psal jsem, že jsem to netestoval (no jo, měl jsem)... otestuju a chybu snad odstraním.

Sob Aug 09, 2008 9:38 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Poslať 
8) To je správný přístup, díky i za ostatní :wink:

PS: Ty brokovnice mají nějak rapidně snížený dostřel ( jen na metr? :lol: )

Sob Aug 09, 2008 9:45 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Upilovanou brokovnicí na dálku netrefíš nic, to je pravda, ale TOZka a další delší brokovnice už nějakou tu vzdálenost zvládnou :-).

Sob Aug 09, 2008 9:54 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Poslať 
No to sice jo, ale i tak mi přijde že stojím metr od vojáka a hlaveň brokovnice má v nose a ať střílím jak chci tak trefím leda trávu kolem něj :lol:
Mimochodem je škoda že nejde něco dělat s časem, tedy pokud spím spí i celá Zóna, což moc na realitě nepřidává :oops:

Sob Aug 09, 2008 10:05 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
taky me to spadlo s tym upravenym -trade_trader.ltx vypis z logu zde: FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CInifile::r_section
[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line : 342
[error]Description : <no>
[error]Arguments : Can't open section 'wpn_ mm'

Ned Aug 10, 2008 8:05 am
Lesník
Obrázok užívateľa

Poslať 
datastor píše:

Jinak mě zaujal svítící artefakt od Altaira a potom z něho vyvozená JVho myšlenka na světlici. Ve hře už od začátku mám kouřový granát, ale ten využití jaksi pořád nemá (NPC přes kouř tak jako tak vidí, jenom já ne). Proto jsem se rozhodl změnit ho na světlici. Po explozi osvítí na chvíli okolí bílou září. Betaverze granátu je k dispozici tady. Archiv stačí rozbalit WinRARem a složku gamedata nakopírovat do stávající gamedata složky (a pochopitelně povolit přepsání). Zatím to vypadá takhle:

Obrázok Obrázok

Jakmile budu s výsledkem spokojen, dodám link i do prvního příspěvku. Altairovi a JVmu díky za nápad.

Ono daty,poděkování je sice pěkné,ale nenapadlo se tě třeba zeptat ? Neřeknu třeba,kdybych dostal nápad,ale neuměl ho udělat,ale já ještě psal že už na tom pracuju ... ráno sem ho dodělal a poté co sem poslal testovací verzi altairovi tak si čtu topic DMP 5.5 a dočtu se tohle :x

Ned Aug 10, 2008 9:29 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Já bych zas neřekl, kdyby ten nápad v sobě kombinoval nějakou skutečně zásadní raritu. Hádat se tady o svítící granát... (co jsem se díval k tobě do gamedat, tak jsi taky použil textury ode mě a nevadí mi to - to jenom tak na okraj). Navíc když tahle změna spočívá v úpravě dvou parametrů.

K traderu: Zkoušel jsem ho upravit, Ale Sidorovič se nějak na začátku hry nechtěl rozpovídat. Ještě se na to podívám, chyba u wpn_ mm je vyřešená (hře vadí mezera hned za podtržítkem).

Ned Aug 10, 2008 10:22 am
Profil WWW
Lesník
Obrázok užívateľa

Poslať 
Používám je,ale nerozširuju je jen s větou,děkuju za původní myšlenku datastorovi.Tady nejde o to jak velkej nebo dobrej je ten nápad svíticí granát,tu jde o ten princip,prostě kopírování.Ale budíž,nechme to tak ...

Ned Aug 10, 2008 10:24 am
Nenapravitelný flamer
Obrázok užívateľa

Poslať 
to JV a mas tam na tech dvou parametrech napsany copyright by JV? :D hadat se o dva parametry je blbost :D nereknu kdyby ses hadal kvuli tomu ze ti nekdo okopcil cely modpack a potom by to vydaval za svuj ale tohle :D tohle je uz jak ta datastorem totalne zavrhovana "zona smrti" :D

Ned Aug 10, 2008 11:15 am
Lesník
Obrázok užívateľa

Poslať 
Vytvořil si někdy nějaky mod ??

Ned Aug 10, 2008 11:19 am
Nenapravitelný flamer
Obrázok užívateľa

Poslať 
delas jako by na tom bylo neco tak tezkeho kdyz tu mas napsane zaklady :D
edit: dam ti radu nech si patentovat to co tu predvadis :D a ten tvuj mod fakt nemyslim D:

Ned Aug 10, 2008 11:21 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
DObrá práce. :) Hral jsem to po Rudý les a zatim jenom chvilkama zablbnul zvuk takže je to ok. :D

Ned Aug 10, 2008 4:14 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Poslať 
Do prvního příspěvku jsem ještě dodal malý patch opravující chybu s možným pádem před laboratoří X-18. Souvisí i s tématem od radezze jinde na fóru, jenom jsem nevěděl, že to skutečně zaviňuje modpack. Už by se laboratoř měla nahrát bez potíží.

Ned Aug 10, 2008 6:26 pm
Profil WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 374 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia