• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Aug 23, 2019 8:32 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 32 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 Rooobko podepsal petici (1000x po sobě), všichni do krytu! 
Autor Správa
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Klidni hormon, Rooobko. Ono se klidně může stát, že překvapená bude i druhá strana. Já ti svůj názor nevnucuju, jenom předesílám, že GSC určitě v šuplíku nemá hromadu CDček s popiskem Build XXX, Build XXY, XYZ a podobně a čeká jenom na okamžik, kdy k nim přijde petice.

Uto Jún 03, 2008 2:20 pm
Profil WWW
Волк
Волк
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Rooobko píše:
ja som si chcel len pozret ako vyzeral cordon, armadne sklady a tak...

Tak na to ti stačí videa z youtube, ne? :lol: Jinak už samotný fakt, že do petice se jeden člověk může zapsat víckrát je podvod a i kdybych původně chtěl tu petici podepsat (jakože nechtěl), tak bych se pod to nenapsal. Navíc mi naprosto uniká idea té petice. To jako teď budeš chctít po tvůrcích Pacmana ať ti pošlou papír, na kterém je koncept původních levelů? :roll:

I kdyby něco uvolnili, tak by to bylo nepoužitelné, pravděpodobně nespustitelné a ani bys z toho nevytáhl nové nebo snad lepší modely či jiné věci, které byly v SoC. Tímto končí mé nepochopení celého tohodle topicu a jakékoliv snahy vytřískat z GSC (logicky těsně před vydáním CS, že...) nějaké původní věci.

Ale pokud ta petice skutečně uspěje, o čemž upřímně pochybuji, navrhuju podat další petici vývojářům hry Duke Nukem Forever, ať zatím daj na net všechny verze, co za ty roky udělali, ať nemusíme na hotovou hru čekat jen tak. :wink:

Uto Jún 03, 2008 2:40 pm
Profil ICQ WWW
Nenapravitelný flamer
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
4Rooobko: až zas něco budeš chtít napsat tak nad tím popřemýšlej potom si to napiš na papír a vyhoď do koše(pokud máš skartovačku tak do ní nebudem riskovat že bys to vyndal :D... )méně spammu pro všechny :D začínáš být horší než ulemen a kdysi adrián....

jinč fakt si myslíš že GSC ti dá jen tak bez ničeho staré buildy stalkera? naivko :D beztak mají poslední čtyři a tím to hasne...

Uto Jún 03, 2008 2:42 pm
OMG tak to je tlakk jeziiis
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
killerg píše:
4Rooobko: až zas něco budeš chtít napsat tak nad tím popřemýšlej potom si to napiš na papír a vyhoď do koše(pokud máš skartovačku tak do ní nebudem riskovat že bys to vyndal :D... )méně spammu pro všechny :D začínáš být horší než ulemen a kdysi adrián....

jinč fakt si myslíš že GSC ti dá jen tak bez ničeho staré buildy stalkera? naivko :D beztak mají poslední čtyři a tím to hasne...

jezis a ked to bude chciet cca 1000+ ludi??? a oni s tym nic nestratia tak co tu zasa rozoberate sprostosti s pacmanom....
kazdy zdravy clovek vie ze stalker OL a skorsi SoC bol minimalne o polovicu lepsi...
kto to podpisat nechce nech nepodpisuje, ja tu nikoho nenutim...
a to s tym podpisom 2x sa mi podarilo tak ze som si hodil tu stranku do translate.google.com , preto som to tam mal akoze novu stranku, ked to tak dam znova tak sa mi uz neda ;)

Uto Jún 03, 2008 4:04 pm
Nenapravitelný flamer
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tohle je jenom tvuj nazor :D zatim vas moc neni :).. a stejne nemuzou dat co nemaj pochop to uz :D adrian vysvetli mu ze ma prestat ze sebe delat stareho adriana :D toho spammovaciho :Da to mi pripomina ze ty asi fakt nemas skartovacku ze? tohle si vytah z kose a flakl na forum jeste jednou si precti moji radu :)

Uto Jún 03, 2008 4:08 pm
Moderátor kytarista
Moderátor kytarista
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nechte ho být chlapi, to nemá cenu, on prostě N.E.P.O.C.H.O.P.Í. ( :D ), že je blbost vydávat nedodělané buildy. GSC na fanoušky slušně kašle, jak jinak si vysvětlit patche 05 a 06, a jejich vztah k modifikacím? Ještě vydávat nějaké nedodělané buildy, to se prostě nedělá, podle mě nesmyslné gesto. Ale co, uniklo CS demo, tak založíme petici, a budem chtít ty buildy, je přece jasné, že GSC to kvůli svým fanouškům prostě musí vydat, jinak to jsou hajzové a podvodníci, které jistě nemine trest v podobě nové Rooobkovy signatury :roll:

Mesršmit je kamarád, vozí Waltra po obloze
a ten lítá děsně rád, zapomíná na exploze.
Když potkal Ute, byl mladým rekrutem.

Uto Jún 03, 2008 4:12 pm
OMG tak to je tlakk jeziiis
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ach jaj,... no comment uz

Uto Jún 03, 2008 4:14 pm
Poloupírský pravopisný recidivista
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
síce nerád, ale som v názore s killergom,
rooobko, prosím ťa, ako oni môžu vydať niečo čo sami nemajú?! myslíš že vždy keď do hry dali novú budovu či strom, hodili to na disk a teraz niekde v skrini skladujú 100 000 DVD-čiek s tým, že nejaký človek ich bude všetky skúšať? načo by im boli buildy OL ? :) inak, petícia 1000-ľudí, fíha, no, keď uvážim že 1000 (slovami tisíc) ľudí zo 6 000 000 000 chce vydierať GSC, príde mi to až smiešne... rooobko, ty máš tých nárokov na GSC (a to nepočítam arnira) trochu veľmi veľa, skús sa nad tým zamyslieť...

Uto Jún 03, 2008 4:24 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vida, mí bratři, přeci jenom převládá nezkreslený, nenaivní názor. Já si taky neschovával starší modpacky jenom v domnění, že by je po mě teoreticky někdo mohl chtít, stejně jako to nedělalo ani GSC (ale radši se podívám na e-maily, jestli mi někdo neposlal petici). I kdyby (což se skutečně nestane) nakonec buildy vydali, tak co by to asi bylo? Ty tři co už dávno známe, včetně MP bety. Ty průlety na youtube skrz Darkscape nebo ukázky "brilantního" obchodování s NPC (kteréžto na mapě bylo jenom jedno jako ukázka a mělo u sebe dvě krabičky s municí) se nedají brát jako finální podoba, nebo snad dokonce lepší podoba. Nechápu, jak někdo může říct, že minulý Stalker byl tisíckrát lepší, když ho vlastně nikdo ani nehrál. Jasně, objevilo se video, kde Označený bojoval s krysami v Dead City, nebo kde to bylo, ale ta mapa byla co? Byla prázdná, ano... Pokud má někdo dojem, že v GSC se válí ultimátní původní ubermegacool Stalker a že tohle vydání je jenom naschvál, tak už vážně nevím.

Dělají to všichni vývojáři her, že pokud potřebují reprezentovat někde nějakou část hry, naskriptují ci jenom tu jednu danou scénu a to ještě tak, aby nehrozila možnost, že by se během hraní něco pokazilo (třeba jako ten odposlech skupinky žoldáků v jednom dalším videu). Útok mutíků na základnu Svobody byla taky jenom otázka skriptů, přesně jako celý původní koncept. Co by z těch NPCček pak asi zbylo? A k čemu by byla hra, která by byla postavená jenom na skriptech? Dalo by se to rozebrat ještě víc, a i když tyhle moje "žvásty" mohou několik zpátečníků pohoršovat, je to prostě fakt. Stačilo si dodatečně vyhledat všechny rozhovory s GSC, kde bylo jasně psáno, že engine hry ty jejich plány NIKDY neumožňoval, a pokud náhodou ano, tak pak byly chyby zase jinde. Já jsem vůbec rád za to, že Stalkera vydali a že do Jasné oblohy plánují tolik změn. Být to pod taktovkou EA (jasně, ovace na graficky honosné, jinak však zoufale nudné a tupé Krájzis), tak se dočkáme leda datadisku se stejným jménem, dvěma mikrozlepšeními a bylo by po parádě.

A poslední větička na závěr - z tisícovky lidí si GSC skutečně sedne lidově řečeno na prdel. To je stejně tak komické, jako kdybych řekl, že kdyby všichni lidé ve Vatikánu přestali pít víno, vinařský průmysl by zruinoval. No, rozepsal jsem se teda slušně, stejně to nikdo asi číst nebude, ale co už... :-)

Uto Jún 03, 2008 5:58 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja som to precital a zdielam podobny nazor

Uto Jún 03, 2008 7:45 pm
Profil ICQ
Nechutně mladý senilní stařešina
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Daty, udělej z toho petici, hned jí podepíšu. A pak jí pošlem Rooobkovi :wink:

Str Jún 04, 2008 7:57 am
Profil ICQ
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Bylo by zajímavé mít přístup k buildu, ve kterém se vyskytují vyřazené mapy, čistě ze zvědavosti samozřejmě :)
Jsou ale lidi, kterým by to pomohlo v jejich práci, zatím jsou totiž odkázaní jen na stará videa a screenshoty. (Dez0wave)

Str Jún 04, 2008 10:09 am
Mistr palety a štětce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
@Roobko: pošli petici, možná ti pak pošlou původní koncept stalkera napsaný ve wordu... abys věděl jaký měl být
@Vladek: jistě, situace kolem patchů není zrovna nejslavnější, ale neviděl jsem žádné studio, které by extra pro fanoušky vydalo staré, nedodělané buildy

Str Jún 04, 2008 12:16 pm
Profil ICQ WWW
Moderátor kytarista
Moderátor kytarista
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
binariz3: to já taky ne, jen jsem chtěl mít argument k větě, že GSC na fanoušky kašle :)

Mesršmit je kamarád, vozí Waltra po obloze
a ten lítá děsně rád, zapomíná na exploze.
Když potkal Ute, byl mladým rekrutem.

Str Jún 04, 2008 1:16 pm
Šmel vodkomilnyj
Šmel vodkomilnyj
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vladek píše:
binariz3: to já taky ne, jen jsem chtěl mít argument k větě, že GSC na fanoušky kašle :)

je dosť scestné tvrdiť, že GSC na fanúšikov kašle... neviem aké iné štúdio má taký vrelý vzťah k ľuďom ako naši ukrajinci.
Už od ohlásenia vydávali mesiac čo mesiac kalendára ako na OL, tak aj na SoC a teraz na CS. Ktorí iní vývojári si nechajú kecať do roboty v takej miere?
Už len tie obyčajné kalendáre máme k dispozícii nielen v ENG, GER ale aj v češtine a vždy priamo od p. Jeltyševa (čo mi pripomína, že večer hodím na web nový na jún).
Ďalej otázky a odpovede každý mesiac, v minulosti bola možnosť ovplyvniť gameplay návrhom levelu, misie a pod.

A čo možnosť takmer kompletného editovania hry? Možno som nevymenoval všetko, ale u iných hier nečakajte ani toto

Str Jún 04, 2008 2:44 pm
Profil ICQ WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 32 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia