• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Aug 23, 2019 3:29 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 818 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55
 Datastor Modpack 5.00 
Autor Správa
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Poslať 
Viz. Tiscali games:

Citácia:
r2_mblur [0.000 - 1.000] - kontroluje rozmazávání obrazu během pohybu. Abyste ho ale rozchodili, musíte napřed použít -mblur příkaz v příkazové řádce spouštěcí ikonky (zástupce na ploše). Hodnota 1.0 dělá hodně viditelné rozmazání, jak se otáčíte, ale hodnota kolem 0.1 dělá o dost realističtější úroveň rozmazání s jen malým dopadem na výkon.

Stačí tedy ve hře stisknout vlnovku pro vyvolání konzole nebo tenhle parametr upravit přímo v user.ltx (Sdílené dokumenty/STALKER-SHOC).

Pia Aug 08, 2008 4:44 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
mno tak zvuk porad blbne... doporuci mi nekdo nejake mody, hlavne na lepsi grafiku a tak.. ?

Pia Aug 08, 2008 5:00 pm
Profil ICQ
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Poslať 
maRRio: Nejlepší je když si uděláš mod podle svého gusta (naučit se skriptovat, někde na foru snad byl i začátečnickej balík pro amatéry)... sice by to nebylo něco alá datastor či Oblivion Lost, ale aspoň by jsi zjistil co ti funguje.

EDIT: To je jenom můj názor

Pia Aug 08, 2008 5:30 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
Ahoj stalkerkovia, chcem vaas poziadat o pomoc, neviem ci sa to tu uz rozoberalo ale mam problem s asistentom Semenovom. PLS o co ide a aj pripadne odpoved piste sem
Vopred dakujem za pomoc

Sob Aug 09, 2008 9:13 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
Cafte, a som zase tu, so Semenovom ste mi pomohli a uz mam na tomto modpacku od Datastora koniec hry, Bola to pecka, pekne si to teda poupravoval dati. mno dost chvale, mam tu problem, aj ked je to super spravene jedna vec mi nejde a to na konci hry otvorit dvere do tajnej laborky co je v Elektrarni. dekoder pracuje ale hmm... NIC ukazal sa mi taky nejaky ten modry nwm co na druhej strane miestnosti a pokial viem z tade by mali zacat behat nepriatelia ci ako, ale nic, pls mal niekto rovnaky problem? alebo este lepsie ako to mam vyriesit, Save/Load nepomaha. diks vopred :)

Pon Aug 18, 2008 9:53 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Poslať 
Psal jsem to v readme, stačí do pantů zarazit pušku (třeba gaussku). Nemám bohužel ponětí, proč se to tam sekne, ale vyřešit se tenhle problém dá. Ale díky za pozitivní dojmy :-).

Pon Aug 18, 2008 10:26 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať 
hehe, dobra blbinka, xD diks za pomoc, v readme som si to nevsimol.

Pon Aug 18, 2008 10:53 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Poslať pár věcí
-Dutyer co hlídá bránu na skládce-taky jsem měl z toho paniku(vždy vlezl do anomálie) ale kašlat na něj bránu otevřu sám.
-oblek žoldáků v Kordonu normálně nemizí(ani s Datastorem) takže tady není standartní chyba hry ani modu.
-zajímavý postup hry(není to cheat)-zabijte klidně osazenstvo v autoparku,bežte do baru a pak se hned přidejte ke svobodě.Postřílejte všechny dutyery co potkáte a jděte klidně do agropromu,X-18(Ale o Borova se postarejte),
Jantaru:Jako na Svobodáka na vás banditi a žoldáci nebudou střílet.Akorát Kruglov tenhle styl hry opravdu nepřežije.Určitě to někoho už napadlo ale někteří o tom možná neví,prostě s Datastor modem se stalker dá projít skoro nenásilně.

Štv Aug 28, 2008 4:50 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 818 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia