• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Sep 18, 2019 1:01 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevok: 1 ] 
 Priznania jedného blbca aneb krátky list na rozlúčku 

Ste radi? :D
ano 0%  0%  [ 0 ]
tažko povedať 0%  0%  [ 0 ]
Celkom hlasov : 0

Priznania jedného blbca aneb krátky list na rozlúčku 
Autor Správa
Poloupírský pravopisný recidivista
Obrázok užívateľa

Poslať Priznania jedného blbca aneb krátky list na rozlúčku
Dopredu hovorím že tento list vyznie ako keby ho písal 8 ročný Emák (občas sa tak aj cítim :) ), kilerg, Vladek, Střelec, prajem vám priemnu zábavu...

Takže k „listu“. Pravda je taká že som iba obyčajný 14 ročný chalan, ktorý je rád keď niekomu rozbije hubu, „relaxujem“ z kamarátmi v bare a je mi do plaču keď v zrkadle vidím to hovado čo zo mňa je. Všetky poviedky ktoré som napísal boli iba márnou snahou zaujať.
Na internete si liečim „ranenú dušu“, pri jednom rozhovore s Datastorom povedal zo srandy že trpím Hovadizmom... ani len netušil akú má pravdu :) Ďalej by som sa rád ospravedlnil Beemu, viem že som ho musel v minulosti extréme otravovať, a posledne tie Milovice, vážne som tam chcel ísť, ale od začiatku som vedel že nemám odvoz, pravdupovediac by som sa tam stratil... mám akurát manuálneho scorpa, z ktorým by som mohol akurát tak...
Daľej by som sa chcel ospravedlniť všetkým ktorých som sklamal, prosím prepáčte...

Viem že bude najlepšie keď odídem, nebudem zavadzať a ďalej klamať, tu na fóre sa zišla skvelá parta (až na známu motogumu, a pár výnimiek) a ja ju krásne ničím, viem že ma polka z vás nemá v láske, a ďalej sa mi zdá že poslednou dobou fórum vokrizuje, prichádzajú ďalšie a ďalšie indivíduá ktoré to tu ničia, takže dúfam že sa to aspoň trochu zlepší, som rád že sú tu aj ľudia ktorý to tu držia na úrovni, ako napríklad snake., Bee, Daty, shifty (ktorého vlastne ani nepoznám :D ) , hurura, CPU, thales a iný dobrý ľudia, ktorých som si vážne obľúbil...

Na záver by som len dodal: kilerg, Vladek, sry, ale ste vážne buzny! Ja som nikdy nemal nič proti vám, tak prečo ste vy išli proti mne?! Ale to je už teraz jedno...

Možno sa vrátim keď vyjde clear sky a naši skvelí Admini zbavia toto fórum všetkých debilných spamerov! A možno si občas prečítam poviedku od našich majstrov :)

Tak pórku zdar a posledné čau. Vôbec nečakám že budete mojim odchodom sklamaný, ale prosím, odpustite si hlášky ako „konečne“ alebo „hurá“ ok?

Vás milujem, seba nenávidím. túto tému môžete zmazať, len som sa vám chcel ospravedlniť...

Uto Júl 08, 2008 11:10 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia