S.T.A.L.K.E.R. - Komunita na scorpions.cz
http://forum.stalker.scorpions.cz/

Jak vložit obrázek na fórum
http://forum.stalker.scorpions.cz/viewtopic.php?f=21&t=1951
Stránka 1 z 1

Autor:  datastor [ Str Aug 06, 2008 6:52 pm ]
Predmet príspevku:  Jak vložit obrázek na fórum

Je to jednoduché - stačí si zvolit, kam obrázek nahrajete. Hojně jsou využívány například PhotoBucket (po zaregistrování má navíc spoustu dalších užitečných možností, jak s obrázky dále pracovat), Imagewoof, Imageshack a další.

Posléze stačí jen vybrat požadovaný obrázek (většinou tlačítko Browse/Vybrat) atd., potvrdit výběr, počkat na nahrání obrázku a nakonec jen zkopírovat odkaz.

Nyní budete mít na výběr z několika odkazů - u Photobucketu je vhodné nechat si vygenerovat další odkazy (tlačítko Generate HTML and IMG code dole na obrazovce) a zkopírovat odkaz pod popiskem IMG clickable thumbnails for message boards - recommended. Odkaz potom zkopírujte ke svému příspěvku a po uveřejnění budete pod textem mít klikací náhled. Jednoduché a přehledné.

U Imageshacku platí obdobné - Vyberte si odkaz u popisku Thumbnail for forums (1), případně Direct link (pokud chcete pouze poslat odkaz bez náhledu).

EDIT: Budete-li na fórum dávat více obrázků, řaďte vygenerované odkazy za sebe (platí například pro hromadné generování na Photobucketu). Nebude pak docházet k umisťování obrázků pod sebe a tím pádem člověk nebude muset rolovat do zblbnutí. Na jeden řádek se vejdou čtyři náhledy.

Stránka 1 z 1 Všetky časy sú v GMT + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/