• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Júl 23, 2019 11:16 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 Gauss naboje jeste v Pripyati a pata VSS rovnez tam + dotaz 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Gauss naboje jeste v Pripyati a pata VSS rovnez tam + dotaz
Zdravim panove, po letech jsem zas zahral Sralkera SoCh(steam verze s patchem 1.006) a pri hrani jsem narazil na par zajimavych prihod. At jsem potom hledal na foru kde jsem hledal (a myslim, ze jsem procet cele SoCh vlakno, tak jsem tyto dve veci zminene nenasel. Tak se podelim.
Objevil jsem patou VSS pusku - dle fora a mapy z googlu jsou zatim jen 4 - rozvodna v X 16, na zemi v zakladne svobody, v kanalu tez v zakladne svobody a posledni jako odmena z questu pro Voronina. No me se podarilo najit patou a to v Prypiati, v HQ Monolithu v tajne kobce pod kinosalem si ji nosil jeden manas s dobrym jmenem "Charon" v exoskeletonu - viz obrazky. Pripyat jsem zkusil projit 2x a pokazde byl "charon" na stejnem miste. DOle pod podiem.

Obrázok

Dalsi, co se mi podarilo vykoumat je, jak ziskat naboje pro Gauss pusku jeste v Pripyati (spolehlivy navod na nalezeni pusky zde je, ale na naboje ne e). Po prave casti mapy jsou tri nebo 4 vyskove baraky, a na nich sniperi s Gausskama. Cele 4 baraky lemuje rimsa, na kterou se vsak da dostat jen v jeji stredni casti a pak uplna na zacatku, po hromade radioaktivni hliny (zde zacina navod jak najit gausspusku). Tam se da skocit na rimsu a pak se da dostat az k prvnimu vezaku, z jehos vrsku jsme predtim smerem od vchodu na stadion sestrelili snipera. Takze tentokrat nespadne dolu jen jeho puska ale i jeho mrsina (pokazde pokud dostane head shot) s balickem deseti naboju. Jakmile jsou naboje k dispozici jde pak uz primo Gauss puskou ( s trochou save/load) sestrelit jeste par dalsich mamlasu - i kdyz nepodari se to vzdy.

Jinak teda zajimala jedna vec, ktera se mi nikdy nepodarila. Poradil by pripadne nekdo, od koho se da s jistotou ziskat info o skrysi s Unikatnim Exoskeletonem ? Nekde jsem tusim zahlidl, ze by to snad mel mit nejaky neutral nekde v jantaru ale nikdy jsem tam nikoho takovyho nevidel. JO a jeste jedna - kdo je Stinkflint trader a kde bych ho nasel ? Mapa hlasi sice zakladna svobody ale on nikde.

Edit - uz jsem zjistil ze Stinkfist trader je lakomec. Tak jeste ten exac.

Pia Dec 20, 2013 1:48 am
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť