• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Jún 06, 2020 6:28 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 chybí mi anti-psi helma 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať chybí mi anti-psi helma
Nazdárek kamarádi stalkeři,
procházím zónou poprvé a hned se mi podařilo "hardcorově" projít laboratoř X16 s psi-zářením v Jantaru.
Přišel jsem poprvé do Baru, vydal se do Divokého území, eskortoval Kruglova do Jantaru a následně jsem se hned vydal do podzemní laboratoře, aniž bych s Kruglovem absolvoval měření a získal anti-psi helmu. X16 se mi pak podařilo projít a emise vypnout za pomoci skoro všech lékárniček a obvazů co jsem měl do té doby nasyslených :) Pak jsem teprve pokračoval do Temného údolí a laboratoře X18...
Teď jsem v Armádních skladech, čeká mě přesun do Rudého lesa a tak mě napadlo, zda mi nebude anti-psi helma chybět, až budu u Vypalovače mozků.
Vrátil jsem se k vědcům, dokonce mi i Sakharov úkol s měřením zadal, ale Kruglov se už nikam nevydá, tudíž úkol nejde splnit a helmu už nedostanu.

Budu jí tedy u Vypalovače (nebo i někde jinde později) potřebovat nebo můžu být v klidu a pokračovat dál?

Ned Jún 05, 2011 12:08 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: chybí mi anti-psi helma
nazdar
tak to jsi provedl zajímavě, to by mě snad ani nenapadlo tam lézt ;)
nezkoušel jsem to, ale myslím, že to skoro určitě potřeba bude. protože hra nějak musí zabránit hráči lézt k Vypalovači dřív než splní úkoly, ale jak přesně to funguje - možná stačí, že jsi splnil úkoly a hra tě pustí, i když by to pak bylo nelogické (podle logiky ten přístroj mít musíš)
tak nevím, ale podle mě jsi udělal zbytečnou blbost :)

(a jak jsi věděl, co tě tam čeká ?)

Ned Jún 05, 2011 4:47 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tak to asi holt otestuju, nechce se mi natahovat starší save a procházet to znova. Nasyslím dalších padesát lékárniček a bude :) Btw, jak velké je území zamořené psi-emisemi?
I když jestli to nebude fungovat, tak si to opakování úkolů ještě o něco prodloužím :/
Nejde to nějak hacknout? Něco jako přes konzoli restartovat úkol, posunout se v úkolu k další části, apod.? Prostě abych donutil Kruglova jít se mnou měřit..
A co myslíš tím jak jsem věděl co mě čeká? Už přesně nevím, ale snad mi Sakharov zadal vedlejší úkol najít Duchův oblek, tak jsem šel a v podzemí se mi aktivoval úkol Vypnout psi-emise. Dokonce mi i začalo běžet odpočítávání, ale bylo mi divné, že mě i tak emise snižují zdraví :)

Ned Jún 05, 2011 6:59 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tak jsem to vyřešil tak, že jsem si helmu přidal jako odměnu za splnění postranního úkolu :-)
Bližší info v tomto vláknu: viewtopic.php?f=10&t=291

Pon Jún 13, 2011 12:47 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Surovo som Červený les vyriešil tak, že namiesto toho, aby som sa vydal k vypalovaču, rozbehol som sa smerom k Pripyati a s pomocou lekárničiek som sa dostal až k prechodu. V Pripyati už tam čakala eskorta v exoskeletonoch. Preto už normálnu verziu nehrám. Človek by to mohol prejsť za 2 hodiny. :D

EDIT: Vypalovač sa asi vypol sám. :D

Pia Aug 05, 2011 11:06 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť