• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Dec 09, 2019 3:02 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 125 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší
 vase domace zvierata 
Autor Správa
Šmel vodkomilnyj
Šmel vodkomilnyj
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
slauch píše:
Předpokládám, že to je focený samospouští, takže zleva doprava: Case, paní domácí a dcerunka :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Šlauchu ty ma zabiješ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Zbyndo, to aby sme ti cez leto priniesli nejaké bananas

Uto Máj 13, 2008 3:02 pm
Profil ICQ WWW
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
A co kdyby si mu dal jeden BANan hned?? :lol:

Uto Máj 13, 2008 6:42 pm
Profil ICQ WWW
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
uz se tesim na vovoce :wink:

Uto Máj 13, 2008 8:58 pm
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Zóna, tam kde človek môže uvažovať sám, bez ostatných.
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: vase domace zvierata
No tak ja mám túto zostavu: 6 mesačného (približne) Boxera menom Yogi :D , kocúra ktorý vystriedal mená ako Trester,Cila ale nakoniec to bol Muro :D,škrečka menom Billy (foto nemám) a ešte amazoňana ktorého meno je Lojza :D .Ten je tu na dočasnom pobyte. Mám aj foto:
http://img718.imageshack.us/i/p9280006.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false; -pes (nekupírovali sme ho my.takého sme ho kúpili. :wink: )
http://img405.imageshack.us/i/dsc00014okm.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false; -tu psa bila mačka.Vtedy mala ešte prevahu. :lol:
http://img263.imageshack.us/i/dsc00026xy.jpg/-Na" onclick="window.open(this.href);return false; druhý deň jej to Yogi oplatil ukradnutím misky na jedenie :lol:

Sob Nov 20, 2010 10:57 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
ja mam doma kocourka Maxe,ale asi mu zacnu rikat Hurikan,ten kdyby potkal nejakeho toho ratlika,tak ho totalne zmasi a nadela z neho sunku :lol: a to je jeste takove prerostle kote :twisted:

Pon Nov 22, 2010 7:33 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
To ja mám zase doma už od konce letních prázdnin štěně, fenku, Jack russela teriera. Mám o zábavu postaráno, je to živý pes a stačí mu 5 procházek každý den co si víc přát :) Teď jí padaj zuby, docela sranda to pozorovat jak něco trhá a najednou hele... zub venku :D

Pon Nov 22, 2010 7:39 pm
Profil WWW
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
To Pseudodog: To môj kocúr sa vrhne po všetkom čo sa hýbe. :D Minule sa naháňal za motýlom a neskôr sa chcel hrať s vtáčaťom a vtáča to akosi neprežilo.
To Lerry: S tým vypadávaním zubov som mal tiež skúsenosť.Môj pes v kuse obchrýzal roh búdy a akosi aj jemu začali vypadávať . :D

Edit:Mali sme aj Čav Čava ale zomrel na nádor. :cry: A ešte som mal 1 škrečka,rybičky , ovčiarskeho psa ktorý zomrel na prechladnuie :cry: a ešte kocúra ktorého zastrelil sused lebo mu prešiel cez dvor. :roll:

Pon Nov 22, 2010 8:15 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
wow,to mate asi na zahrade cely hrbitov :|

jinak nas kocour taky v lete lital za vcelou a ulovil i ptaka,akorat mu nejak uletel...a pred par minutama se asi snazil zhypnotizovat kocku od sousedu :mrgreen: cumel na ni vykulenyma ocima asi 30 minut

Pon Nov 22, 2010 9:07 pm
Nechutně mladý senilní stařešina
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tonco247 píše:
...Mali sme aj Čav Čava ale zomrel na nádor. :cry: ...

A hele, spřízněná duše. Tady je ten můj. Ale už je to taky stařešina, v únoru mu bude 13. Je hluchej jak pařez a silně nevrlej, prostě dědek.

Uto Nov 23, 2010 8:03 am
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
To Pseudodog:No mám naozaj taký menší cintorín (dúfam že už sa nerozrastie) :roll: .A inak mačky sa fatk bláznivé stvorenia.Raz sa pokúšal zhypnotizovať aj mňa ,ale na to je prikrátky. :lol:
To Slauch:Naozaj pekný. :) Ten náš sa nedožil ani 8 rokov a už išiel na druhý svet.Popravde sme ho dali utratiť ,ale bolo to preňho lepšie ako zomrieť od hladu.Najprv prestal jesť ,potom to čo horko ťažko zjedol vyvrátil.Bola to taká divná biela (niekedy čierna) slizká substancia.Takto to išlo 2 mesiace.Schudol takmer o polovicu až sme stratili nádej ,že to rozchodí.A tak sme ho dali utratiť.Volal sa Bady. Asi sa blbo pýtam ale čo je to nevrlej?

Naposledy upravil Tonco247 dňa Str Nov 24, 2010 12:43 pm, celkovo upravené 1

Uto Nov 23, 2010 2:47 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nevrlej znamená, že nebyl zrovna přátelský..
Jinak já jsem nikdy neměl žádný zvíře typu pes/kočka, jednoho psa mi přejeli, když mi bylo asi 6 let, tak jsem se na to vykašlal a pořizoval si zvířátka, která se dala zavřít do terária a nebyl s nima žádnej problém :D
Měl jsem chameleony, gekony, felsumy, anolise (prostě všechno jsou ještěrky..). Taky trochu toho hmyzu se tam našlo- kudlanky, strašilky, pakobylky.. Jediný co jsem chtěl, ale nikdy se na to nedostalo je hroznýš královský! Máma vždycky horko těžko překousla nějakou ještěrku, ale hada mi nikdy neschválila, a když jsem ji otupil smysly výše zmiňovanou havětí, tak jsem šel na vysokou a had na koleji asi není to pravý ořechový :(

Uto Nov 23, 2010 3:00 pm
Profil ICQ WWW
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
to Tonco247: :mrgreen: to kdyz ja chci si hrat s tim mojim milackem a treba sustim prstem na koberci tak on vydrzi treba deset minut na ten prst cumet,ale ze by se pohl,to ne :lol:

to Skarface1: ja kdyz jsm byl maly,tak jsem chtel neco takoveho jako treba fretka,ani nevim proc :) ale vedel jsem ze mi ho rodice nikdy nekoupi
a hada bych mel rad taky,ale ne hroznyse,ja radsi nejake mensi a jedovane (Ministerstvo zdravotnictvi varuje : mamba kralovska patri do teraria a ne k noham do postele !)

Uto Nov 23, 2010 3:20 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
To Skarface1: Dík za objasnenie.Inak vcelku zaujímavý arzenál. :D
To Pseudodog:Aj môj kocúr keď vidí že mám vztíčený prst hned sa po nom vrhne. :lol:

Uto Nov 23, 2010 3:29 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
kdyz byl Maxik kote tak taky,ale ted je tak liny,ze se mu vubec nechce....nejradeji si najde misto kde mezi roletama na okne prosvita slunce a tam si lehne a vyhriva se...a porad vrni jak kulomet :D

Uto Nov 23, 2010 3:55 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Už aj môj pomály lenivie.:D A s tým vrnením ma to pobavilo :lol: .

Uto Nov 23, 2010 5:38 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 125 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia