• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Sep 17, 2019 9:46 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 198 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Ďalší
 Vy a váš názor na Drogy?? 
Autor Správa
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Vy a váš názor na Drogy??
Já osobně se přiznám že si tu a tam dám trávu. Ale je to většinou jen pátek po škole. Co vy?? Popřípadě sem přidejte vaše zkušenosti, příhody atd.

Sob Jún 09, 2007 12:53 am
Profil ICQ WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Můj názor je asi takový, že bych se drog v životě nedotkl. Nemám je rád a mít je rád ani nebudu :wink:

Sob Jún 09, 2007 1:03 am
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Souhlasím s Datasorem, a mislim si to i o cigaretách.

Sob Jún 09, 2007 9:02 am
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Drogy opravdu nemusim a to stejny o cigaretách. Já sem upřímně trávu nezkusil, ale zase mi tak moc nevadí v hodně malim množství jak tvrdy drogy a cigára :wink:

Sob Jún 09, 2007 9:44 am
Stalker pseudoIntelektuál
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ono to je takle - 3/4 uživatelů drog je užívaj jenom proto, aby se netrapnili před kámošema. To je celý.

Sob Jún 09, 2007 10:39 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
hlavní je to nikdy ani nezkoušet a pak jste v klidu :D

Sob Jún 09, 2007 10:58 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nikdy jsem žádnou drogu nebral, ani nemám potřebu to zkusit, vím že mi to nic nedá, spíš naopak, to samý o alkoholu atd.. to je vlastně taky droga...... jediná droga je pro mě Stalker :lol: :oops: :cD

Sob Jún 09, 2007 10:59 am
Profil ICQ WWW
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ragnar_Valos píše:
hlavní je to nikdy ani nezkoušet a pak jste v klidu :D

neni to pravda co pises. hlavni problem drog u nas a v americe je modni zalezitost. tyhle latky slouzily puvodne - a nekde jeste slouzi k nabozenskym a jinym ritualum, kde podporily prozitek a pomahaly dostat samana do extaze. tim ze se tahle cast odbourala vzniklo prave veelke nebezpeci - moda.
vyzkouset nektere latky je celkem zajimava zkusenost a nektere pomuzou rozsirit obzory. pokud je co rozsirovat :) proto jsou nektere latky tak oblibene mezi umelci. kazdopadne at uz zapalit si cigaretu, dat si panaka nebo vzit nejakou latku nesmis nikdy z hecu kamaradu, ale proto ze jsi k tomu dospel a chces to. omamne latky bys nikdy nemel vzit sam, ale pod dozorem nekoho zkuseneho, ktery ti v pripade nesnazi dokaze pomoct a vi co ma delat. my jsme treba experimentovali pod dohledem lekare.
a zaver? vyzkousel jsem a hotovo. vic jsem se k tomu nevratil. nikdy bych nevzal fyzicky navikovou latku ( opiaty ) jako crack, opium nebo heroin. ostatni veci jsou v pohode, ale jak jsem psal vyse. musis k tomu dospet dusevne a duseni pohoda je hrozne dulezita, jinak je to spatny.
alkohol je jina stranka. ze je to navykovy o tom zadna. to ze si da nekdo pivo prece nevadi. dokonce to doporucuji ii doktori. takze kricet alkoholu bych se nedotkl je blbost. vypit s prateli vecer lahev vina a popovidat si je preci prijemne a nikterak nevybocujici ze zasad slusneho chovani. ja sam si taky zajdu na pivo, tak jednou za 1/4 roku, treba se i opiju, ale nejsem nalitej ani kazdej den, ani kazdej tejden. do hospody nechodim, je mi spatne z tech dokola se opakujicich kecu o nicem a stale stejnych ksichtu nasosku.
cigarety. co rict, z vlastni zkusenosti rikam kdo nezacal at u toho zustane. s cigarama mam problem, chtel bych prestat uplne, ale porad se mi to nechce podarit :(. kazdopadne vykourit krabicku za mesic mi neprijde jako nejaky velky koureni. kdyz do toho navic jeste sportuju. ale prestat bych chtel, protoze i prez to cejtim nedostatek dechu, ale to bude i vekem :)

o tomhle je to na velke a dlouhe povidani, psat se o tom moc neda. jinak bacha na vec. znam par lidi kteri kriceli podobny veci a dneska se leci ze zavislosti. nejlepsi priklad jak nezacit je priklad tech co v tom jedou delsi dobu. smrdi, jsou hnusni. fuj.

Sob Jún 09, 2007 11:13 am
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
U mě platí, že ani nepiju alkohol, ani nekouřím a drogy taky neberu. Nic mi to neříká a nestydím se za to 8)

Sob Jún 09, 2007 12:26 pm
Profil WWW
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
datastor píše:
U mě platí, že ani nepiju alkohol, ani nekouřím a drogy taky neberu. Nic mi to neříká a nestydím se za to 8)

to jsem tim vubec nechtel rict. nepochopils.

Sob Jún 09, 2007 12:45 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no, tak ja si obcas zapalim(vic jak 2cg. denne to neni), zajdu nekde s kamosema na pivko, stale doufam, ze se vyhnu jakekoli zkusenosti s tvrdyma drogama(heroin, ect....), travu? pro me je to vyhazovani penez-to jen pokud nekdo nabidne, coz neni moc casto
jinak pojem drogy je hodne siroky-na cem sem zavisly je cokolada :mrgreen: a mozna PC(i kdyz nemam depku z toho, ze treba tyden na nej ani nesahnu) kavu, caj, atp. nepiju...

Sob Jún 09, 2007 1:25 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Case to napsal dobre, takze pomalu neni co dodat.
Nezname se natolik, abych se tady rozepisoval o mejch "zivotnich" zkusenostech. Kazdopadne muj soucastnej postoj se da vycist z mojeho sigu.

Sob Jún 09, 2007 1:31 pm
Mistr palety a štětce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
občas popijem a zahulíme, ale ne že bych to dělal furt :wink:

Pon Jún 11, 2007 9:07 am
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
skusal som jedine travu a nejaky has, ale bolo to na prd. takysto som uz aj chlastal (pravidelne) a aj fajčil... zo všetkým som postupne prestal. Najprv tráva, potom tvrde, nasledne som prestupil z cigariet na fajku, a aj s tou som uz prestal... vysedavat v krcme je nuda, takze ked pivo alebo vino, tak doma v pokoji, veget...
Kazdy si sam musi urcit, co chce a kam az chce zajst. som velmi rad ze som prestal a som stastny zo svojim momentalnym stavom.
takysto sa pripajam do dlheho radu: na tvrde drogy nikdy nesahajte, a makke takysto, ked tak co najskor prestante. nebojte sa vyhladat aj odbornu pomoc, cim skor tym lepsie. len malo ludi v skutocnosti vie co sa vlastne deje s jeho telom, mozem vam tu teraz svet odprisahat ze ziadna sranda za to nestoji, aj ked si poviete ze to je v pohode, ja si to dokazem ustrazit, velmi lahko sa vam stane ze zrazu zistite ze nie. ale vascinou je potom neskoro... nikto z nas nechce skoncit v sanatoriu

Pon Jún 11, 2007 3:33 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tos řekl krásně - plně souhlasím.

Pon Jún 11, 2007 3:46 pm
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 198 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia