• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Sep 16, 2019 3:00 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 FL Studio 
Autor Správa
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať FL Studio
Zdravím všechny.
Toto téma jsem nazval FL Studio, ale přispěvky se mohou vztahovat i k jiným programům, nebo prostě všeho co se týče vytváření jakékoli hudby (POZOR: pouze co se týče vytváření, ne žádné vaše názory na dané žánry, nebo co posloucháte!!! - od toho je tady jiné téma). Myslím, že se zde najde pár lidí, co se tomuhle věnují, a chtěl bych, aby zde psali své zkušenosti například právě z toho FL Studia. Zároveň bych rád věděl, jaké nejrůznější žánry se v tomhle programu dají udělat... no, vlastně si myslím že teoreticky skoro všechny, včetně metalu kupříkladu, ale spíše které se v tom prakticky doopravdy dělají...

Rád bych byl také, kdyby ste sem lidi přidali taky linky na vaše výtvory, pokud je máte hozené někde na netu, které poslouží třeba jako inspirace pro mě nebo pro ostatní :)

Já už v "FLku" dělám asi rok a musím se přiznat, že mě to docela baví. Někdy mám takovou náladu, kdy mě nebaví hrát hry, tak si hraju s hudbou.... a bylo to právě FL Studio, které mi úplně změnilo můj pohled na hudbu obecně.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takže na závěr, právě pracuju na Drum & Bass Breakbeatu (pokud vám ten název vůbec něco říká :D), na který tu brzy hodím odkaz, abych mohl sklidit nějakou tu kritiku, popřípadě radu co tomu chybí, nebo co dělám špatně... :) A vy, ostatní tvořivci sem taky házejte svoje výtvory, nebo tu jenom napište nějaký názor k věci...

Štv Mar 29, 2012 4:07 pm
Mistr palety a štětce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: FL Studio
Já se produkcí zabývám zčerstva, po osahávání vícero softwaru jsem skončil u Abletonu, který mi přijde dobrý zvukově a docela použitelný i v základní instalaci.

Ale v zásadě platí, že totožného výsledku lze dosáhnout ať používáš FL, Ableton, Cubase atp.. je to o tom, který software ti nejvíc sedne.
Co se týče stylu, tak bych tímto způsobem tvořil asi jen hudbu která je z podstaty elektronická, osobně dělám především uk garage/dubstepem k dnb se taky časem dojde. :mrgreen:

Pak ještě provozuju DJing, už delší dobu. Ale to je jiná kategorie

Str Jún 06, 2012 4:31 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: FL Studio
Dobrý den přátelé,

Ano máte pravdu jdou v tomto programu vytvořit asi všechny žánry,já například,ačkoli v tomto programu pracuji krátce (4 měsíce,to jsem ho objevil)skládám v něm hudbu napříč žánry,zkoušel jsem symfonie,rap,elektro a různé variace na "něco" :lol:
Vše je napsáno formou piano roll,žádný nástroj jsem přes midi apod.nevkládal

Zde jsou nějaké linky na různé žánry mé tvorby:

http://www.youtube.com/watch?v=oX0mFKM-u3M variace na renesanci

http://www.youtube.com/watch?v=NUxJlUgkg2E variace na kytarový recitál

http://www.youtube.com/watch?v=XvmjkWSLOHg elektro

http://www.youtube.com/watch?v=jkuf6_kYTkM rap

Je toho víc,nechci unavovat,v mém profilu na Youtube je asi 13 skladeb.

Mějte se pěkně a vytvářejte hudbu,očekávám vaše linky

rikky

Ned Júl 21, 2013 1:17 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia