• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Sep 16, 2019 3:00 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
 Kresby 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Kresby
Zdravím stalkerstvo. Na FB jsem našel tyto nádherné kresby http://www.facebook.com/michal.frolik1# ... 090&type=1" onclick="window.open(this.href);return false; o stalkerovi a chtěl bych někoho odsud poprosit, jestli neví v jakém programu to bylo nakreslené (tuším photoshop) a jak se to zhruba dělá? případně nějaký internetový návod. Předem děkuji

(p.s. - nevím jak je to s odkazy na cizí weby vyjma youtubu, tak se případně omlouvám)

Oficiální autorské stránky

Str Nov 02, 2011 9:10 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Kresby
Tie kresby su uplne spickove. O grafike sice vela neviem, cast obrazkov ale vyzera byt dokreslena zo screenov v hre, na niektorych, su priamo sceny z hry, ale možno si autor spravil a vyrenderoval aj vlastne sceny tak aby tam bolo to co potrebuje. Neviem ci sa potom scena pouzije iba ako podklad alebo sa kresli primo do toho. Dokreslit detaily a pridat tomu ten look, aky to ma sa isto da aj vo photoshope, ale myslim, ze velmi pomoze ked mas tablet. Predsa len kreslit mysou nieje ono.

Str Nov 02, 2011 9:49 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Na některých kresbách jsem byl označen nějakým Madarem :D jen tak mimochodem mám ještě společně s Виктор Корсак skupinu City of the Limansk tak jestli máte rádi Limansk přidejte se k nám :)

Str Nov 02, 2011 9:58 pm
Profil WWW
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
S odkazama je to jednoduchý - ten odkaz vložíš do příspěvku, pak ho celej označíš a nad oknem, kam píšeš text příspěvku, je tlačítko URL. Tak to zmáčkni. V tu chvíli se ti to vloží do URL tagů a nebude to dělat ten hroznej paskvil, že se ti ta linkem ve finále objeví ten ocas s textem "onclick ="window.open(this.href);...Atd. V okně příspěvku by to mělo pak vypadat následovně:
Kód:
[url]http://google.com[/url]

K obrázkům - pokud mě zrak a paměť nešálí, jsou to kresby z obálek z knižní série Stalker (vychází v Rusku, u nás bohužel zatím ne. Třeba tuta je z knížky Lva Žakova Ve jménu Zóny) . Některý z nich, ne-li velkou část, má na svědomí člověk, kterej dokonce spolupracoval na vývoji stalkeřích her. Teď si nevzpomenu na jméno ilustrátora, nemám momentálně dostupnej svůj archív. A ilustrátoři většinou kreslej ručně. Ale krk na to nedám, mejlit se můžu.

Str Nov 02, 2011 10:26 pm
Profil ICQ
Revolver s duší
Revolver s duší
Obrázok užívateľa

Bydlisko: byt 3+2 (zemljamka 3 metry od silnice, dva metry pod zemí)
Odpoveď s citáciou
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/312722_279856645379346_251269208238090_894973_524064510_n.jpg

Tenhle vypadá úplně jako náš Yarda Freeman

a taky tam je někde chlápek, co vypadá jako Šifty...

Žeby nám na LARPu někdo lovil inspiraci :wink:

Štv Nov 03, 2011 12:13 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
lol Shiftyho som si vsimol aj ja, je na tej foto co nalinkoval Slauch. Dokonca aj ten detektor co je na jednom obrazku vypada ako ten nas :D a to prisaham vidim tie obrazky prvy krat. Sipim ze v tom ma prsty zonalne metaverzum.

Tie poviedky tiez vyzeraju super, len by to chcelo preklad, s mojou rustinou sa viem ledva preluskat cez dialogy v Solyanke

Štv Nov 03, 2011 10:34 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
V tomhle případě nejde o Šiftyho, ale o Sergeje Grigoroviče z GSC (zrovna v tomhle tématu byly fotky z předvádění toho oficiálního "stalkeřího" oblečení).

Štv Nov 03, 2011 11:55 am
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak jsem prohrabal archiv a našel jsem to. Ten ilustrátor se jmenuje Ivan Chivrenko (Ivan Khivrenko ve světě nebo Иван Хивренко v rusku, pokud by to někdo hledal na gůglu). A jak jsem si to dobře pamatoval, tak je to tak. Dělal v GSC na Stínu Černobylu i na Jasný Obloze. Ve Stínu je dokonce uvedenej na konci manuálu v Grafice. Podílel se i na hrách American Conquest, Cossacks, Boiling Point a hlavně Metro 2033. Tam dělal všechny ty černobílý skicy postav.
Teď dělá pro vydavatelství EKSMO, takže většina obálek na knížky ze série STALKER je od něj.
Tady link na nějaký jeho věci a tady nějaký obrázky co našel ruskej gůgl.

Pia Nov 04, 2011 10:04 am
Profil ICQ
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
@ Frolda: Je to sice jinej autor (o kterým jsem psal tady), ale na týhle stránce koukni na poslední dva obrázky. Je tam vidět, jak se dělá v grafickým programu - originál fotka a výslednej obrázek. Třeba ti to pomůže k inspiraci.

Pon Jan 09, 2012 9:40 am
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 9 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia