• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Sep 16, 2019 3:32 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 46 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 STALKER ako TV seriál 
Autor Správa
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: STALKER ako TV seriál
Vzhledem k tomu, že jsou tam anglické titulky, tak to bude možné minimálně v anglicky mluvících zemích sehnat. Čili, koupit např. na Amazonu to nejspíše půjde.

Štv Nov 11, 2010 7:29 pm
Profil ICQ WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Malá bezvýznamná vsuvka: Takže když si to vezmu kolem a kolem, komu se něco líbí, tak je ovce a tomu, komu se něco naopak nelíbí, je ovce taky. Budu si to muset někam zapsat. Až bude víc možností k vyjádření názoru (třeba "Líbí", "Nelíbí", "Holinka", "Provázek", tak použiju i je). A jestli něčí dosavadní názor někoho naštval, tak to beztak nebude žádná novinka. To se prostě stává...

Štv Nov 11, 2010 9:06 pm
Profil WWW
Šmel vodkomilnyj
Šmel vodkomilnyj
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak v prvom rade sa mi moc páči, že sa zase robí niečo nové stalkerské a teším sa na to ako to dopadne. TV seriál na motívy STALKERa tu ešte nebol. Snáď to nezostane len pri pokuse zaujať.
To, že GSC ten seriál produkuje je podľamňa blbosť, GSC tomu dalo len svoju značku, teda svojím spôsobom ten projekt "zoficálnilo", pretože sa im páčil.
Pochybujem, že sa to bude dabovať do angličtiny, resp. predávať na západ, maximálne sa môžeme dočkať otitulkovanej verzie, ktorá bude niekde zverejňovaná na webe.
Dúfam a teším sa zároveň.

Každopádne, či už tento projekt bude "dobrý" alebo "zlý", uvidíme keď to bude. Je to ďalšia dobrá vec pre nás - fanúšikov STALKERa a všetkého stalkerského, čo myslím že sme - teda my všetci, ktorí sem na toto fórum chodíme denne diskutovať. Preto je to fórum tu. Pre fanúšikov. A preto sa robí aj seriál, rovnako ako aj LARP, DMP, nášivky, knižky, atď. Niekomu sa páči jedno, inému zas niečo druhé, každý nech si nájde to svoje.

Štv Nov 11, 2010 11:20 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Aj ked to bude slabe, som rad ze sa robi aspon nieco. Keby si GSC povedalo kto nic nerobi, ten nic nepokazi, asi by sa uz vykaslali aj na robenie hier :). Som zvedavy co z toho nakoniec bude. Inak nasiel niekto niekde nejaky datum kedy predpokladaju ze to bude hotove?

Pia Nov 12, 2010 12:18 am
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
No u nás se zase říká, že švec se má držet svého kopyta.
Mnohem větší radost by GSC udělalo fanouškum v případě nějakého slušného editoru.
Tím by zaručeně zabodovalo více než nějakým seriálem, který bude mít něco společného se Stalkerem jen v názvu.
Tak nějak mám pocit, že to dobře nedopadne. Dobře to popsal už Miky. Filmy podle her nedopadají moc dobře (spíše dost špatně) a seriály jsou ještě tak o dvě třídy horší.
Navíc nevím, pro koho vlastně seriál bude. Normálního diváka, který se světem Stalkera (kniha, film, hra) nepřišel do styku, nejspíše neosloví a hráči zase budou očekávat něco, co bude vycházet z herní předlohy (Stejně jako tomu bylo u Tomb Ridera) a nakonec zhnuseni seriál zavrhnou.
Prostě by GSC mělo vložit energii do tvorby nového dílu a ne se snažit vymáčknout nějaký prachy prodejem licence pro nějaký seriál a nebo oškubáváním fanoušků nějakou přihřátou upe mega stalkr kůůl kolekcí oblečků. Toť můj názor.
A Teď mě kamenujte. Ale vězte, že můžete brečet, můžete nadávat, můžete mě proklínat, ale to je tak jediné co můžete.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Pia Nov 12, 2010 1:04 am
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Upřímně, tím, že prodalo licenci na seriál se podle mě nějak moc nezatěžuje. Naopak z toho vyždímou peníze např. na druhého Stalkera (jistě, prachů mají dost). Nejsem si jistý, jak přesně je má tohle zbavovat sil.

Pia Nov 12, 2010 1:58 am
Profil ICQ WWW
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Jen by me zajimalo, kdy k tomu serialu vyjde prvni patch a jestli do neho pujdou delat mody.

Nezlobte se na me, ja se k tomu moc vyjadrovat nebudu, pac bych tu zas rozviril vody, ale ruska produkce je i na profesionalni serialove urovni amaterska. Jen malo ruskych filmu je v dnesni dobe na solidni az velmi dobre urovni. Tim mam na mysli nejen zpracovani, ale take vsechno ostatni. Mozna namitnete, ze ve vedlejsim topiku mi to u Zaklinace nevadilo. Nevadilo, ale ten serial vznikl pred nejakym casem a ty lidi nemeli zadne penize z vydavani her.
Proto si myslim, ze by se meli radsi venovat tomu cemu rozumi a nez nejakou poloblitku, je lepsi nic.

Slauch - prave hned jak jsem videl ten trailer, se mi vybavila tahle ukazka

Pia Nov 12, 2010 8:02 am
Profil ICQ
Nechutně mladý senilní stařešina
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No dobře, už teda mlčím a dál si myslím svoje.
Ale dyk nikdo neví, jakou roli v tom má GSC. Jestli to bude produkovat nebo co. Taky to může (ale i nemusí) bejt tak, že se někdo chce svézt na vlně popularity Stalkera na Ukrajině. GSC má licenci na logo Stalker (s tečkama a použitým fontem), takže pokud někdo tenhle seriál vymyslel, tak do toho GSC musel zatáhnout už z tohodle důvodu a i z důvodu marketingu - zvýšení sledovanosti. Třeba a třeba taky ne tomu GSC dává jenom tohle, třeba tam nasypali prachy a nebo taky ne, třeba se opravdu Javorský zbláznil a je to celý jeho nápad (a nebo taky ne). Nejsou žádný informace, jak to je. Nikde není psáno jak to bude souviset se hrou, jestli to bude na ní navazovat nebo si to z ní vezme jen nějakej námět.

Teda Kejsi, asi začnu sledovat starý japonský horory, protože tohle bylo opravdu výživný :D Ale takovejch "kvalit" trailer na Stalkera opravdu nedosahuje :wink:

Pia Nov 12, 2010 9:36 am
Profil ICQ
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
Šílená Šiftýna píše:
Upřímně, tím, že prodalo licenci na seriál se podle mě nějak moc nezatěžuje. Naopak z toho vyždímou peníze např. na druhého Stalkera (jistě, prachů mají dost). Nejsem si jistý, jak přesně je má tohle zbavovat sil.

Problém je v tom, že pokud bude seriál stát za velký hnědý (což je nejpravděpodobnější), většina potencionálních kupců si rozmyslí i nákup hry. Proto tím GSC škodí samo sobě.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Pia Nov 12, 2010 11:33 am
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
S tím, si myslím, nebude názor. Pokud vynecháme CSko, pak byly Stalkery velký úspěch a hra se bude prodávat sama.

Pia Nov 12, 2010 1:41 pm
Profil ICQ WWW
Součást Zóny
Součást Zóny

Odpoveď s citáciou
Já se furt nemůžu zbavit dojmu, že to vypadá, jak kdyby to někdo točil u sebe na zahradě.

Pia Nov 12, 2010 2:45 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Už mě několikrát napadla myšlenka mini-série ze světa Stalkera. Ale vždy jsem si tak nějak představoval kulisy Pripjatě, obrovské opuštěné továrny...Vím jak těžko by to bylo realizovatelné, ale tyhle interiéry mě přijdou strašně směšné. Nebudu ale předbíhat, třeba budu příjemně překvapen :)

Sob Nov 13, 2010 6:00 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
další střípky informací

http://games.tiscali.cz/tema/serialovy- ... -hry-54198

Pon Nov 15, 2010 5:33 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
A tady kompletní překlad z RPS.

Sob Nov 20, 2010 11:11 pm
Profil WWW
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Musím říct že mě trošku uklidnilo od předchozích informací :) hlavně že to má v rukou GSC a ne nějaká banda fandů co si koupili práva. Docela mě překvapilo že si to financujou sami.

Ned Nov 21, 2010 8:24 am
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 46 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia