• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Sep 17, 2019 9:24 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 46 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 STALKER ako TV seriál 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať STALKER ako TV seriál
http://www.sector.sk/novinka/57287/stal ... erialu.htm

No uvidime...

Štv Nov 11, 2010 9:00 am
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: STALKER ako TV seriál
Ofiko web seriálu:
http://kinostalker.com/?lang=en#en

Ale vypadá to zajímavě, má v tom prsty GSC, takže jak řek Hypno, uvidíme...

Štv Nov 11, 2010 1:02 pm
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Jo, vyzera to zaujimavo, bohuzial tu na fore to zase vsetci zprdli. Uz fakt neviem, co vam mam na to povedat. Dnes ked nieco nema par miliardovy rozpocet, tak na to vsetci budu len nadavat. Staci, ze uvidia par minutovy trailer, a hned je im jasne, aka blbost to bude. Hned ako sa objavi nieco od GSC, tak to proste musi byt katastrofa. A to si este vravia fanusikovia.

Štv Nov 11, 2010 1:37 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Komu tady vadil rozpočet? Co v tuhle chvíli mám za výtku je nulová návaznost na herní předlohu - nic víc, nic míň.

Štv Nov 11, 2010 1:46 pm
Profil WWW
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
datastor píše:
Komu tady vadil rozpočet?

Case_A píše:
Spis nez americky, mi to pripada jak levnej japonskej horor. Musim rict, ze me to rozesmalo.

datastor píše:
Co v tuhle chvíli mám za výtku je nulová návaznost na herní předlohu - nic víc, nic míň.

A to, ze je nulova, si posudil z toho minutoveho traileru ze? :D
Ja myslim, ze podla pribehu z hocktoreho stalkera sa proste ist nedalo, kedze tam hlavna postava chodila obycajne sama. Som za to, aby serial mal iny pribeh. Alebo ti vadilo nieco ine? Neviem, anomalie som tam videl, podzemne tunely tiez.

Štv Nov 11, 2010 2:02 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
2 Daty: A to musí bejt nutnost?
Když už o tom je řeč, tak stejně můžu říct, že hra Stalker má nulovou návaznost na knížku.
Zatím nejsou žádný informace, jak to bude souviset se hrou. Třeba vůbec ne. Třeba z ní vezmou jen stalkery a Zonu. Třeba ani to ne. Třeba přijde i kouzelník... a Čak Noris.

Štv Nov 11, 2010 2:09 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Nezaškodilo by. Herně bys knižní předlohu ztvárnil asi dost špatně, o filmu nemluvě. Abych byl konkrétní - nechci říct, že ten seriál bude sračka, jenom mi nesedl trailer (a fakt ne kvůli tomu, že v něm nebyly exploze - to spíš naopak). Příběhově by se dala dovysvětlit spousta otázek ze Stínu, ale toho se asi taky nedočkáme.

Štv Nov 11, 2010 2:38 pm
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Mě na tom akorát sere to, že to všichni odsoudí na základě minutovýho traileru. Nic víc se o tom neví. Jako kdyby nikdo neviděl opačnej případ - kolikrát je trailer (ať na hru nebo film) suprově sestříhanej a vygradovanej a finální produkt je taková blitka, že to nikdo nekoupí ani za dvacku v trafice. Sám si o tom nedělám bůhvíjaký iluze, ale to, jestli to bude k něčemu, můžu říct, až uvidím trochu víc.

Štv Nov 11, 2010 2:55 pm
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Bohuzial, je tam jasne napisane GSC, takze na to kazdy hned zacne kydat. Ved to poznas - rovnaka situacia bola aj s Call of Pripyat a rovnako je to aj teraz s Dvojkou. To, ze sa o tom dokopy este nic nevie, nikoho netrapi. Dolezite je ist s davom.

Štv Nov 11, 2010 3:12 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nemuselo by to být špatný :) Hlavně mě zajimá jak se poperou s kostýmama. Ale jak bylo psáno... uvidíme

Štv Nov 11, 2010 3:28 pm
Profil WWW
Doživotní ředitel zeměkoule
Doživotní ředitel zeměkoule
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
slauch píše:
No nevím, na základě minutovýho traileru už dopředu říct, že to bude sračka? Zvlášť, když ani nikdo neví, o čem to vlastně bude.
Dle mě to vypadá na standardní televizní seriál východoevropskýho formátu. Ale říct, že to bude šit by mě, než kus uvidím, asi nenapadlo. A soudit jen podle toho, že to má nálepku GSC?

Tak já se pokusím vysvětlit, proč si myslím, že z toho bude jistojistě sračka:
1) GSC, pokud je mi známo, nemá žádné zkušenosti s produkcí filmů.
2) Ani s mnohem větším rozpočtem a zkušenými filmaři podle počítačové hry nikdy nevzniknul dobrý film.
3) Bude to, jak jsi napsal "standardní televizní seriál východoevropskýho formátu". Z toho bych vypíchl to televizní seriál. Vy už jste viděli nějaký východoevropský (český, slovenský, ukrajinský, mongolský) seriál podle počítačové hry, který by za něco stál? Já ne, ale třeba to bude jen nedostatečným rozhledem v dané sféře.

Takže bych šel koneckonců ještě dál než ono "všichni to odsoudí na základě minutovýho traileru". Ten trailer totiž vlastně ani nemusím vidět, abych měl o výsledku vážné pochyby. Jestli to chcete posuzovat jako fanouškovskou akci, tak to bude určitě prima a supr a cool, jenže ono to poběží v televizi pro "normální" lidi. Ti očekávají něco koukatelného, aniž by byli experty na Černobyl, Zónu a C-Consciousness.

As the sun set over the last of the hills, one of the Goo Balls seemed to say that life sure looked like a giant physics simulation! But as he felt to the spikey death pit below, he knew, it probably didn’t matter…

Obrázok

Naposledy upravil MickeyMutant dňa Štv Nov 11, 2010 4:03 pm, celkovo upravené 1

Štv Nov 11, 2010 3:49 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No, vypadá to zajímavě. Teď jenom jak to dopadne :) Ale pořád mě více zaujal ten fanouškovský "film", který ale asi bude akčnějšího rázu.

Každopádně doufám že seriál nedopadne jako jako nízkorozpočtová verze veledíla Uwe Bolla.

Štv Nov 11, 2010 3:54 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
entity- Naprostý souhlas, právě jsem to chtěl psát do topiku o filmech, nelíbí se mi ten přístup na tomto fóru, jeden něco řekne a ten kdo s ním obvykle souhlasí, s ním souhlasí pro jistotu zase.. Můžeme bejt rádi, že pro nás GSC dělá alespoň něco jinýho než jen hry.. To samý to oblečení, kdyby ty kalhoty byly za rozumnou cenu, tak bych si je i koupil, není to tak špatný.. Sorry za OT, ale už mi to nedalo :?

Štv Nov 11, 2010 4:15 pm
Profil ICQ WWW
Součást Zóny
Součást Zóny

Odpoveď s citáciou
Kdyby to byl seriál formátu Walking Dead (vysoký rozpočet-ano je důležitý, málo dlouhých dílů) tak ano, dal bych tomu šanci. Podle toho traileru to tak ale rozhodně nevypadá.

Štv Nov 11, 2010 4:33 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Kazdopadne, napriek vsetkym pre a proti, ja sa na to tesim. Len ma trapi, kde a ako si to budem moct legalne pozriet...

Štv Nov 11, 2010 4:44 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 46 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia