• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Apr 19, 2021 11:33 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 197 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší
 Fallout 3 debata 
Autor Správa
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hm,tvoje hodnocení je zajímavé. Mi se Anchorage líbilo,Pitt ještě nemám,ale těším se. Kdo ví,jaký bude Broken Steel. Mimochodem,má vyjít už teď v dubnu :roll:

Str Mar 25, 2009 5:43 pm
Olegohater

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Na Anchorage mě vadilo že to prostě střílečka a nic víc, rpg prvky nikde...neříkám že to je uplně strašný ale pro mě určitě zklamání. The Pitt jde víc do dialogů a střílel jsem asi jen 2x. U Broken Steel se docela bojim že to bude levelcap zvednutej na 25, freeplay mod a 2 nový perky...

Jinak po dohrání F3, Anchorage i Pitt mám level 28 :) (Modifikace na levelcap 100)

EDIT: Mimochodem, "Anchorage je s počtem obyvatel 272 687 (2004) největším městem Aljašky. Město bylo založeno roku 1914, když k němu dorazila Aljašská železnice. V Anchorage žijí více než dvě pětiny obyvatel Aljašky."
Obrázok

Str Mar 25, 2009 6:05 pm
Doživotní ředitel zeměkoule
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
…a kdyby Aljašku v 19. století nekoupili od Rusů Američani (za 7 milionů dolarů), tak by "Operace Anchorage" mohla být datadiskem ke Stalkerovi a ne k Fallout trojce.

As the sun set over the last of the hills, one of the Goo Balls seemed to say that life sure looked like a giant physics simulation! But as he felt to the spikey death pit below, he knew, it probably didn’t matter…

Obrázok

Štv Mar 26, 2009 3:39 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
je načase zhodnotiť toto zaujímavé RPG. Oblivion, pardon, Fallout 3, sa mi veľmi páči, hlavne ,,náučné" questy ako Agátina Pieseň či ten quest pre toho starého dedka z Rivet. Na druhú stranu chápem, že táto hra sa mnohým ľuďom nepáči. Obsahuje totiž AA (!), vysoké rozlíšenie (nehovorte!) či dokonca pekné textúry. Ale nie, najviac ma štve ten blbý pes, čo zavadzia vo dverách :)

Sob Mar 28, 2009 4:20 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pajko: myslim, ze graficke vychytavky su to posledne co ludom vadi na novom falloute ;-). Ja osobne som s nim ako rpg spokojny, na jedno dohratie zabavil poriadne. Ale v porovnani zo starymi dielmi je na tom co sa moznosti profilovania postavy, velkosti a prepracovanosti sveta najhorsie :-).

Ned Mar 29, 2009 1:14 pm
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vidis a kdyz jsem pred casem na Bonuswebu objevil zpravu, ze nejaka neznama firma chysta hru z prostredi Fallout presne ve stylu 1 a 2 dilu. K clanku bylo nekolik obrazku a jaka myslis, ze byla reakce tvych "skalnich" fanousku?
Ani jeden z nich nenapsal parada, konecne hra po ktery tu rveme, ale vsichni psali, ze je to vykradeny a okopirovany F.
Nepripadne ti to smesne, Cela tahle debata o tom co je pravy F a co neni? Zajimalo by me, kolik z tehle lidi puvodni F dodneska hraji. A jestli je to podle nich tak dobra hra, jestli uz to dohrali alespon 1x letos.
Ja si taky zavzpominam na vyborny hry na Amize, ale nebudu nikomu cpat, ze ty hry jsou lepsi, protoze to neni pravda.
A co se tyka Falloutu, tak porovnavat stary se soucanym je uplny nesmysl, protoze to jsou zanrove uplne jine hry. Tyhle flamedebaty na ruznych forech akorat rozpoutavaji debilkove.
To je jako bych se prihlasil do fora letectvi a zacal jim tam cpat, ze letadla stoji za hovno, lepsi jsou ponorky.

Naposledy upravil Case_A dňa Ned Mar 29, 2009 3:40 pm, celkovo upravené 1

Ned Mar 29, 2009 3:01 pm
Profil ICQ
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Letadla nestojí za hovno, ale ponorky jsou lepší, protože nejsou pod vodou vydět, to je jasná věc. Zrovna jako airsoft bych nikdy nehrál, to je pěkná blbost šukat někomu umělinu do vístroje, když můžu se zbrojním pasem střílet ostrýmy. Taky si myslím, že Follaut je mnohem lepší hra než Stalker, i když nechci nikomu vnucovat svůj průzor, zvlášť tady, na Stalker fóru. Nakonec bych se chtěl přiznat, že mi tu už dlouho chybí veteráni našeho fóra – Fredy.00, Snorchel, A-10 a jiní, se kterými byl bezva pokec. Není tu už taková zábava, co tu bývala, spousta lidí se snaží je zastoupit, ale není to ono.

As the sun set over the last of the hills, one of the Goo Balls seemed to say that life sure looked like a giant physics simulation! But as he felt to the spikey death pit below, he knew, it probably didn’t matter…

Obrázok

Ned Mar 29, 2009 3:29 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pánové - abych trchu přiživil tenhle hezky rozjetej Flame.
F3 je fajn ale dvojku mám radši.
Nicméně nejlpší je stejně Flashpoint :-)
Ještě Micky k tobě - musím s tebou nesouhlasit v tom že ponorky nejsou pod vodou vidět - to by musely jít do hloubek pod 400 metrů aby je nedokázaly nové generace detekčních satelitů zachytit ...
No a z téhle hloubky už se útočit strategickými systémy nedá 8)

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Pon Mar 30, 2009 3:22 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Viem že toto nie je poradňa, ale je to diskusia o Falloute, takže by som sa chcel čosi spýtať. Ak mi dá Burke nálož, ja ho však nažalujem Simmisovi, ktorého potom Burke zastrelí, mám ešte možnosť Megaton zničiť? Totiž, keď teraz prídem k bombe a chcem ju odpáliť, píše mi to že nemám nálož. ďakujem za typ, nechce sa mi zbytočne trepať do Tenpennyho veže :)

Može mi niekto vysvetliť, čo má znamenať ten Dukovov dom? Tomu som sa vo Falloute najviac potešil, až nato, že tie ženy sa nedajú pomilovať. :(
Obrázok
Milujem krvavničky, najmä utŕhanie hláv či nactiutŕhanie.
Obrázok
Tak ja tých idiotov ,,učím" strieľať, a oni sa nudia. :D Nakoniec to neprežil len Blesk, pretože sa obyvatelia Big Townu síce naučili strieľať do mutantov, ale na hodené granáty akosi zabudli
Obrázok

Pon Mar 30, 2009 1:19 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Co vim tak u Dukova můžeš získat klíč k Fort Constantine (quest "střelit je do hlavy") a můžeš sebou do Rivet city vzít jednu z jeho "slečen"
Pokud jde o Big town tak tam jsem narazil na bug s robotama (můžeš naučit lidi z Bigtownu opravovat a přeprogramovat roboty co ležej (nebo spíš maj ležet) na směťáku. Bohužel se na smeťáku nalézaj jen při první návštěvě a pak zmizej. Je to komický - blbci tam stojej u smeťáku, křičej na mě ať jim to ukáže, prskaj že roboti ležej na smetišti a já tam jak debil pobíhám kolem a nic - holt sem to už vzdal.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Pon Mar 30, 2009 6:59 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pajko píše:
ktorého potom Burke zastrelí,

Cha, to by najprv musel stihnut ten cucak. A odmena je potom sladka, aj ked ziadne karamelky alebo devky :D

Uto Mar 31, 2009 7:37 am
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Fallout 3 debata
Občas se podaří zpřátelit si nájezdníka:
http://www.youtube.com/watch?v=T-4pKqVwW9s

Str Sep 30, 2009 6:07 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
By ma zaujimalo preco to neni nahovorene, ked je original nahovoreny kazdy rozhovor, ze by mod?

Pia Okt 02, 2009 2:31 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
To neni mod, spis chyba.Ta sama vec jde udelat vsem NPC a dabovane to neni u zadne postavy.

Pon Okt 12, 2009 9:06 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zdravim.Neviem spustit instalacne DVD s Fallout 3 vo Win 7 32 bit Ultima.V com je problem?Poradi mi niekto?

Pon Feb 01, 2010 11:00 am
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 197 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia