• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 6:42 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 612 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Ďalší
 Debatíme o filmech 
Autor Správa
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jinak treba 300, je mozny shlednout na netu prez live tv zcela legalne

Pia Máj 04, 2007 2:24 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ta ja rad hlavne komedie (nie vsak tie z USA, i ked pri niektorych sa dalo zasmiat). z nasich koncin su to hlavne komedie starsieho datumu pocnuc Burianom, konciac Dedictvim. dalej sa sem radi francuzska komedia s Funesom, ci Les Charlotes a samozrejme britske komedie, kde dominuju Monty Python (este by som tam pridal serialy s Benny-m Hill-om, ktory je nezabudnutelny).
dalsim zanrom, ktory preferujem je Sci-Fi, kde dominuju filmy od S. Kubrick-a, ale su tam aj ine skvele kusky, napr. povodne Lucasove Star Wars,......
nemozem vynechat ani skvely zaner horror, kde dominuje japonska kinematografia, ale napriklad taka Gothika, Ring (aj ked natoceny podla japonskej predlohy), ci SAW (2 a 3 som nevidel) vobec nie su zle.
kedze som stale dieta, i ked velke, mam rad aj rozpravky, ci uz hrane, alebo animovane. tych je vsak strasne vela, ale mam rad hrane rozpravky z nasich koncin, ktore boli natocene pred a za ery komunizmu. z animovanych stare rozpravky od Walt-a Disney-ho, ci animovane serialy od Warner Bros. alebo Hanna&Barbara.
v sucasnej dobe som nejako prisiel na chut anime, nemam vsak toho vela odpozeraneho, zatial som zhliadol Hellsing a Elfen Lied.

Pia Máj 04, 2007 2:42 pm
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nejlepší film oc jse mkdy viděl bylo určitě 300 Spartans z roku 1964.

Štv Máj 24, 2007 3:50 am
Profil ICQ WWW
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no můj nejoblíbenější film je asi A CLOCKWORK ORANGE od Stanleye Kubricka,což je mimochodem vynikající režisér,v závěsu se drží Tarantino se svými Gaunery a úplně nejlepší komedie/parodie je pro mě Soumrak mrtvých..

Ned Feb 01, 2009 11:24 pm
Profil ICQ WWW
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No, nechtel bych to nijask komentovat, ale pripadne mi to trosku rozhazeny. Nechces byt jen zajimavy? :) To vis, ja jsem takovy stoura, ale co vsechno jsi od Kubricka videl? Me treba pripadne Citizen Kane nebo Dr. Strangelove daleko lepsi, ale to je jen muj nazor.

Pon Feb 02, 2009 10:25 am
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak u mě jsou to z herů hlavně Tom Hanks, ten je hodně dobrej (hlavně ty vážný role mu fakt sednou) a sním tedy hlavně Da Vinciho Kód nebo třeba Forest Gump. Pak Keanu Reeves - ten hlavně třeba v Matrixu. Pak se mi v poslední době líbilo Stmívání (Twilight) a samozřejě bych neměl zapomenout na Pána Prstenů a Piráty z Karibiku (jednička především). Z těch válečnejch potom Černý jestřáb sestřelen a určitě by se našly i další. Z komedií mám v poslední době pocit úpadku. Většina z nich (a to jak českejch tak zahraničních) mi přijde prostě nudná.

Pon Feb 02, 2009 11:10 am
Profil ICQ
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No abych rek pravdu, tak taky marne patram po dobre komedii. Teda myslim nove natocene. Napada me akorat Idiocracy, ale to uz je stara zalezitost.
Z ceskych Vaclav, Pribehy osameleho silenstvi i kdyz to zas tak uplne komedie nejsou.

Pon Feb 02, 2009 12:32 pm
Profil ICQ
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Oblubeny zaner je asi sci-fi, ale ajtak som vsehochut, takze medzi oblubene filmy kludne radim Star Wars, tak Indiana Jonesa, ale samozrejme iba stare diely pretoze nove im nesiahaju ani po clenky. Taky naozaj neuplny zoznam oblubenych filmov: 2001, Delikatesy, Star Treky, komplet Bournovky, Tron, Shawshank, Blade Runner, Dobry zly a skaredy, Duna, Batman 1, 2 a nove, Big Lebowski, X-meni komplet, Meno ruze, Blade, Kontakt, Apokalypsa, Good Will Hunting, Black Hawk Down, Ospala diera, no hrozny mix :D A vcera som si objednal remasterovanehu kompletku Krstneho otca :wink:

Pon Feb 02, 2009 12:39 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Case_A píše:
No, nechtel bych to nijask komentovat, ale pripadne mi to trosku rozhazeny. Nechces byt jen zajimavy? :) To vis, ja jsem takovy stoura, ale co vsechno jsi od Kubricka videl? Me treba pripadne Citizen Kane nebo Dr. Strangelove daleko lepsi, ale to je jen muj nazor.

Přiznávám že jsem od Kubricka viděl jen 3 filmy,ale první z nich byl ten Mechanický pomeranč u kterého jsem se opravdu zamyslel co to vlastně mělo být a až potom se mi podařilo sehnat ještě Full Metal Jacket a The Shining,což jsou sice zajímavé filmy ale na Clockwork Orange to podle mě prostě nemá..opravdu nechci být jen zajímavý a když,tak rozhodně ne tím,že se mi libí tři filmy od stejného režiséra..

Pon Feb 02, 2009 4:20 pm
Profil ICQ WWW
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Oblíbené -> "Forest Žump" (nemohl jsem si pomoct :) ), Četa, Zelená míle, Vykoupení z věznice Shawshank, Kmotr (všechny), Scarface (díky Skarface1 :D), Přelet nad kukaččím hnízdem (asi jeden z nejoblíbenějších vůbec), Vetřelec (první tři filmy), Predátor (oba), Terminator (všechny, těším se na nový), Matrix (vše), Animatrix, Blade Runner, Pulp Fuction, Sedm statečných (srdcovka); Hodný, zlý a ošklivý; Smrtonosná past (vše), Smrtonostná zbraň (vše), SW (vše - tedy krom toho animáku, který jsem neviděl), LOTR, Všechny Rychle a zběsile, Resident Evil (vše :P) a jeden speciální bonbónek... Věc (bomba!) :)

Bylo by toho asi víc, ale to bych tady trávil další vánoce.
Ze seriálu a sitcomů - SG1, Gilmore's Girls, Kutil Tim, Krok za krokem, Červený Trpaslík, IT Crowd, Black Books

Anime: No, seriály raději psát nebudu, ale z filmů tedy ten AniMatrix, Princezna Mononoke, Cesta do Fantazie, Howl's Moving Castle... Dá se počítat do anime i Final Fantasy? (VII a Esence života)

Umím box, kick-box, kung-fu, karate, judo a jiná nebezpečná slova.

Obrázok

Pon Feb 02, 2009 4:50 pm
Profil ICQ
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Explose píše:
...Přelet nad kukaččím hnízdem (asi jeden z nejoblíbenějších vůbec)...

tak doufám, že sis ho včera v půl jedenáctý na ČT1 užil jako já

Uto Feb 03, 2009 8:28 am
Profil ICQ
Mistr palety a štětce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak u mě je toho docela hodně: Saturnin, Krokodýl Dundee, Stalker, Nostalghia, Solaris (Tarkovský celkově), Život Briana, Obchodník se smrtí, Style wars, Interview s upírem, Rok Ďábla, Dědictví aneb kurvahošigutentag... žánrově nevymezeno :wink:

co se týče seriálů tak to je Červený trpaslík, Simpsonovi, IT Crowd - teď v poslední době... a smozžejmě Létající cirkus od Motypajtnů a Česká soda :)

Sob Feb 07, 2009 12:38 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Poslední dobrej film kterej mě dostal byl Trainspotting,samozřejmě v orig. znění s titulkama..ten skotskej přízvuk je fascinující :P :shock: ...jinak mezi moje nej filmy patří asi Království nebeské,nespočet válečných a historických filmů (nejvíc žeru ty starý americky z 2sv :D :D :D natočený v 60-70 letech)..Hodně se mi líbí starý japonský..hlavně z produkce Akira Kurosawy v hlavní roli s Toshiro Mifunem nebo Takashi Shimurou taky v orig. znění s titulky(japonštině nějak neholduju :D )...

U seriálů je to hlavně klasická anglická produkce,Red Dwarf,Monthy Python,Haló Haló...Nesmím zapomenout na nezapomenutelnou 4077 MASH,z těch novější asi Útěk z vězení a první díly Lostů,nedávno sem se dival na hotel Babylon vysílaj to na CT-není to nejhorší...

Sob Feb 07, 2009 1:52 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Většina mejch oblíbenců už tady padla, tak jen na doplnění: Duna (jen ta první), Tenkrát na západě, Vražedná pole...
A nesmím zapomenou na dokumenty: Baraka, Microcosmos...

Pon Feb 09, 2009 11:36 am
Profil ICQ
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ted jsem shledl hezky film "Kavkazsky zajatec"

Pon Feb 09, 2009 12:16 pm
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 612 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia