• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Sep 16, 2019 3:53 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 74 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Kedy viete, že hráte STALKERa príliš dlho? 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No já nevim jestli jsou to Reflexy ze stalkera.. ale když slyšim nšco divnýho tak se zastavil a dívám se kolem sebe....

Štv Mar 20, 2008 10:35 am
Profil ICQ
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jednou si tak kráčím večerní ulicí po našem malém městečku a z ničeho nic se mi začne motat hlava a byt nějak divně,jako kdybych byl namydlený,ale předtím sem nic nepil ... napadl mě jedině kontroler poblíž moji pozice,ihned sem začal hledat muj nožik ktery sem měl u sebe,po chvilce mi ale došlo že to je realita a stvoření,podobné kontrolerovi neexistuje :? zajímavé je,jak hraní hry,dokáže člověka "změnit" :roll:

EDIT: do dneška nevim co to bylo :oops:

Štv Mar 20, 2008 11:20 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Zóna, tam kde človek môže uvažovať sám, bez ostatných.
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Kedy viete, že hráte STALKERa príliš dlho?
Zravím lidi. Nevím zda je to psaní ješte platný ale pokousím se psát česky :D Možná se pobavíte :D. Jinak k tem pravidlem :
-Keď sa vašej mačke s kocúrom Strelokom narodia mačiatka, tak ich nazvete Sidorovič, Sacharov a Označený
-Keď vidíte chlapíka v mikine s kapucňou, hovoríte si: "Sakra! Banditi! Kde mám pušku?!"
-Keď idete po sídlisku a so strachom pozeráte na strechy činžiakov, či sú tam neni snajperi z Monolitu.
-Nikdy sa nesťažujete na počasie ani na životné podmienky, pretože ste predsa stalker, ktorý býval v Zóne.

Nechce se mi číst dál ale jiste by se toho našlo :D Jinak jednou sem si takhle sedel v lavici a kamarát za mnou do mne štoural perem. Chtel sem vedet kdo to presne je a tak sem se zasnil a začal sem hledat na lavici F3 . Ná klávesnici v Stalkerovi mám totiž na F3 pohled z 3 osoby. Jinak ja si vedu v češtine ? :D

Uto Apr 05, 2011 7:58 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tohle možná pochopí jen ti starší nebo ti, co jsou ženatí ( ovšem nechci nijak podceňovat ani mladší souputníky ), ale když jsem před pár měsíci žádal přítelkyni o ruku, jedním z mnoha malých podtitulků v mém svědomí bylo- přeci neskončím každý večer sezením u Stalkera.... :oops:

Uto Apr 05, 2011 8:11 pm
Profil WWW
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No, aby tam nebylo taky "Doufam, ze neskoncim sezenim kazdy vecer u Stalkera." :mrgreen:

Pia Apr 08, 2011 4:39 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Obávám se, že Stalker není nejlepší se*uální stimulant :mrgreen:

Pia Apr 08, 2011 5:53 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
-Keď vidíte chlapíka v mikine s kapucňou, hovoríte si: "Sakra! Banditi! Kde mám pušku?!"

-Keď vidíte vietor, ako krúti lístie na zemi do špirály, zľaknete sa a poviete: "Doprdele, anomália!"

-Keď idete po sídlisku a so strachom pozeráte na strechy činžiakov, či sú tam neni snajperi z Monolitu.

-Nikdy sa nesťažujete na počasie ani na životné podmienky, pretože ste predsa stalker, ktorý býval v Zóne

Nějak tak, a ještě v pátek sem byl venku,vychlastal jeden energiťák,vy**al sem se,no dobrý,šel sem znova.Přijdu ke kámošovU baráku a prsk,jak naschvál mě začne bolet hlava,tak sem si myslel kurňa Controller :D

Sob Apr 09, 2011 7:58 pm
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Mal si si dať nožík a prehľadať okolie :D Prevencia :D

Sob Apr 09, 2011 10:10 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nejsem magor....až takovej.Jinak sorry za tu chybu

Ned Apr 10, 2011 10:42 am
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ja som len srandoval :D . Ale podobná príhoda sa mi stala keď som išiel v noci potrebu konať :D .

Ned Apr 10, 2011 11:57 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
ja som uvedomil, že hrám Stalkera príliš dlho minulú sobotu. Pri cyklistike som si rozbil koleno a v taške som začal hľadať armádnu lekárničku, lebo tá zastavuje aj krvácania. Otec sa na mňa síce pozeral dosť divne, ale potom to pochopil.

Ned Apr 10, 2011 1:03 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Teda ,ako ten stalker zmení človeka :D. Alebo si si mal dať Norámlu lekárničku a obväz :D.

Pia Máj 20, 2011 5:13 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Jak to ovlivňuje mě? Mám doma černou budnu s kapucí a na ní jsou dvě nášivky - ukrajinská a Čuma. Nosím ji ven a vždy s kapucí, pod ní pistoli na CO2. V mobilu mám taky tón na zprávu, který zní stejně jako tón, když přijmete zprávu do PDA ve hře. Náhoda? Asi ano, je to originál svuk :D. Pořád koukám kolem sebe, jestli něco nevyběhne z křoví a kolemjdoucí bedlivě pozoruji, abych měl čas jednat.
A v autě to mám podobný jako ostatní, jak někde jsou bratři v triku, tak to většinou otočím a nebo čumím jinam, aby si mě nevšimli.

Nevím, zda jsem zpsychopatěl nebo ne, ale občas se dívím sám sobě. :mrgreen:

V Zóně vystupuje jako rtm. Strejda Jar.

Pia Feb 10, 2012 5:51 pm
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Kdyz uz nevidim na monitor, nebo kdyz uz se mi zda o tom, ze se pohybuju v Zone a bojim se ( ve spanku ) Snorku, nebo anomalii, hlavne tech ohnivych, nebo kdyz jdu po ulici, nosim kozenou bundu ( a to doopravdy ) a kapucu, ze poradne nevidim pred sebe a leknu se cloveka, ktery se nejadnou objevil oproti me, nebo kdyz vidim velkeho hnedeho psa a jaksi automaticky saham po pistoli, kterou pochopitelne nenosim u sebe :D Tak to uz pak zacinam premyslet, ze je potreba dat pauzu.

PS : Po dlouhe dobe vyborna serie her s jeste lepsim forem plnem spravnych lidicek :-) Diky !

Pia Feb 17, 2012 3:01 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Limansk, Nemocnice, poslední zachovalí sklep s přívodem elektřiny.
Odpoveď s citáciou
Tak to jsou na tom koukám asi zatim nejlépe :D "Controlera" jsem zatim nepotkal, a zbraň chci vytáhnout snad jen ve škole na jednu naší učitelku. (A možná z části proto že má držku jak flaxa prdel :D )
Jediné co mě ze stalkera ovlivnilo je, že se moje akvarijní rybička jmenuje Vousáč a kocourovi říkám Majore (z CoP) :D Jestli dělám ještě něco jiného, nejsem si toho vědom :D

Pia Feb 17, 2012 6:28 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 74 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia