• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Sep 16, 2019 3:01 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 74 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Kedy viete, že hráte STALKERa príliš dlho? 
Autor Správa
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Aj já ratam, že keby som mal pisať po slovensky neviem ako by to dopadlo, lebo s obtiažami se dohovoriem po česky. Iba, prepačte za moje chýby, ale nie je mi ani dvaciet. Len by ma zajimalo, ak je toto spojene s témou ako vieme že hrajem príliš dlho...?? Pozriete sa a dajte mi odpoveď.

Pia Feb 01, 2008 2:27 am
Profil ICQ WWW
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Case_A píše:
to by ratam nebol problem. len tie i/y bych mozno dosomaril. boda bych pisal namiesto nich x.

Veď to snád nie je až také ťažké, píš tam samé mäké (himbajs šuvix, nemaj tam bejt ty "k" taky dvě jako u nás?) a chalani to trebárs opravia

2 shifty: pretože hráš stalkera už tak dľho, že sa musíš realizovat i tu na foru a toho vypľuva (alebo vyplieva - teraz fakt ani za boha neviem) že jsi z toho začal hovoriť po slovensky.

Ale naozaj by stálo za to na toto založiť novů tému, čo vy na to?

Pia Feb 01, 2008 8:09 am
Profil ICQ
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Iba, ale na každy pád by som sa opital povolaniejších, ako naprieklad Daty, alebo Čmeliak... :wink:

Pia Feb 01, 2008 10:46 pm
Profil ICQ WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Túží-li stalkerstvo konverzovať po slovensky, nechť bez obáv tému novú založí a diskutují až do súdného dňa :-) Len si želám, abych nemusel po slovensky písať i poviedky :lol:

(snad jsem to sesmolil dobře... přinejhorším se alespoň slovenská část fóra dobře pobaví :D )

Pia Feb 01, 2008 11:35 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No u mna sa to prejavuje tak ze ked vecer dobavim stalkera a uvidim sestru poviem si "Doprdele zombie sakra kde mam tu upilku" a ked idem na zachod berem zo sebou kluce a hadzem ich pred seba pre istotu keby tam bola anomalia.

Ned Feb 03, 2008 8:51 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Kedy viete, že hráte STALKERa príliš dlho?
toto presne vyjadruje mna - a najvacsia pravda je ten BANDITA raz som videl takeho oneho s ciernou kapucnou a este mal aj batoh a modre nohavice ja ze si zalahnem za kamen a idem palit a zistim ze nehram ebo nevim kde mam W S A D a Ctrl + shift

-Keď vidíte chlapíka v mikine s kapucňou, hovoríte si: "Sakra! Banditi! Kde mám pušku?!"

-Keď vidíte vietor, ako krúti lístie na zemi do špirály, zľaknete sa a poviete: "Doprdele, anomália!"

-Keď počujete hluk, tak si myslíte že je to Upír (Bloodsucker), pretože nič nevidíte :D

-Keď vaše PDA/telefón zapípa, schováte sa za roh, alebo si kľaknete na koleno

-Nikdy sa nesťažujete na počasie ani na životné podmienky, pretože ste predsa stalker, ktorý býval v Zóne

]

a má aj krvavé oči,
ale stále sa neotočí
-------------------------------------------------------
Duty to sú dobrý ludia čo sloboďákov so mnou nenávidia

Pon Feb 11, 2008 9:39 pm
Profil ICQ
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Asi sa to da spoznať aj tak že ho hrate každy deň raz.
alebo
-behate so škatulov starych šrobou a hadžete ich smerom kam pojdete
-Keď uvidite na zemi lenžať zkomovaneho alkoholika a prezerateho či nema prisebe nejake tie užitočne veci
-Na zemi sa hra dieta na mrtveho a chcete mu pomôcť dať mu lekarničku alebo najsť nôž a bodnuť ho
-Keď uvidite vojakov alebo policaitvo skrivate sa aby vas nezbadali a nespustili palbu
-Ak idete autom a zbadate policaitov ktory zastavuju auta tak si pripravujete peniaze aby vas pustili dalej do zony alebo sa otačate skusite isť inakade
-Po vonku idete s kamošmi a date im navrh založiť frakciu
-Rozmyšlate ako prepisať pisomku na subor all.spawn a doplniť nejakych novych mutantov do školy
-Z modifikovať vlasnosti vašho učitela aby vam daval len jednotky

Uto Mar 18, 2008 7:20 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tohle se mi stalo nedávno, šel jsem podvečer domů a nějaká děcka si hrála s laserovými ukazovátky. Jakmile jsem to uviděl, zařval jsem: "Panebože, upír!".

Str Mar 19, 2008 9:43 am
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mě se stalo něco podobnýho, jak už tady někdo psal. Jedu autem a vedle po chodníku přede mnou šel kluk. Bílošedý maskáčový kalhoty, kanady, černou mikinu s kapucí a na zádech batoh. No co myslíte, normálně jsem začal instinktivně brzdit a "do hajzlu, banditi, ještě že jim vidím záda, kde mám.." - uklidni se a podívej se kde seš... Pak jsem se začal sám sobě tlemit.

Str Mar 19, 2008 2:53 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja som raz hral stalkera tak dlho,že som sa dostal od začiatku až do X16.Na druhy den v školskej teloécvični som videl tak,ako pri vchode do X16

Str Mar 19, 2008 3:53 pm
Poloupírský pravopisný recidivista
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ou, dnes som išiel s bratrancom z chaty a uvidel som ako sa pred nami točí lístie do špirály, vysoko nad zem.
zoskočil som z bicykla, odbehol som ďalej a začal som hádzať do toho víru kamene, keď sa nič nedialo hodil som do toho sluchátka z mp4, keď sa nič nedialo, otočil som sa, mykol som plecom a povedal "to bola len dočasná anomálka" ale nato mi povedal bratranec, ktorý si medzi tým sadol na zem a dobre sa bavil:
"Čo ti šibe?!" takže sme mali o zábavu postarané ešte hodinu :lol:

Ďalej ako už je zvykom, cestou na chatu som uvidel týpka, oblečeného ako bandita, zoskočil som z bycikla a skryl som sa za stenu baráku aby ma nezbadal

Ešte, uvidel som jednu postaršiu paní ako chodí po prázdnom parkovisku za ľuďmi (zrejme žobrala na vodku :lol: ), hneď som hľadal makarova, lebo som si myslel že to je fakt škaredá zombia.

+ dnes sme sa s par kamošmi na oslavu prázdnin zbavovali radiácie :D ALE, ako jeden z mála som ostal a stále som triezvy!

Naposledy upravil Grey_Fox dňa Str Mar 19, 2008 8:27 pm, celkovo upravené 1

Str Mar 19, 2008 8:08 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Adrian ten bol dobry. Že triezvy :lol:

Str Mar 19, 2008 8:12 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak ako ja prechadza 10 GB hry za dva dni a som znich pekne zblblý ale toto je sila :shock:

Str Mar 19, 2008 8:50 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no, síce to nesúvisí so stalkerom, ale mňa keď niekto naštve, šmátram vo vreckách po zásobníkoch do M 16 a v duchu si hovorím ,,You wanna play games?" :lol:

Štv Mar 20, 2008 9:51 am
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
... kdyz jdu v noci od kompu spat, kolem leziciho psa a jak ho ve tme zmercim sahnu na stehno po pistoli. :)

Štv Mar 20, 2008 9:58 am
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 74 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia