• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Sep 22, 2019 10:11 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 68 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
 Hrali ste Fallouta? 
Autor Správa
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ano,hral som fallout 1,2, a aj dokonca Fallout tactics.Co sa mna tika,Fallout 2 ja najlepsia,co sa tyka dejom a pribehom hlavnej postavy.tesim sa uz na fallout 3. :D

Pon Dec 03, 2007 2:40 am
Profil ICQ
Revolver s duší
Revolver s duší
Obrázok užívateľa

Bydlisko: byt 3+2 (zemljamka 3 metry od silnice, dva metry pod zemí)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
shiftyshooter píše:
Ke hraní falloutu je třeba rozum, Adriáne. Navíc když má hra onšklivou grafiku, tka to nemusí znamenat nulovou hratelnost. Ven si například takový Soldiers of anarchy, co je mimochodem výborná taktická akce z ptačí perspektivy, která mě nadchla ani ne tak grafikou, ale možností. A co se týče Jagged Alliance, tak je to jasnš nejplepší tahovka. Proti tomu Heroes hadr...

SOA je náhodou něco téměř dokonalého, A graficky mi přijde na dost vysoké úrovni. Zejména starší ročníky ocení techniku, se kterou se určitě setkali na vojně. mě osobněna ní vadí jen 3 věci:
- Mohla by být delší a rozmanitější
- Chtělo by to míň techniky, v posledních misích je pěšák nepoužitelný a do posapo světa se tolik vozidel nehodí.
- hodilo by se líp promáknout inventáře vozidel, a přidat palivo jako další strategickou surovinu - nějak mi do toho nesedí, že by tolik tanků (se spotřebou od litru nafty na kilák a větší) mělo pořád na co jezdit, když v bunkru určitě není ropnej vrt a rafinérie.

Pon Dec 03, 2007 2:53 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Silver Eagle píše:
Nebudete tomu věřit, ale právě Fallout mě přivedl ke S.T.A.L.K.E.R.ovi - sice jsem ho prvně, když jsem viděl tu grafiku odinstaloval, ale hned druhej den mi to nedalo, dal jsem ho tam znova a....

od té doby jsem kromě na zbraně úchyl i na cokolipostapokalyptickýho, dokonce na to téma píšu knihu!
A mimo jiné jsem se tak dostal i ke S.T.A.L.K.E.R.ovi
Sranda,ale presne takto isto som sa dostal k STALKEROVI aj ja.Ako Fallout fanda a fanda postapo celkovo.STALKER je originál,aj FALLOUT je originál.Škoda len,že STALKER nemá RPG prvky ako pred rokmi chalani z Ukrainy sľubovali.Cez to všetko u mňa osobne si stojí STALKER velmi vysoko.A teraz dúfať a modliť sa,aby nám Bethesda nesprasila FALLOUT3.Viem,že mladý hráči ani nevedia,čo bol FALLOUT a že hra sa nerobí pre fanúškov,ale pre prachy.Trochu sa obávam výsledku.

Sob Dec 08, 2007 10:36 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Hrali ste Fallouta?
podla mna nejlepsi Fallout je Fallout New Vegas :D pecka

Lovu zdar

Pon Nov 08, 2010 10:51 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
Nejlepší Fallout je Fallout2 - tečka.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Pon Nov 08, 2010 10:55 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Najlepsi Fallout je Fallout 1, v mojich nostalgiou pokrutenych spomienkach. To proste nic neprekona.

Uto Nov 09, 2010 8:09 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Mam taky problem.Pri istalacii hry Fallout New Vegas mi taha urcite subory so Steamu,Pred piatimi dnami som preinstaloval cele PC,potom som Instaloval hore spominaneho fallouta,a Steam akoby zamrzol,respekt. stale mi vypisuje ze servery sluzby Steam su pretazene a trva to dost dlho,cca. 5dni... :( Nevie mi niekto poradit co sa deje?

Ned Feb 17, 2013 6:46 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re:
Arsi píše:
Silver Eagle píše:
Nebudete tomu věřit, ale právě Fallout mě přivedl ke S.T.A.L.K.E.R.ovi - sice jsem ho prvně, když jsem viděl tu grafiku odinstaloval, ale hned druhej den mi to nedalo, dal jsem ho tam znova a....

od té doby jsem kromě na zbraně úchyl i na cokolipostapokalyptickýho, dokonce na to téma píšu knihu!
A mimo jiné jsem se tak dostal i ke S.T.A.L.K.E.R.ovi
Sranda,ale presne takto isto som sa dostal k STALKEROVI aj ja.Ako Fallout fanda a fanda postapo celkovo.STALKER je originál,aj FALLOUT je originál.Škoda len,že STALKER nemá RPG prvky ako pred rokmi chalani z Ukrainy sľubovali.Cez to všetko u mňa osobne si stojí STALKER velmi vysoko.A teraz dúfať a modliť sa,aby nám Bethesda nesprasila FALLOUT3.Viem,že mladý hráči ani nevedia,čo bol FALLOUT a že hra sa nerobí pre fanúškov,ale pre prachy.Trochu sa obávam výsledku.

Pekne príbehy. Tak teraz ten môj.
Keď vyšiel stalker Shoc, to som mal v hlave ešte zmätok, mal som 11 rokov a nemal som o svete ani páru, ledva som vedel automobilové značky. Ale aj tak som fotríka požiadal nech mi to stiahne. Zaujala ma najmä ruština a akčný žáner, ktorý od tej doby považujem za naj. Lenže ako som sa dostal ku Agropromovému kontrolérovi (http://www.youtube.com/watch?v=uChR1ZZka3M" onclick="window.open(this.href);return false;) už som sa začínal báť, a nevedel som ho zabiť tak som sa rozhodol že stalkera výmažem a už nikdy nezapnem. Ako som tak pátral, som neskôr narazil na F.E.A.R., so strachom a napätosťou som to neviem ako prešiel(titul fear 1,2,3 - naj horor hra pre mňa aká kedy bola). No a dostal som sa späť ku stalkerovi kedže mi za mlada pripadal tiež strašidelný. Od vtedy stalker forever in my heart. Toľko hodín a modov koľko som už vyskúšal snáď už nikdy nespočítam.

Ned Feb 17, 2013 11:43 pm
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 68 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia