• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Feb 28, 2020 2:40 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 59 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 Jsem mutant !?! 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
s tými hrbmi na chrpte je tiež môj prípad ale odmietam akúkoľvek kolaboraciu so snorkami

Uto Jan 06, 2009 5:32 pm
Profil ICQ
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak tady mam take mensi problem - je normalni, kdyz ma clovek(aspon doufam ze jsem) padesat obratlu?
pro me je to normalni ale kamarad ma pry jen patnact.... ale ted vazne....mam nakrivo krk a hlavu mam pry nekdy az pul metru dopredu a chodim cim dal tim vic skrceny a nekdy po ctyrech - ze by se ze me vyvijel ohyb?
a z hlavy mi vyrusta neco podivneho - mam v tom dve dirky! pomoc! neeee!

A kdyz jsme u toho, vite, ze Cimrman je take tak trochu mutant? - On ma totiz na leve noze srostle prsty - ne vsechny, samozrejme, jen dva - proste mezi malikem a palcem ma takovou blanu.... :wink:

That is not traditional fire.

Uto Jan 06, 2009 6:44 pm
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tie vycnelky na chrbte > to su stavce :wink:
alebo vy sa ratate medzi bezstavoce :?:

Uto Jan 06, 2009 7:54 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
hej lenže ak tie stavce vyrčaju znači o deformacii-mutacii chrbtice, baňatno.

Uto Jan 06, 2009 9:03 pm
Profil ICQ
Poloupírský pravopisný recidivista
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
neviem či som proste nepochopil alebo som vážne tupí ako susedova žena, ale čo je baňatno?
mimochodom, všimol som si že mi rastú očné zuby, len korunka prevyšuje ostatné zuby skoro o polovicu ...
nemôže to byť niečo vážne? u svätého datastora, nemám príliš veľa vápniku?

Pon Jan 26, 2009 2:17 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zvelebený, grafický, vkusně vymalovaný brloh
Odpoveď s citáciou
Poslať Ne-růžový výhled
Pánové, nerad se vám vměšuji do diskuse, ale dle mého názoru byste si měli dát pozor na to, co zde ohledně mutačních problémů radíte. Speciálně na začátku vlákna. Ono by se taky totiž mohlo stát, že si ony zmíněné symptomy na sobě půjde zkontrolovat nějaký nezletilý stalker, vyděsí se při zjištění, že tímto druhem "mutace" trpí také a v zápalu strachu a beznaděje si od ní rozhodne pomoci tím, že bude následovat vaše "rady" zmíněné taktéž na začátku vlákna. Potom už by se tak nějak automaticky dostavila série reportáží v hlavních zpravodajských relacích našich komerčních stanic, kde se vaše zmíněné rady objeví v ne zrovna dobře vysvětlených souvislostech vyobrazené rovnou i s vašimi avatary :wink: . Takže na toto pozor :).

Pia Feb 20, 2009 4:52 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Ne-růžový výhled
To, že se takové "mini-mutace" objevují na lidech, kteří se narodili bezprostředně (nevím jak moc přesně tento výraz sedí) po černobylu není nic zvláštního. Vítr ten sajrajt odvál až k nám. :)

Pia Feb 20, 2009 5:06 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený

Odpoveď s citáciou
TorchManTM píše:
Pánové, nerad se vám vměšuji do diskuse, ale dle mého názoru byste si měli dát pozor na to, co zde ohledně mutačních problémů radíte. Speciálně na začátku vlákna. Ono by se taky totiž mohlo stát, že si ony zmíněné symptomy na sobě půjde zkontrolovat nějaký nezletilý stalker, vyděsí se při zjištění, že tímto druhem "mutace" trpí také a v zápalu strachu a beznaděje si od ní rozhodne pomoci tím, že bude následovat vaše "rady" zmíněné taktéž na začátku vlákna. Potom už by se tak nějak automaticky dostavila série reportáží v hlavních zpravodajských relacích našich komerčních stanic, kde se vaše zmíněné rady objeví v ne zrovna dobře vysvětlených souvislostech vyobrazené rovnou i s vašimi avatary :wink: . Takže na toto pozor :).
Pokiaľ to niekto zobere vážne, tak v tom prípade by sa aj tak skôr či neskôr stal horúcim kandidátom na Darwinovu cenu :twisted:

Ned Feb 22, 2009 7:23 pm
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
TorchManTM píše:

No vidíš, takovou reklam bysme si ale sami zaplatit nedokázali :lol:

Ned Feb 22, 2009 7:59 pm
Profil ICQ WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zvelebený, grafický, vkusně vymalovaný brloh
Odpoveď s citáciou
Poslať 
elko>
Tak, asi takhle... Radiace se po černobylském výbuchu rozšířila nejenom k nám, ale také do zbytku světa, což také vysvětluje to, že uvedenými symptomy trpí téměř všichni lidé. Mno, možná že ne úplně všichni. Některým to tam prostě nenarostlo, pročež jsou terčem posměchu na veřejných toaletách :!: .

Semtex_01>
Jak jsem se dočetl, tak pro získání Darwinovy ceny je zapotřebí, mimo jiné, aby dotyčný v zápalu blbosti zemřel, což mi přijde celkem nepravděpodobné, když si vezmeme, kolik času je zapotřebí, aby člověk vykrvácel. Musel by na to mít nějaké vhodné nástroje. Například motorovou pilu nebo velmi nabroušenou vidlici na opékání buřtů. (na získání Darwinovy ceny by se ta vidlice hodila lépe)

shifty>
Ona není reklama jako reklama. Ta první může znamenat nové ukázněné členy fóra, hosting zadarmo nebo sponzorované soutěže o hodnotné ceny. Ta druhá může znamenat 5-10 let v lapáku v závislosti na tom, jakou bude mít soudce v den rozsudku náladu :lol: .

edit: jentak mimochodem... chvilku jsem váhal nad tím, jaké "i" se napíše ve slově zapotřebí, a tak jsem zahledal na internetu. Důkaz, který jsem našel, je výmluvný http://www.blisty.cz/art/41091.html

Ned Feb 22, 2009 11:01 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Jsem mutant !?!
Absolutně nechápu tenhle topic...
binariz3 to s tou mutací myslíš vážně nebo si děláš pr****?

Str Dec 09, 2009 9:20 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený

Odpoveď s citáciou
Ved jasne ze to myslel naozaj :D Ved aj ja som Snork z Jaskine

Str Dec 09, 2009 10:38 pm
Moderátor kytarista
Moderátor kytarista
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
sam_217: A já zase absolutně nechápu proč reaguješ na tak starý topic.

Mesršmit je kamarád, vozí Waltra po obloze
a ten lítá děsně rád, zapomíná na exploze.
Když potkal Ute, byl mladým rekrutem.

Sob Dec 12, 2009 8:27 am
Mistr palety a štětce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
sam_217 píše:
Absolutně nechápu tenhle topic...
binariz3 to s tou mutací myslíš vážně nebo si děláš pr****?

no víceméně je to sranda, ale nějaké "chyby" v DNA které by se daly nazvat mutace má každý jen to většinou není vidět

Štv Feb 04, 2010 12:30 pm
Profil ICQ WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 59 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť