• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Feb 22, 2020 8:29 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
 První den 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať První den
Neměl jste někdo příležitost shlédnout rakouský dokument vysílaný TV stanicí ORF s názvem "První den" ? Má to být o fiktivní havárii jaderné elektrárny Dukovany. Nejdřív jsem viděl zprávu na netu a potom i pár ukázek na Nově a vypadalo to vcelku zajímavě, takové "co by bylo kdyby"... Jelikož to tak trochu souvisí se stalkerem tak bych to docela rád skouknul, kdybyste někdo náhodou našel nějaký odkaz na dokument, tak ho sem hoďte, dík ;)

Pia Nov 07, 2008 8:23 pm
Волк
Волк
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nermám a neviděl, ale viděl jsem reportáž na čt24, kde byl rozhovor se zpravodajem, který to viděl. Prý tam Češi vypadají jako neschopní idioti, kteří nemohou o havárii nic zjistit a nemají žádné informace, zatímco rakouské záchranné jednotky hladce a přes nedostatek informací od neschopných severních sousedů i efektivně zachraňují obyvatelstvo. 8) Oni si prostě nedají pokoj... :roll: Možná je načase, abysme natočili katastrofický film o fatální havárii větrné elektrárny, jejíž utržená vrtule rotuje po celém (nejmenovaném) Rakousku a ničí na co přijde :lol:

Sob Nov 08, 2008 10:16 am
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re:
Thales píše:
Nermám a neviděl, ale viděl jsem reportáž na čt24, kde byl rozhovor se zpravodajem, který to viděl. Prý tam Češi vypadají jako neschopní idioti, kteří nemohou o havárii nic zjistit a nemají žádné informace, zatímco rakouské záchranné jednotky hladce a přes nedostatek informací od neschopných severních sousedů i efektivně zachraňují obyvatelstvo. 8) Oni si prostě nedají pokoj... :roll: Možná je načase, abysme natočili katastrofický film o fatální havárii větrné elektrárny, jejíž utržená vrtule rotuje po celém (nejmenovaném) Rakousku a ničí na co přijde :lol:

Jo, taky miluju jejich ubohé argumenty o nebezpečnosti JE. Transparenty z kuželovytých chladících věžích z nichž se valí nebezpečný dým ( vodní pára )...Tohle prostě nemá cenu řešit, jediné nebezpečí spočívá v jejich kamikadze útoku na Temelín popř. Dukovany..

Str Júl 01, 2009 7:14 am
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: První den
No chtěl jsem si to stáhnout a mrknout se na to, ale pak jsem si to rozmyslel, prý je to strašná hovadina (jak jinak[made in Austria :evil: ]) stačí se podívat na ČSFD: http://www.csfd.cz/film/252832-jaderna- ... den-prvni/ a podle hodnocení si rozmyslíš jestli to chceš opravdu vidět :wink:

Pia Aug 27, 2010 3:42 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Re:
Clapped píše:
Thales píše:

Jo, taky miluju jejich ubohé argumenty o nebezpečnosti JE. Transparenty z kuželovytých chladících věžích z nichž se valí nebezpečný dým ( vodní pára )...Tohle prostě nemá cenu řešit, jediné nebezpečí spočívá v jejich kamikadze útoku na Temelín popř. Dukovany..

No a nejlepší na tom je, že ty ku..y rakouský od nás kupují levnou (námi dotovanou) elektrickou energii. Holt jim ty větrníky a solárka asi nedaj tolik co spotřebujou. Asi by jim to chtělo zvednout ceny, aby měli skutečně důvod držkovat.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Pia Aug 27, 2010 5:33 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ach ano přesně pro tohle miluji rakouské dokumenty vypadáme jako idioti co si neuměj ohlídat štěpnou reakci a nechají vybuchnout reaktor a ani neví jak se to stalo obětoval jsem tomu hodinu života abych viděl jak je podle rakušanu náš národ ubohej a jejich ten nejlepší zkrátka pokud si vlastenec nekoukej na to . Za tohle bych fakt dal někomu přes hubu jaký z nád dělaj idioty a to ještě jak už se tady řikalo levnou elektřinu kterou oni odsuzují hold zelení rakušane. :idea:

Pon Apr 11, 2011 7:34 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
Náhodou Rakušáci jsou frajeři. Jako jediní na světě mají funkční model JE v měřítku 1:1 :lol:

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Pon Apr 11, 2011 9:34 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 7 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť