• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Nov 12, 2019 4:16 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 255 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
 Rsa Viper's Real Zone Mod (Echo-1) 
Autor Správa
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Rsa Viper's Real Zone Mod 6
Ahoj, bez logu těžko určím, čim to bude, ale je klidně možné, že ta chyba je už dávno opravená v další verzi.

Štv Nov 01, 2018 6:39 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zdravím tak mám tu další problém teď se to týká BTRka v Pripjaťi, jde o to že když vystřelím druhou raketu a dotkne se jenom BTRka tak hra spadne

zde výpis z logu

FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CScriptEngine::lua_error
[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line : 73
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : LUA error: ...chernobyl\gamedata\scripts\bind_physic_object.script:170: attempt to index local 'victim' (a nil value)

Pia Nov 02, 2018 3:42 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Takový pád vidím vůbec poprvé. Tahle oprava by ale měla fungovat. (script soubor do gamedata\scripts)

Pia Nov 02, 2018 11:18 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Děkuju moc za fix pomohlo to a díky tomu jsem po druhý dohrál 6.3 :D
Takže můžu říct druhý dojmy :)

Takže hru jsem teďka procházel takovým tím klidným stylem a snažil jsem se splnit co nejvíc vedlejšáků což mi nakonec vyneslo asi krásnejch 630 000, když započítám artefakty a peníze z mrtvol, co mě překvapilo je že konečně jsem si všiml toho že obleky jsou takový i víc vybalancovaný a že se chovaj podle statistik třeba Exo. MK III se vážně chová podle svých statů narozdíl od vanilly, zbraně to je sama kapitola o sobě prostě krása si konečně pořádně zastřílet a ne aby postava vydržela celej zásobník z AKáčka jako ve Vanille, příběh do toho jsem se ponořil trošku víc a víc jsem zkoumal i Oparinovo což mi konečně přineslo to že jsem našel svojí výbavu, mapu města a samozřejmě Dušmana a dokumenty, samozřejmě ale co mě trochu nasr.... byla X16 kde se najednou podělaly savy a celou Labinu jsem musel proběhnout na jeden zátah, ale nic extra těžkýho až na pana Kontrolera ten byl jako osina v zadku takže jsem to musel takzvaně rushnout :D A samozřejmě se mi stala hodně nemilá věc na druhý straně elektrárny že postava náhle usla a já chytil Expanzi takže jsem byl v háji ale nakonec se ukázalo takový nespravedlivý "řešení"
Takže moje druhé pocity ze hry jsou takové nadprůměrné když jsem to teď zkoumal více, ale mohu doporučit samozřejmě je to kvalitní dlouholetá práce kterou nemohu ocenit lépe než 8/10 a doporučuji každému kdo hodlá okusit upravenou ale velice vyváženou výzvu :)

Uto Nov 06, 2018 6:50 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nová verze módu je k dispozici.

Ned Nov 18, 2018 10:08 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ohhh můj bože :shock: Okamžitě stahuji a to jsem nedávno dohrál znova 6.3 a znovu se ponořím do Zóny, koukám že Zóna nemá nikdy dosti mých rozmlácených klávesnic :D

Ned Nov 18, 2018 8:57 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Nazdar Stalkeři,můj problem souvisí s Win. 10tkama,neuloží se mi nastavení hry,zřejmě mi něco chybí kam se to má uložit a jelikož mám 10tky krátce tak tápu,poradíte?

Pon Nov 19, 2018 3:33 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ahoj, jedna z možností je změnit cestu k uloženým pozicím v fsgame.ltx a to např.:

$app_data_root$ = true| false| appdata\

Složka se vytvoří přímo v hlavním adresáři hry.

Pon Nov 19, 2018 4:30 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Dík funguje to.V nastavení mám opačně chůzi a rychlou chůzi,takže dříve jsem pro pomalou držel klávesu což bylo opravdu velmi zřídka a ted ji držím stále a je to dost nepříjamné,pokud to nemám já špatně.Hraju na stalkera a je to na mě hodně HARD,k tomu neviditelné a neslišitelné anomálije a s PMkou proti zvěři bezbraný.Asi takhle,kolik lidí takhle těžký mod bude schopno a hlavně achotno hrát?Já si dal obtížnost Stalker abych se mohl hrou pobavit,no nevím zda to dám.

Pon Nov 19, 2018 7:53 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak začátek je účelově těžší. K (podstatně) lepší výbavě se můžeš dostat i úplnou náhodou ze skrýší; prakticky jde o házení kostkou. Ano, rozhodně jsou a budou situace, kdy je lepší se stáhnout a utéct.

Štv Nov 22, 2018 2:19 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Patch s opravou pádu, kvůli chybějící textuře, je k dispozici na první straně.

Pia Dec 14, 2018 10:13 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Jeee super, Vipera to jeste neprestalo bavit nas bsavit svejma super modama, jdu okamzite a strelhbite stahovat novou verzi. Diky moc pane.

Štv Dec 27, 2018 10:07 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zdravím, mám tu menší problém. Po tom co přijmu úkol od Sidoroviče najít artefakt a vydám se do toho anomálního pole nedaleko od vesnice tak mě čeká nemilé překvapení. Artefakt je fuč prostě tam není. Jinačí artefakty (hlavně Medůza) se tam teda válej po hromadách pomalu. Ale samotnej úkolovej artefakt tam není. Zkoušel jsem uložit a opět načíst, ale nezabralo to. Hraju na Steam verzi s napevno přidělaným patchem 1.0006
A nevím v čem může být problém

P.S - Plánuješ v brzké době vypustit nějáké informací ohledně Echo-2?

Uto Júl 02, 2019 11:52 am
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ahoj, zkus začít hru od začátku. Záznam k tomu artefaktu existuje už od základní hry a já do spawnu v posledním vydání módu vůbec nehrabal.

K druhému Echu vydávat další informace nebudu. Potřebuje jenom otestovat až do konce a doladit pár věcí, pak ho vydám.

Str Júl 03, 2019 7:27 am
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Na blogu došlo k aktualizaci článku o Echo-3 - módu pro Pripjať.

Ned Aug 11, 2019 7:34 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 255 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia