• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Nov 19, 2019 12:36 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 255 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší
 Rsa Viper's Real Zone Mod (Echo-1) 
Autor Správa
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Rsa Viper's Real Zone Mod 6
Po trošce hledání ho šlo najít: http://i.imgur.com/g9YbZ9f.jpg

Na ten pád ti můžu doporučit načíst pozici ze začátku lokace nebo nejlíp z konce armádních skladů. Nikdy jsem ho neviděl a ani teď při namátkovém testu k ničemu nedošlo.

Sob Sep 10, 2016 2:14 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ja ho v tom labaku nemam...ale to nic . Mne hra striedavo odobera a vracia Lakomca - ktory mi sice chce zadat ulohu , ale upir sa nie a nie respawnut do osady....ako som uz pisal skorej , po celom teritoriu zony nachadzam pohrebiska mutantov , zoldakov ...

No Pripiat ..ved prave , ze ja tam nemam ulozenu ziadnu poziciu , vzdy prejdem od skladov a vzdy to spadne pre to iste , len cas kedy k tomu dojde je iny...

...no a tych artefaktov....kua to su hody :P ...tolko ich snad nebolo vo vsetkych modoch dokopy , ale napriklad Krystal som nenasiel ani jeden , Zlatu rybku tiez....

Sob Sep 10, 2016 2:51 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Máš to teda pozoruhodně divoký. Tenhle úkol každopádně zablokuju, protože Lukáš zadává v podstatě to samé a tam se to alespoň kontroluje, jestli je někdo/něco v dané oblasti.

Sob Sep 10, 2016 3:25 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Sedmý patch je k dispozici.
- Zvýšen postih při zabíjení přátelských stalkerů.
- Úprava textury rozhraní. Špatné vrstvení alfa kanálu.
- Úprava některých textů.
- Odstraněna možnost vytažené zbraně v místech, kde to nemělo být povoleno => Zvýšení blbuvzdornosti.
- Několik dalších menších úprav.

Str Sep 21, 2016 10:48 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Pane gratuluju, zase mam pres podzim a zimu co hrat! Mod se ti opet povedl.

Diky moc pane!

Ned Okt 09, 2016 8:16 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Wolf se ohlašuje situaci s Modem- Tak jsem to konečně dohrál a musím říct že to bylo o dost těžší(pro mne tedy ano)a jinak by to chtělo něják napravit ty artefakty furt se mi tam něják šíleně spawnujou a mám cca. 300 000 Rublýků(z bejvalech 650 000 RU, co šli do toho super armádního Exoskeletonu co prodává Petrenko :3)
Jinak opravdu musím říct že od 6.2 byla 6.3 velké přilepšení a hlavně stabilně mi to šlo celou dobu a zaznamenal jsem nejméně 5 pádů za hru(což je opravdu málo :) )
Tak už abychom se dočkaly 6.4 co bude přidávat přehnaně dlouhej Dark Scape a Továrnu Rostok s Labynou X-14 z LA :D
Ne jenom staršim vím že 6.4 nebude, ale tak počkám tak rok, dva dokud Vipere něco zase neohlášíš na Call of Prypiat třeba :) (už jsem to zapoměl jestli si s moddingem definitivně skončil nebo máš pauzu :D )

Uto Okt 11, 2016 7:48 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Pokud se nepletu spawn artefaktů je z vanilly. A je to těžký, ale bývalo to těžší :evil: Což je pro mě největší slabina posledního modu od RsaVipera. Takže zase BOMBA !!!!! Tohle se prostě neomrzí. Díky kámo

Str Okt 12, 2016 6:47 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Zajimavy, me se artefakty tak moc nespawnujou, ale za to naboje me porad chybej, pac jsem mizernej strelec! Uz se to zlepsuje, ale porad mam co dohanet, takze pro me exoskeleton monstrum a 2000 naboju do Kosy jasna volba, pak se snad konecne odvazim do Pripjati a Elektrarny.

Kazdopadne jak uz zde bylo receno, opet super parba. Stalker uz je tu par let a diky tobe a Datastorovi me Stalker proste neomrzel. Toz za me diky moc za skvelej mod.

Pia Dec 02, 2016 4:30 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Zdravim ,

po dlheeej dobe a kompletnej vymene HW by som rad konecne tento pekny mod dohral....lenze a tu je moj problem . Stalker nedetekuje klavesnicu ...skusam vsetko mozne , ale nic . Mod a hra sa spustia , ale klavesnica nie a nie fungovat . Mam Win7 . Podozrievam win pretoze v spravcovi zariadeni su tri klavesnice z toho jedna PS2 , lenze ja mam iba jednu USB . Po odistalovani su tam znova....ma niekto nejaky napad???

Pon Jún 12, 2017 10:43 am
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Již brzy nová verze módu.

Sob Aug 25, 2018 12:42 am
Expert
Expert

Odpoveď s citáciou
A co se objevilo tak duleziteho, ze jsi zacal zase modovat?

Str Aug 29, 2018 12:56 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Především se mi vrátila postapo chuť po hraní Mad Maxe a The Last of Us.

Str Aug 29, 2018 1:24 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Vítám tě zpátky Vipere :D Už se nemůžu dočkat doufám že kvalitativně 6.4(nebo snad už i 7.0) předčí mojí oblíbenou 6.3 už se nemůžu dočkat až zase uvidím ty starý dobrý tváře Zóny :D

Štv Aug 30, 2018 10:26 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nový článek

Ned Okt 21, 2018 11:22 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zdravím mám tady jeden malinkej problém, před nedávnem jsem vypnul vypalovač a chtěl jsem se vrátit do Baru odevzdat ještě nějáký úkoly a nakoupit nějákou výbavu, jenže je tady problém kterej se týká Armádních skladů, vždycky když už se blížím k přesunu ze Skladišť do Baru tak mi hra začne záhadně padat, vždy na hlavní cestě(jak tam Povinost na začátku postřílí ty tři svoboďáky) a za boha nemohu přijít na to čím to je

EDIT: Najednou se hra rozhodla že do Baru mi cestu dovolí, a ve výpisu z logu vůbec nic nebylo

Naposledy upravil WolfsWeapon dňa Štv Nov 01, 2018 10:02 pm, celkovo upravené 3

Str Okt 31, 2018 7:58 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 255 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia