• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Sep 22, 2019 3:09 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 255 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Ďalší
 Rsa Viper's Real Zone Mod (Echo-1) 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Rsa Viper's Real Zone Mod 6
Steewe: Ty granáty mu pošli pod prdel a pak střílet AKáčkem a v pravidelnejch intervalech savovat... Dokud toho zmetka neukoušeš, dostal ses do podobně sračkoidní situace, jako já - na to mám taky talent. O tomhle RZM taky je.

Pon Apr 07, 2014 3:07 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Dík za radu,ale jelikož se mi nedostávalo střeliva,tak jsem to risknul a prostě mu to vyfouknul pod nosem než mě stačil zabít.Na podruhé se to povedlo.Ted se chystám do Mrtvého Města a nevím zda pracně vydělané rublíky utratit,nebo to rysknout a ponechat to osudu.Jinak RSA Vipere odvedl jsi dobrou práci!

Uto Apr 08, 2014 1:30 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak sem se dostal do rudého lesa a musím uznat že ten mod opravdu dostál svého jména, prostě zóna jak se patří. Oparinovo a celkově příběh na jedničku :P
Akorát mě trošku potrápil jeden blowout, stalo se mi v jantaru, že když mě jeden vzbudil, hra pořád padala, zkusil sem to v baru, stejný výsledek, nakonec sem nešel spat a šel se podívat do Oparinova kde blowout už proběhl normálně.
Jo a jak je to s úkolem pro svobodu jak se mají sejít žoldáci s tím svoboďákem ve vesnici a já je mám pozabíjet? mě ten svoboďák už několik dní sedí u ohníčku na základně a ani se nehne.

Str Apr 09, 2014 2:47 pm
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Díky za reakce. S blowoutem se to nakonec má tak, že hra očividně neměla ráda jednu z jeho aktivních funkcí, i když to během betatestu fungovalo a nepadalo. Jenomže co funguje pár lidem, tak ve finále nemusí ostatním. K dispozici je patch, který by měl pád opravit.

Electrofit:
Citácia:
Lukáš: Nezapomeň, že většinou odchází ven ze základny někdy během noci, tak si to ohlídej.

Str Apr 09, 2014 3:40 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
V Bare mi začala hra padať v nočných hodinách s nasledujúcim logom.
Citácia:
FATAL ERROR

[error]Expression : assertion failed
[error]Function : CAI_Stalker::OnEvent
[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\Ai\Stalker\ai_stalker_events.cpp
[error]Line : 38
[error]Description : O

A ak smiem vedieť, prosím vás, ako sa dá spniť misia záhadný odstreľovač?
A aby som nezabudol: vďaka za pekný herný zážitok pri hraní tohto módu.

Pia Apr 18, 2014 2:45 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nevim co se děje, ale je klidně možný, že to může dělat ta mise s odstřelovačem, i když během testů s ní problém nebyl.

Zabiješ ho, sebereš jeho PDA a to doneseš zadavateli. Pokud ta chyba bude znemožňovat postup, tak načíst pozici před aktivací úkolu a zkusit to znovu a nebo se na ní vykašlat.

Pia Apr 18, 2014 3:45 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Skôr ma zajímalo, aké su podmienky zjavenia sa toho odstreľovača. Pretože som sa schoval do rohu mapy, aby som nebol v blízskosti veže, kde sa mal objaviť, a jedniné čo sa stalo, bolo, že sa trikrát ozval zvuk teleportu a nič. Či to bolo kvôli okolo veže chodiacim NPC-čkam?
A k tomu logu: nemohlo sa to stat kvôli tomu, že som po použití patchu nezačal hru odznovu?

Pia Apr 18, 2014 5:46 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Proto ti to spadlo (důvod logu). Postava se z neznámého důvodu nedokázala spawnout na danou pozici a skript tak dál nedokázal pokračovat. S tím patchem to vůbec nesouvisí.
Zkus to načtení pozice nebo jiný postup a nebo ten úkol ignorovat.

Pia Apr 18, 2014 7:18 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ďakujem za radu. Tak budem mať nesplnenú jednu úlohu :( .
Mimochodom, neplánuješ vytvoriť mód aj na Lost Alphu, keď bude oficiálne vydanie? Alebo si od modifikacií chceš nateraz oddýchnuť?

Sob Apr 19, 2014 3:59 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Co sleduju let's play z leaknuté Lost Alfy, tak říkám narovinu, že ani náhodou. V rámci příběhu/skriptovanosti je to až tak úchylně kýčovité, že by tomu nedokázaly pomoct jak moje, tak ani Datyho úpravy. Silně pochybuji o tom, že by za těch pár měsíců (od stáří té verze) předělali značnou část příběhu.
V rámci moddingu jsem ve fázi, kdy jsem skončil a jenom vypomáhám Datastorovi.

Sob Apr 19, 2014 4:14 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Rsa ten vtípek těch dvou pitomců v Rostovu na můj účet..opravdu povedená věc .Pokud se mě budou smát ještě dlouho , tak moje AK 9 je umlčí už navždy.

Ned Apr 20, 2014 4:01 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Měl bych pár dotazů :)

1. Dá se nějak zbavit toho hindu co tam furt pendluje po celém kordonu, protože on po mě pořád střílí (protože jsem zabil tu gardu pod mostem) a mou drahocennou munici s AKS-74U se mi na ně zrovna plivat nechce (to AKS mám od jednoho mrtvého gardisty)

2. Můj stalker se nějak divně zadýchává mám 20.7 kg z těch cca 35 a i když chodim tak se zadýchávám jak bych byl silný kuřák a na zádech tahal pytel brambor a chodím pomalu jako bych měl každou chvílí zdechnout. Zkoušel jsem vše, od jídla přes pití až po spánek nic nezabírá.

Please help :(

Uto Apr 29, 2014 7:39 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
1) Udělal jsi osudové rozhodnutí, které můžeš ovlivnit pouze dobře použitým raketometem.

2) S obleky se mění kapacita batohu, ale né základní váha, kterou člověk může unést, tak to prostě je. Tady ti pak pomůže jedině exoskeleton.

Uto Apr 29, 2014 8:22 pm
Expert
Expert

Odpoveď s citáciou
Já bych měl taky pár dotazů:

1. V jakých lokacích jde spát? Zatím jsem narazil pouze na možnost přespat ve vagonu u vstupu do Baru na Smeťáku, to je trochu málo.
2. Nemůžu najít žádnýho stalkera v Kordonu, který mi zvládl opravit výbavu.

Připomínky (které se stejně už nebudou opravovat, ale i tak):

3. Myslel jsem, že elektry ve Skladištích zmizí, ale nestalo se tak a zas postavy chcípají v anomáliích (to se nabaluje, když nějaký jiný NPC chce sebrat mrtvole výbavu). Šrouby jim nijak nepomáhají.
4. Postavy nechtějí vykupovat vylepšené varianty stávajících zbraní. Obchodníci nekupují žádné. Což by mohlo být pochopitelné u nějakých Makarovů a AK, ale když nechcou vykoupit nějaký vzácný kousek, je to už divný.

Naopak super jsou takový detailní kravinky jako přijímané zprávy, nebo že stalkeři umí jíst více druhů jídla. To by se určitě hodilo i do DMP, jako oživení.

Uto Apr 29, 2014 11:02 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
1. Kordon - vesnička nováčků, Smetiště - depo a stanoviště Povinnosti, Bar - různě poházené matrace, Jantar - mobilní laboratoř, sklady - někde v kasárnách.
2. Ten se může objevit později během hraní. Budeš muset zkoušet opravování pomocí sad.
3. Anomálie obecně zmizely z nejkritičtějších míst. Šrouby postavy fungují spíš jenom orientačně, ale většinou do nich stejně vlezou. Pokud vedle armádní základny (kudy cestuje Svoboda při přepadu speciálů z Povinnosti) se objevují elektry, tak je někde něco špatně, protože jsou opravdu vymazané (i jsem to kontroloval).
4. Některé unikátní varianty předmětů jsou součástí úkolů a nemělo by cenu riskovat a pokoušet si je zabugovat.

Str Apr 30, 2014 5:07 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 255 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia