• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Sep 18, 2019 3:58 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ] 
 L.E.G.E.N.D.A.R.Y. 

Vedeli ste o tomto mode než som tu založil blog?
Hlasovanie končí za Str Máj 01, 2013 8:39 pm
Áno. 25%  25%  [ 2 ]
Áno, už som ho hral. 25%  25%  [ 2 ]
Nie. 38%  38%  [ 3 ]
Nie ale skúsim. 13%  13%  [ 1 ]
Celkom hlasov : 8

L.E.G.E.N.D.A.R.Y. 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať L.E.G.E.N.D.A.R.Y.
Tak aby sa nepovedalo že je tu toho málo. GSC fóra nám toho ponúkajú naozaj kvantum. Preto som sa rozhodol pre tento krok:
http://www.moddb.com/mods/legendary

Obrázok

http://media.moddb.com/images/mods/1/23/22209/XR_3DA_2013-03-16_18-31-00-98.jpg

http://media.moddb.com/images/mods/1/23/22209/XR_3DA_2013-03-13_21-50-17-02.jpg

http://media.moddb.com/images/mods/1/23/22209/XR_3DA_2013-03-08_18-29-48-92.jpg

S pomocou mojou, a pár istých spolupracovníkov sme predniesli aj zopár opráv a patchov pre najčastejšie chyby.

Zápory?
Mod nepridáva nové leveli.
Nepridáva nové questy ani príbeh.
Slabé NPC.
Pár crashov s určitými zbraňami.
Pár crashov v Priapyati.
...
Klady:
Prvý mod na Shoc ktorý ma prinútil po rokoch zahrať si ho znova. :D
Veľmi dobrá optimalizácia.
Hrateľnosť.
Armory mod.
Vyše 300 nových zbraní.
Ako som už spomínal slabé NPC, na druhej strane sú vyvážené novými mutantami - odporúčam Browning Hunter
Nové textury, kompletne retexturovaná Zóna.
Špecial grafika.
Zvukové efekty.
Nové artefakty.
Blowouty - následne vypustené stáda mutantov.
Frakčné vojny.
Možnosť požiadania NPC aby sa pridal do vašej skupiny.
Pridajte sa k akejkoľvek frakcii.
Nové shaders.
Atmosféra.
Nové odmeny a skrýše.
Peniaze od NPC.
...
Mod som dohral úspešne, samozrejme že som sa pridal k spoločenstvu.
Rád odpoviem na vaše otázky ale s modom som skončil a neplánujem ďalšie opravy. Tie najhoršie sú už opravené.
Odporúčam nehrať za ekológov lebo potom budú Monolithi dobrí, aj keď niektorých budete musieť zabiť, ako napr. v Pripyati.

Pon Apr 01, 2013 8:39 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: L.E.G.E.N.D.A.R.Y.
Citácia:
Veľmi dobrá optimalizácia.
Mód sa mi celkom páči a potešil veľký arzenál zbraní a to, že sa človek v zóne nemá kedy nudiť. Nepriateľov je tam skutočne dosť, ale s tou dobrou optimalizáciou nemôžem súhlasiť. Skúšal som už veľa modifikácií a aj tento mód som prešiel, ale práve časté lagovanie ma hnevalo.

Uto Apr 23, 2013 6:17 pm
Expert
Expert

Odpoveď s citáciou
Obrázok

Válka frakcí v Soch ?!

Str Apr 24, 2013 7:49 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak po dlhej dobe som spustil Soch s týmto módom a stálo to zato jednoznačne prst hore úchvatný arzenál zbraní, časté boje a množstvo nepriateľov poteší hlave keď vás obkľúči 10 chlapíkov v plnej zbroji ( granáty, brokovnice, m16-ky ) dá sa zabaviť..škoda že niesú cz titulky popisky vecí sú zaujímavé.. ale veterán ktorý pozná hru naspamäť préjde dej bez problémov..ešte keby to nepadalo tak by to bolo naj ...a určite aby som nezabudol veľké Díky Genezisovi že sem hodil tento mód..

Štv Máj 02, 2013 3:15 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nemaš začo, som rad že to niekto chvali ale za všetkym je ex-GSC. :D
No a ano, je to fakt pecka. Ake neskutočne veci sa daju robiť tymto modovanim. Keď si pozrieš nejake stare screenshoty z testovania ShoC tak sa zasmeješ. A potom príde LEGENDARY a maš uplne novu hru.

Uto Máj 14, 2013 6:24 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
zdravím, náhodou tento mod v češtině ? Nemá to někdo přeložené ?

Ned Jún 09, 2013 10:13 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Na tom odkazu píší , že mod byl smazán . Nedá se sehnat ještě někde jinde ? Předem dík

Ned Aug 04, 2013 3:22 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Reno píše:
Na tom odkazu píší , že mod byl smazán . Nedá se sehnat ještě někde jinde ? Předem dík

http://www.gsc-game.com/index.php?t=com ... ffset=-120" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Hej, zmazali ho z Moddb, aj Cataclysm, obidva mody som dal na Moddb ja, aj pár patchov + preklad, ale jasne, že ti dementny rusi to museli pochopiť tak, že som ukradol ich prácu,a ja som pritom len chcel dať mody do povedomia, lebo Rusi su priliš leniví a naivní na to aby svoje užasne mody dali aj na Moddb kde chodi 100-krat viac ľudi, než na nejake ruske fora a stranky.
Povedzme si uprimne, angličtina už davno prebila ruštinu. Ale ti jebovia rusky to proste nepochopia, a budu ďalej zašity na tych ich smradľavých forach.
Prepačte za tieto vyrazy, ale aj po siedmych mesiacoch ma ešte vedia naštvať, keď si spomeniem ako si urobili účty na Moddb len aby mohli nahlasit moje mody za piratstvo a podvod. A pritom v každom mode som uviedol aj originalne ruske fora, z ktorych tie mody pochadzaju, ach jaj.
Legendary je najlepši mod na ShOc. Kot ho nehral, tak nech si ho zahraje.

Uto Aug 06, 2013 11:10 am
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Zdravím všechny Stalkery...

Nevím kde k módu kdo a jak přišel, ale jediné místo odkud se dala stáhnout TESTOVACÍ verze bylo GSC a kdyby "dotyčný" četl pořádně přišel by na to, že jde jen o testovací verzi a ta se naštěstí dá dohrát do konce, ale také je k ní potřeba přidat fix 1 a fix 2, které po čas testování, které probíhalo od prosince loňského roku, vznikly. Mód byl z MddB smazán na moji žádost ! A prosím ať všichni pochopí jedno - dělám na tomto módu už asi 4 roky - pravda ne v jednom kuse, ale celkově tomu tak je a rád bych vydal mod kompletní a ne nějakou testovací verzi, která je dnes už jednoduše zastaralá a taky plná bugů. Chápu pohnutky k uploadu, ale vemte v potaz, že by jste někde v komunitě dali k testu nějakou verzi xxxxxx a někdo by ji stáhnul a vydával za plnou verzi módu a ani se s Váma o tom neporadil.

P.S.: Když už od někud stáhneš mód člověče, tak je tam taky napsáno kdo ho dělá a konkrétně u mě jsou tam i kontaty na mě a tak stačí napsat a domluvit se!

Toliko vše, jen ještě chci říct, že mód by měl být do konce srpna hotov - v plné verzi se všemi mody, které ve verzi TEST prostě nejsou.

EDIT:8.8.13
Právě jsem objevil, že pan snaživý jménem GenezisO vydal zase testovací verzi módu na strategy informer serveru !!! Neuvěřitelný snaživec!

Pro GenezisA - oháníš se tady tím, že nikde nic nekradeš a že uvádíš jména tvůrců modifikací ale na strategy informeru jsi napsal do credits jen

Credits: Hunters of the Zone SK-CZ

To je fakt paskvilismus a nehoráznost protože lidí, kteří jsou na legendary modu podepsaní jsou téměř stovky a já je i na GSC fóru odkud jsi test verzi stáhnul téměř všechny uvádím a tak stačilo jen zkopírovat a vložit, ale zdá se, že o to Ti vůbec nejde, ale jen se tím alibisticky oháníš.

Zkus si udělat svůj vlastní mód a ne jen kopírovat a dělat něco za druhé i když o to nikdo nestojí a ještě k tomu to dělat tak BLBĚ !!!

Str Aug 07, 2013 2:29 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Legendary píše:
Zdravím všechny Stalkery...

Nevím kde k módu kdo a jak přišel, ale jediné místo odkud se dala stáhnout TESTOVACÍ verze bylo GSC a kdyby "dotyčný" četl pořádně přišel by na to, že jde jen o testovací verzi a ta se naštěstí dá dohrát do konce, ale také je k ní potřeba přidat fix 1 a fix 2, které po čas testování, které probíhalo od prosince loňského roku, vznikly. Mód byl z MddB smazán na moji žádost ! A prosím ať všichni pochopí jedno - dělám na tomto módu už asi 4 roky - pravda ne v jednom kuse, ale celkově tomu tak je a rád bych vydal mod kompletní a ne nějakou testovací verzi, která je dnes už jednoduše zastaralá a taky plná bugů. Chápu pohnutky k uploadu, ale vemte v potaz, že by jste někde v komunitě dali k testu nějakou verzi xxxxxx a někdo by ji stáhnul a vydával za plnou verzi módu a ani se s Váma o tom neporadil.

P.S.: Když už od někud stáhneš mód člověče, tak je tam taky napsáno kdo ho dělá a konkrétně u mě jsou tam i kontaty na mě a tak stačí napsat a domluvit se!

Toliko vše, jen ještě chci říct, že mód by měl být do konce srpna hotov - v plné verzi se všemi mody, které ve verzi TEST prostě nejsou.

EDIT:8.8.13
Právě jsem objevil, že pan snaživý jménem GenezisO vydal zase testovací verzi módu na strategy informer serveru !!! Neuvěřitelný snaživec!

Pro GenezisA - oháníš se tady tím, že nikde nic nekradeš a že uvádíš jména tvůrců modifikací ale na strategy informeru jsi napsal do credits jen

Credits: Hunters of the Zone SK-CZ

To je fakt paskvilismus a nehoráznost protože lidí, kteří jsou na legendary modu podepsaní jsou téměř stovky a já je i na GSC fóru odkud jsi test verzi stáhnul téměř všechny uvádím a tak stačilo jen zkopírovat a vložit, ale zdá se, že o to Ti vůbec nejde, ale jen se tím alibisticky oháníš.

Zkus si udělat svůj vlastní mód a ne jen kopírovat a dělat něco za druhé i když o to nikdo nestojí a ještě k tomu to dělat tak BLBĚ !!!

Nebudem tu strácať čas tak len stručne.
Si debil.
Ja osobne som dal mod LEN a LEN na moddb, na ostatne stránky to dali úplňe iný ľudia.
ďalej, ja som diskutoval s tvorcom modu osobne tak nech ma nikto neobviňuje, keď nevie čo je moja práca, na čo slúži moddb a keď sa nevie orientovať na stránkach GSC.
Aj Majorsoftovi som hovoril že túto takzvanú testovaciu verziu som dal na moddb z toho dôvodu, že už aj tak je to umelecké dielo, najlepší mod na ShOc, lepši už nebude a HLAVNE PRE TO lebo je kompletne hratelný a DOHRATELNÝ ako som ho dohral aj ja. Na moddb som uploadoval možno 100+ screenshotov z postupného gameplaya a mod prekonal všetky doterajšie mody, len škoda že to Majorsoft zobral uplne inak.
Napiš si do youtube legendary mod, takmer každy gameplay po anglicky, videa nie su staršie ako 5 mesiacov - ľudia teraz aspoň vedia čo ich čaká, a vlastne to už aj tak mau prejdené, kvoli mne, a o to ide

Pia Aug 09, 2013 7:24 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Mají prošlou testovací verzi ve které není plamenomet, strelokův personální teleporter, minihry se stalkery, další zbraně ( celkem asi 360 ks ), nové respawny, redukované pády ve skriptu, korekce zvuků atd atd...

Nepamatuju se, že by se mnou někdo mluvil o tom že chce dát na moddb TESTOVACÍ verzi - rozhodně bych nesouhlasil s tím aby nebyli uvedení tvůrci jednotlivých módů...takhle se to rozhodně nedělá.

Jen se mě někdo ptal zda by mohl použít zbraně z módu.

-*=Majorsoft=*-

P.S.: Jméno legendary jsem použil proto, že mám na scorpions zabanovaného Majorsofta:-)
Jo a nadávat to by Ti šlo.....díky za DEBILA.....to jsem potřeboval.

Ned Aug 11, 2013 6:33 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zdravím, bude mód niekde k nájdeniu ? už je dokončený ? Chcem znova oprášiť Soch a zrovna s týmto módom.

Pon Dec 08, 2014 9:07 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Zdravím všechny Stalkery!

Chtěl jsem jen pro všechny fanoušky modu U.L.T.I.M.A.T.E. a L.E.G.E.N.D.A.R.Y. upřesnit fakta a skutečnosti.

Několik měsíců před dokončením verze Legendary jsem uploadnul Testovací verzi na GSC forum s prosbou o testování a hlášení chyb a bugů ve hře.

Těsně před dokončením tohoto modu mě kontaktovalo několik lidí s různými žádostmi a mezi nimi byl i mistr GenozisO , který nakonec Testovací verzi vydal jako hotový mod. Navíc se se mnou o ničem dál neradil, neinformoval mě a já zatím dnem i nocí dokončoval finální verzi, na které trvaly práce 4 roky.

Jaký byl můj údiv, když jsem na mod stránkách našel můj mod v testovací verzi vydávaný za hotovou věc.
Proto jsem požádal adminy stránek o smazání modu, který neodpovídal finální kvalitě.
O člověku, který je za to zodpovědný bych se mohl vyjadřovat hanlivě, ale to bych se snížil na jeho úroveň a ta je pro mě příliš nízká.

Zvítězil tak opět hyenismus a podlé chování jakéhosi "vydavatele" ne-svého modu.

Z tohoto důvodu jsem se rozhodl ponechat finální verzi mého modu pouze a jen na mém počítači a tak se stal skutečnou Legendou.

Děkuji všem kdo mod hráli a byli nadšeni mou téměř 5ti letou prací na modech Ultimate a Legendary a též musím poděkovat všem kdo mi s modifikacemi pomáhali a nečinili si žádné falešné nároky.

Všem tvůrcům této otevřené hry patří také velký DÍK !
Především.GSC..a komunitě STALKER.

-* Majorsoft *- L.P. 2019

Sob Jún 15, 2019 8:08 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 13 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia