• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Okt 30, 2020 12:26 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 628 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42
 Narodnaja Soljanka + DMX mod 1.3.5 – český překlad 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Narodnaja Soljanka + DMX mod 1.3.5 – český překlad
jo, možná to je jak říkáš, možná nemusí, každopádně jsou tam 2 složky - jedna s mezerou a jedna čárkou dole. pošlu ti obě v původní nerozrýpané verzi

Sob Nov 24, 2018 8:39 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
čest, hrál jste někdo OP 2.1 ? teď čtu že se dělá na překladu aktivně viz:
https://www.reddit.com/r/stalker/commen ... 1_english/

nevím jak je rozsáhlej ten OP (oproti soljance)

ale tohle vypadá hodně hodně mega - lokace ze všech dílů stalkera
56 lokací, 250+ zbraní, přes 4000 charakterů
a další:
http://www.tecnobacon.com/credits.html

Pon Feb 25, 2019 12:27 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ahoj.
Díky za super mod. A jen tak pro zajímavost, jako vždy jsem si nedočetl výše uvedený návod celý a po stažení a následném vložení do hry, která má pack 1.0005 jsem tento mod spustil pouze s vložením parametrů -nointro -noprefetch. prostě jsem zbrklej. :D Mod funguje s patchem 1.0005 dobře bez zamrzání a pádů. Možná to je vyjímka, ale pokud je mod určený pro patch 1.0004, tak to napravím. Jinak, rád se připojím s uploadem. Až tak učiním, vložím odkaz. Na tento mod jsem padl čirou náhodu, když jsem sháněl informace k modu DMP7, který mám uložený řadu let a který byl můj oblíbený. Bohužel je však nefunkční, je to verze s exe spouštěčem a známou chybou, kde chybí textutry a hned po zahájení nové hry, mi při načítání spadne do windows. Jen díky tomu mám tento mod. P.S. Pokud má někdo funkční DMP7, budu moc vděčný, pokud mi ho věnuje. :D Díky a ahoj. :wink:

Ned Sep 01, 2019 12:10 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ahoj, odkaz v prvním příspěvku je mrtvý. Sice jsem něco u sebe našel ale vůbec si nejsem jist jestli je to to poslední aktuální tak by bylo fajn ho obnovit...

Ned Jún 14, 2020 10:26 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Odkaz na stažení opraven.

Sob Júl 25, 2020 9:29 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ahoj Tome,

Je hezké vidět že jsi se tu na to už úplně nevyprdnul. Já jsem zase po dlouhé době rozjel Soljanku ikdyž teď na to zrovna není moc času tak už jsem se dostal docela daleko. Nicméně jsem narazil na jednu chybku tak kdyby jsi měl chuť, můžeš poradit jak to napravit.

Jde o to že u zbraně AS VAL překomorovanou na náboje 5.45x39 nejde tyto náboje dobít a funguje s originálníma nábojema což je škoda páč těch moc není a zbraň je to dobrá. Šlo by to nějak opravit?

Sob Júl 25, 2020 10:35 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ahoj, zkus následující: otevři soubor unique_items.ltx (najdeš ho v gamedata\config\misc), najdi řádek, který začíná [wpn_val_m1]:wpn_val (pokud používáš notepad++, je to řádek 1562) a vlož do té sekce tento řádek:
Citácia:
ammo_class = ammo_5.45x39_fmj, ammo_5.45x39_ap

Pokud bys chtěl třeba změnit i velikost zásobníku, tak pomocí parametru ammo_mag_size

Pon Júl 27, 2020 7:13 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Super, to zabralo ikdyž těžko říct jestli to není v kombinaci s tím co jsem tam už páchal já :roll: :D No nicméně teď už nabíjí ty správné náboje. Jsi prostě borec!

Jde nějak někde zjistit jak se který předmět ve hře jmenuje? Občas mají taková divná jména a třeba mi tam furt visí úkol nají nějakou speciální pušku která má být na severozápadním stanovišti žoldáků v armádních skladech ale protože jsem jsem am nešel hned tak se pravděpodobně odporoučela do textury. Tak mě právě zajímá jestli je nějaký způsob jak přesně zjistit název nějakého předmětu abych si ho pak kdyžtak mohl někde spawnout když mi zmizí.

Další věc, je normální že mi zmizel Práskač (ten co stojí v baru hned vedle pultu)? Jednoho krásného dne prostě zmizel ale úkol co mi dal mi furt visí a ukazuje na odměnu tam kde stával...

A ještě jedna věc :? Nedaří se mi najít tu první Kosťovu skrýš na smetišti, tam co je přechod do zapomenutého lesa. Prošmejdil jsem to tam kolem toho stromu už snad tisickrát tak nevim jestli je v tom nějaká zálludnost nebo se to taky propadlo do textury...

Pon Júl 27, 2020 10:11 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Názvy předmětů - to by mělo jít. Akorát je obtížný říct nějaký obecný návod. Kdybys napsal přesný název toho úkolu s puškou a kdo ho zadal, tak bych to nějak dopátral.

Práskač - vůbec netuším, ten mod jsem hrál tak před osmi lety? Hrozný jak to letí... :D Ale nevybavuju si, že by měl někde zmizet, podle mě tam stojí furt. Možná je to vážně bug, těžko říct.

Ohledně skrýše - víš jistě, že hledáš na správném místě? Těch míst, kde se jeho skrýše spawnujou, je v každé lokaci několik. Pod odkazem na první stránce je mj. to obrovský anglický pdf s návodem, tam jsou všechny místa skrýší vyfocený. Kdyžtak zkus při tom hledání zuřivě mačkat F, je to sice trochu cheating, ale občas to pomůže. :mrgreen: Věci sice do textury propadnout můžou, ale skrýše by neměly (aspoň já se s tím snad nikdy nesetkal).

Pon Júl 27, 2020 6:56 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tento konkrétní úkol už jsem dohledal a pušku si prdnul do odměny takže pohoda ale řešil jsem to samé s dekodérem, kterej mi zmizel když mě Havr okradl a zajisté to budu řešit zase :D

No na mapě je jeho pozice stále označená ale prostě tam není :roll: S oživováním mrtvol asi zkušenost nemáš co? :D

Jo ten návod už jsem zkoušel, sice ho překládal zaručeně nějaký oxford ale obrázky fungujou dobře. Podle popisu z úkolu a obrázku z návodu hledám na správném místě. S tím F-kem to vyzkouším, je fakt že kolikrát reaguje ikdyž jakoby na nic neukazuje :D Taky právě nemyslím že by se mi to někdy stalo ale ta hra je zabugovaná jak šlak takže bych se nedivil :D

Pon Júl 27, 2020 9:58 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Nemůžu najít Střelcovo PDA, v jeskyni tam kde má být není, nevím jestli jsem ho nesebral ale spíš ne protože úkol na jeho nalezení není ještě odškrtnutý takže jsem ho v inventáři mít nemohl. Neví někdo jak se to jmenuje abych si to mohl někam loadnout?

Pon Aug 17, 2020 5:42 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
strelok_pda

Jinak matně si vybavuju, že jsem tam to PDA taky nemohl najít, tak možná je to nějaký bug.

Str Aug 19, 2020 6:08 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Mam presne ten isty problem s pda ako aluminium.

Str Okt 21, 2020 7:10 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 628 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia