• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Sep 17, 2019 12:22 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 618 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42
 Narodnaja Soljanka + DMX mod 1.3.5 – český překlad 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Narodnaja Soljanka + DMX mod 1.3.5 – český překlad
jo, možná to je jak říkáš, možná nemusí, každopádně jsou tam 2 složky - jedna s mezerou a jedna čárkou dole. pošlu ti obě v původní nerozrýpané verzi

Sob Nov 24, 2018 8:39 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
čest, hrál jste někdo OP 2.1 ? teď čtu že se dělá na překladu aktivně viz:
https://www.reddit.com/r/stalker/commen ... 1_english/

nevím jak je rozsáhlej ten OP (oproti soljance)

ale tohle vypadá hodně hodně mega - lokace ze všech dílů stalkera
56 lokací, 250+ zbraní, přes 4000 charakterů
a další:
http://www.tecnobacon.com/credits.html

Pon Feb 25, 2019 12:27 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ahoj.
Díky za super mod. A jen tak pro zajímavost, jako vždy jsem si nedočetl výše uvedený návod celý a po stažení a následném vložení do hry, která má pack 1.0005 jsem tento mod spustil pouze s vložením parametrů -nointro -noprefetch. prostě jsem zbrklej. :D Mod funguje s patchem 1.0005 dobře bez zamrzání a pádů. Možná to je vyjímka, ale pokud je mod určený pro patch 1.0004, tak to napravím. Jinak, rád se připojím s uploadem. Až tak učiním, vložím odkaz. Na tento mod jsem padl čirou náhodu, když jsem sháněl informace k modu DMP7, který mám uložený řadu let a který byl můj oblíbený. Bohužel je však nefunkční, je to verze s exe spouštěčem a známou chybou, kde chybí textutry a hned po zahájení nové hry, mi při načítání spadne do windows. Jen díky tomu mám tento mod. P.S. Pokud má někdo funkční DMP7, budu moc vděčný, pokud mi ho věnuje. :D Díky a ahoj. :wink:

Ned Sep 01, 2019 12:10 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 618 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia