• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 6:40 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 618 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší
 Narodnaja Soljanka + DMX mod 1.3.5 – český překlad 
Autor Správa
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Narodnaja Soljanka + DMX mod 1.3.5 – český překlad
Díky za upozornění. Soubory smazané nejsou, ale z nějakého důvodu nefunguje link. Do úvodního postu jsem vložil nový, tak ho vyzkoušej.

Ned Máj 01, 2016 10:34 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Díky Tome :) už hezky běhám po prodloužený zoně :D

Štv Máj 12, 2016 1:07 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zdarec,po čase jsem si zase pustil Soljanku.A ejhle,po návratu z Arm.skladů/úkol s Francouzem/,když se probudím ze spánku/jedno jestli spacák nebo postel/ následuje tento pád:

FATAL ERROR

[error]Expression : e_entity
[error]Function : xrServer::Process_event_reject
[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\xrServer_process_event_reject.cpp
[error]Line : 12
[error]Description : entity not found. id_parent=0 id_entity=21529 frame=15547

Na zahraničních forech,radí opět jen starší save,ale to je k ničemu.Jakmile dohraju do této fáze,opět stejný problém??!! :-( ,Dík za každou radu...

Ned Jún 19, 2016 8:55 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zdar, hraje tohle někdo s módem na počasí nebo grafiku? to původní mě moc nevyhovuje... zkoušel jsem sw3.0 ale už po zkopírování pouhejch sky a fx textur hra spadne - nenačte se, ani nová hra...

extrem graphic ani nezkoušim tam je toho ješte víc i když na youtube je video soljanky hranej s extrem graphic modem a vypadá to parádně...

nuže funguje v tomhle někomu nějakej mód na počasí - grafiku?

vlastně mi jde jen o to udělat slunečnější počasí a hru celkově světlejší možná by to nějak šlo pomocí příkazů v user.ltx nevím...

Sob Júl 09, 2016 3:45 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
A new expanded version of Narodnaya Solyanka was released May 12th 2014.

Stalker Joint Pak 2 / OP-2. Сталкер Объединенный Пак 2 / ОП-2.

zkoušel někdo?

http://gsc-game.com/index.php?t=communi ... &sec_id=16

Sob Júl 16, 2016 10:23 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Čus,OP-2 mám na PC od samého počátku a vícekrát jsem začínal znovu kvůli důležitým aktualizacím.Nyní je vše hotové,hra jede stabylně a víceméně bez pádů a já tu hru prosté miluju.Není vše ideální ale komu se nelíbí ....

Sob Júl 16, 2016 1:04 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
OP-2 jsem chtěl přeložit a nějakou dobu jsem na tom i dělal, ale těch nových textů je tam tak šíleně moc, že jsem to nakonec vzdal, to bych dělal celou věčnost.

Momentálně autoři pracují na verzi 2.1, která zase bude mnohem objemnější než verze 2.

Osobně jsem OP zatím nehrál, ale celý průchod hrou mám zhlédnutý na youtube. Vypadá fajn, ale jediné, co mi tam vadí, je to hledání miliónů různých skrýší, které jsou často na naprosto neuvěřitelných místech. Netuším, jak bych je bez nápovědy hledal.

Podle mě je to mod pro stalkerské veterány, kteří znají Zónu jako svoje boty a dobře chápou různé náznaky a vodítka, které se ve hře vyskytují (a pochopitelně umí rusky :) ). Nic pro zelenáče.

Ned Júl 24, 2016 11:23 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Paráda, doufam že to kluci a holky přeloží alespoň do AJ, já mám zatim plný brejle tejhle soljanky, hraju to moře hodin a ještě jsem ani nevypnul vypalovač :D, taky je mi záhadou kudy se dostanu do těch lokací vpravo za řekou neni o nich tušim zmínka ani v guide, na grafiku jsem si zvyk je třeba dokola přenastavovat po všech těch pádech hry

p.s. neni k tomu něco novějšího než NS guide nov-11 2010 ?

Pia Júl 29, 2016 9:37 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak jsem zase NS po nějáký době nainstaloval a zatim je to kure..ky těžký, zatim jsem se dostal do Baru a už mě to štve :D Ale já se nedám a zkusim to dohrát(což 100% nedám, protože je to dlouhý jak něco)
PS:Tome jednou jsem ti psal ohledně toho překladu s těma háčkama a čárkama za to ti děkuju :) Ale je tu další problém(jak nečekané)nevim jak přejmenovávat postavy :D
Vym je tam nějáká složka st_characters no tam napíšu počeštěný názvy postav jenomže to je v háji a ve hře se to ukazuje stejně jako před přepsáním :( Díky když tak za pomoc :) (Vym že to jsem nepatří, ale tak na PM jsem ti to už psal :D)

Pia Júl 29, 2016 6:16 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
runt: lokací vpravo za řekou si v této verzi moc neužiješ. Nějaká menší herní náplň je ve akorát východní Pripjati. V Zatonu hra končí, žádný herní obsah tam není a do Jupiteru se nedostaneš vůbec. Nějaká anglická verze OP 2.0 myslím existuje, ale to je zpravidla jen strojový překlad z google translate bez jakýchkoliv úprav, takže to je stejně na dvě věci.

Sid12345678910: napsal jsem ti PM, ať nejsme off-topic. :wink:

Ned Júl 31, 2016 4:03 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
A TEN OP-2 je novej mod pro soljanku ? Nebo je to nova verze soljanky ?Co je tam nový ? Já právě soljanku dohral takže klidně bych si zahral znovu novější verzi ikdyž rusky umim hovno a tom psal že překládat OP-2 nebude takže asi nemá cenu řešit

Pon Aug 01, 2016 7:52 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
OP-2 je hodně objemné rozšíření Soljanky. Oproti původní Soljance je herní náplň ve všech lokacích z CoP (východní Pripjať, Zaton, Jupiter, X-8), mnohem více příběhových linií, artefaktů, zbraní a prostě všeho možného. Vynásob si původní Soljanku dvěma (možná i třemi) a máš výsledek. :D

Teď autoři pracují na verzi 2.1, kde má být snad 20 dalších nových lokací, to už bude úplný maso. :mrgreen:

Str Aug 03, 2016 4:54 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Važně ? :shock: :shock: :shock: No to je stalkerskej sen tohle to si zahrat tome vážně bys tohle nechtěl přeložit ? Je tu určitě ještě pár lidí co umi rusky a pomohli by ti ja bych ti za to snad i zaplatil :D KDbys potřeboval pomoct kopirovat puvodni texty tak ti klidně pomužu už sem par modu takhle pomahal překladat .Jinak je tato modifikace taky tak zabugovana jak soljanka? Nebo už je to hratelnější :D Oni ti rusaci sou docela magori na modifikace když se podíváme jak extremě rozšiřili mod navraty na gothic 2 to je opravdu mazec

Str Aug 03, 2016 6:29 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Jj, Rusové tím modingem na Stalkera žijou, produkujou toho kvanta. Dokonce existuje i nějaký Stalker Online (takový stalkerský WoW), ale to jsem nezkoušel.

Já jsem OP zatím nehrál, ale bugů by tam mělo být rozhodně míň. Nová verze 2.1 má být ještě nějak lépe odladěná, bez pádů a lagů (aspoň autoři to tvrdí).

Jinak díky za podporu, ale překládat to sám je šílený, to by trvalo klidně 2 roky a to se mi fakt nechce. Navíc už bych na to neměl ani tolik času. To by chtělo tým aspoň 5 lidí, kteří by na tom makali jako divý a to je nereálný... Už mám zkušenost z překladu LA, přitom angličtina je určitě mnohem menší problém než ruština a nakonec jsme na to zůstali jenom dva.

Sob Aug 06, 2016 7:08 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ahojte stalkerovia, ozývam sa po dlhšej dobe.

V auguste 2009 som začal hrať NS. Dnes som ju konečne dohral.
Ešte raz však chcem poďakovať Mr.Tomovi za jeho preklad. A ostatným za rady a pomoc.

Hmm a čo teraz - poradte mi do akej hry sa pustit. Vďaka všetkým.

Ned Aug 14, 2016 5:50 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 618 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť