• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 5:12 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 618 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 42  Ďalší
 Narodnaja Soljanka + DMX mod 1.3.5 – český překlad 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Narodnaja Soljanka + DMX mod 1.3.5 – český překlad
Takze vsechno je ok hra nepada zachvilku pujdu do generatoru ale mam mensi problem dostal sem dokumenty od akima nasel oblek SKAT 15m i jeden upgrade co je v jeskyni . Ted hledam v divoke oblasti druhy upgrade ma byt udajne na strese auta uz 4 hodiny :D probiham divokou oblast a nikde ho tam nemuzu najit.... Nekde sem cetl ze je to chyba modu ze tam proste ten upgrade neni tak jak to teda je ? Abych to nehledal zbytecne ....

Pia Mar 13, 2015 2:02 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Modul není na střeše auta, ale vagonu.

lordinubis: způsob, jak přidat věci k obchodníkům, je tady v jednom tématu popsán. Střelcovo PDA je strelok_pda.

Pia Mar 13, 2015 9:18 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Hosi v tunelu se me neukaze kontroler ten kteryho mam vyfotit mozek sem vyfotil v pohode .... Nejaka rada ?

Ned Mar 29, 2015 12:49 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
To je chyba modu, že se tam neukáže. Já si matně vybavuju, že jsem tu fotografii, která se má jeho vyfocením pořídit, snad spawnul na zem do jedné z trubek. Zkus pohledat. Pokud tam nebude, tak zase nezbude, než si fotku přidat k nějakému obchodníkovi.

Uto Mar 31, 2015 10:24 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Jak spawnul to nechapu ... Jinak nazev pridani fotky kontrolera je jaky ? To me docela stve hraju verzi 1.35 v kere to melo byt opraveny a nic...

Pia Apr 03, 2015 6:35 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Název fotky by měl být foto_kontroller_yazva

Pon Apr 06, 2015 6:17 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tak sem prosel tuhle sekci a soljanku 2009 no neco kolem 90 stranek :D A nic o pridani predmetu sem nenasel..... Muze me nekdo poradit jak tu zasranou fotku treba k sacharovi pridat ? Uz bych rad tu soljanku dohral ......

Sob Apr 11, 2015 1:42 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Špatně hledáš: viewtopic.php?f=10&t=291

Sob Apr 18, 2015 3:38 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Nazdar,

po dlhšej dobe som sa vrátil k tejto hre/ešte som ju nedohral.../. Narazil som však na problém s ktorým neviem pohnúť.
Panterka mi dala úlohu priniesť CD od vojaka v Kordóne. Prídem pod most, dám flašu vodky, aby som sa tam mohol pohybovať, vyleziem hore na konštrukciu mosta, Panterka mi oznámi, že vojak prichádza od tunela a neviem ako ďalej:
Vojaka odstrelím z konštrukcie, kde stojím, ozve sa paľba od vojakov - sú proste nepriatelia.
Keď zleziem dolu, a idem k vojakovi, ktorý ostal stáť asi v jednej tretine vzdialenosti medzi tunelom a mostom a odstrelím ho tak, aby ma vojaci z pod mosta nevideli, zoberiem CD a vraciam sa pod most, znovu sa ozve streľba a vojaci sú nepriatelia. Keď som to zahral prvý krát, ignoroval som to a proste som im utiekol. Hral som ďalej. Keď však teraz idem pre batoh do Bažin, ktorý má Mitjaj a chcem sa staviť v bare, nemôžem sa tam dostať, lebo vojaci sú stále nepriatelia, /ešte asi neprežreli, že som im zabil kolegu./

Vie niekto poradiť, ako získať to CD, aby ma "vojaci mali radi a nestrieľali po mne."

Vďaka za radu.

Str Apr 29, 2015 5:55 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Príjemný podvečer páni,

tiež som sa rozhodol po nejakom čase vrátiť k tomuto módu, no po novom mám už GOG verziu hry kde je patch .006 a po aplikovaní hispano patchera mi ha padne ešte pred zobrazením intra. Viete prosím o nejakom funkčnom spôsobe downgradovať hru na .004?
Vďaka :)

Pon Máj 04, 2015 5:23 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
http://datastor-modpack.blogspot.cz/201 ... izace.html

Je to sice popis downgradu na 1.0005, ale na 1.0004 by měl být postup obdobný.

Případně nějaký postup je ještě tady:

http://www.moddb.com/mods/zone-of-alien ... 5-to-10004

Uto Máj 05, 2015 7:52 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ďakujem ti! :) Datastorov návod som našiel včera, ale bol som moc rýchly a po prečítaní nadpisu (na verziu .005) som to smutne zavrel. Teraz som ale našiel prakticky to isté na GOG fóre (návod cez registre) takže určite vyskúšam tento návod a snáď to bude fungovať :D

Uto Máj 05, 2015 8:22 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tak chlapi...

Po nějaké době jsem se konečně pustil do upgrade a reinstalace svého PC kde jsem měl winXP.
Dal jsem Win 7 32bit "legál" a dopadl jsem po instalaci mé krabicové verze SOCH + Narodnaja Soljanka stejně jako tito týpci + X dalších kteří skřípali zuby podobně:
martink52 píše:
Mám stejný problém jako DEUSEX :cry:
Hru mám origo platinovou edici, přes hispano z 1.005 na 1.004, vše podle návodu a načte se první video a hra spadne. Tak jsem to zkusil bez bin složky a jelo to asi o 3 vteřiny déle a zase spadlo a tak pořád dokola :cry: :cry:

Problém byl pánové hádejte v čem???
:!: :!: :!: -nointro -noprefetch :!: :!: :!:

takže bych tímto požádal autora prvního postu jestli byl tak laskav a byl by tak ochotný aby dopsal do svého prvního postu tuhle informaci viz výše, že bez této hodnoty hru nikdo nespustí !!!
Také bych ho požádal aby do toho příspěvku vepsal, že hra je téměř nehratelná na 32BIT systémech, protože hra neustále padá a problém řeší pouze 64BIT systém.

...to by bylo fajn.... :?

Jinak Mr.Tom díky moc...zřejmě tě to všechno ohledně Soljanky stálo fůru času :wink:

Na závěr malý dotaz: jak jsou řešeny respawny? Když jsem na poněkolikáté fičel do Agropromu abych se dostal do střelcovy chýše a také kvůli dokumentům pro Sida nějak se přestali respawnovat banditi v podzemí a teď mám visící úkoly pozabíjet bandity v Agroporomu od Sida a Barmana. Je možné, že se po nějaké době znova respawnou nebo to bylo naprogramováno pouze na cca 5x a pak tam zůstane vymeteno?

dík

Uto Jún 02, 2015 8:58 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ahoj, chtěl jsem si zapařit soljanku ale sehnal jsem akorát ruskou verzi stalkera

(až teda po koupení anglické na steamu a zjištění že je mi k ničemu poněvadž se nainstaluje už v 1.0006)

dokázal by mi někdo napsat jestli lze udělat z té ruské nějakým trikem anglická? třeba použít soubory z tej steam verze...
nebo jestli tohle lze nějak rozchodit s ruskou verzí hry?

bohužel mě tahle Narodnaja Soljanka + DMX mod 1.3.5 – český překlad při spuštění na ruské verzi opatchované na 1.0004 spadne po zapnutí s hláškou:

FATAL ERROR

[error]Expression : xml_doc.NavigateToNode(path,index)
[error]Function : CUIXmlInit::InitStatic
[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\ui\UIXmlInit.cpp
[error]Line : 172
[error]Description : XML node not found
[error]Arguments : msg_box_kicked_by_server:picture

přepsal jsem akorát gamedata na true ještě zkusím zapnout s původním user.ltx

Uto Jún 02, 2015 9:07 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
runt zkus ve vlastnostech zástupce spouštění hry na ploše -nointro
mi to padalo hned po úvodním videu takže jsem se nedostal do menu hry

Uto Jún 02, 2015 9:15 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 618 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 42  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť