• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Apr 04, 2020 10:25 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 618 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Ďalší
 Narodnaja Soljanka + DMX mod 1.3.5 – český překlad 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Narodnaja Soljanka + DMX mod 1.3.5 – český překlad
ved jasne,ked nepojde nepojde.Co už.Skusam to druhy krat,tak uvidim .

Str Aug 22, 2012 9:00 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tome, nemas nejaku fintu ako z 1.3.5 dostat belt mod ? (nutnost nosit municiu na opasku) Mna to teda dost otravuje, uz tak je to tazke ako prasa a nie este sledovat co mam za opaskom za municiu. Skusil som zeditovat weapons.ltx, zakazal som riadok belt, naboje uz sice do opasku davat nemusim, ale zbran nenabija ;) Cize este nieco s reload ;)

Str Aug 22, 2012 9:08 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Takze po prekopirovani ,a nadlednom pusteni hry,mi to hodi toto,a hra sa nespusti

XR_3DA.exe-vstupni bod nebyl nalezen

Vstupni bod procedury ? allocate@class_rep@luabind@@QBEE?pair@PAXPAX@stlp_std@@PAUlua_STate@@@Z se nepodarilo v dymicky propojovane knihovne xrLUA.dll nalezt.

Hmm tak babo rad. Co s tym?

Str Aug 22, 2012 9:22 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
slojmo: netuším, v tomhle jsem se nehrabal. Mně to zas nějak nevadí, hra je aspon reálnější. Zkus si zvyknout :)

Str Aug 22, 2012 9:27 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
tomi22: pokud nemáš nějakou cracklou verzi,tak to bude podle mě tím, že máš tu verzi 1.0006. Spouštěcí exe soubor je totiž určený pro verzi 1.0005,takže si se “šestkou“ nerozumí. Zkus použít svuj originální exe soubor,ne ten přibalený v modu. Jinak si musíš změnit verzi hry (na foru je návod jak).

Str Aug 22, 2012 9:36 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Jar ne, aj tak to budem muset reinstal, lebo sem si neurobil zalohu. :-).
Mam original akoze z Levelu :-) a pritom tam neni cd key, takze nechapem co je to šit, kedze nejde multiplayer. Takze takto to urobim.
1. Reinstal hry
2downgrade. Hry na 1. 0005
3. Zaloha bin zlozky
4.extrahovat bin a gamedata do zlozky s hrou
5. Spustit z bin exe suborom.
6. Spokojne hrat alebo to zmazat hodit naspet zalohu, zmazat gamedata a nahodit DMP s ktorym som to presiel az do konca.
Diky potom dam vediet.

Str Aug 22, 2012 10:28 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
pre SLOJMA tu je oprava na to aby si mal municiu z inventara na DMX 1.3.4. fungoval mal som vyskusane

http://ifolder.ru/24665610

a tu je forum odkial to mam

http://www.amk-team.ru/forum/index.php? ... 478&st=120

(toto musis hladat = потроны и гранаты из инвентаря)

Str Aug 22, 2012 3:30 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
laja11 píše:
pre SLOJMA tu je oprava na to aby si mal municiu z inventara na DMX 1.3.4. fungoval mal som vyskusane

http://ifolder.ru/24665610" onclick="window.open(this.href);return false;

a tu je forum odkial to mam

http://www.amk-team.ru/forum/index.php? ... 478&st=120" onclick="window.open(this.href);return false;

(toto musis hladat = потроны и гранаты из инвентаря)

Dakujem, vyskusal som to a nejde, nasiel som aj "opravy" ;) priamo na DMX 1.3.5, ale nefunguje ani to, sprava sa to tak, ze naboje a granaty uz "na opasok" neumiestnim (kedze je vypnuta polozka belt vo weapons.ltx), ale nejde reload zbrane. Idem sa v tom pohrabat. Nejdu tie scripty. Skusam to na Stalker EN 1.0005 Steam a tiez na Stalker CZ krabica tiez verzia 1.0005.

Str Aug 22, 2012 5:49 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak je to v háji... :( Cesta jinudy nepomáhá, starší save nepomáhá, prostě se do baru nedostanu. Jediná možnost je, že mi někdo pošle save, kde má za sebou návštěvu Jantaru a X-16 a podařilo se mu vrátit do baru. Jinak nemůžu pokračovat.

EDIT: problém vyřešen, žádost o save beru zpět.

Naposledy upravil Mr.Tom dňa Štv Aug 23, 2012 5:23 pm, celkovo upravené 1

Str Aug 22, 2012 7:02 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
A co je ten mod nefunkcny a padá to v rostoku.? este som to neopravil ako som hovoril niesom,totiz na pc.Ale stale s vami na telefone. 8)

Str Aug 22, 2012 7:37 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Mr.Tom píše:
Tak je to v háji... :( Cesta jinudy nepomáhá, starší save nepomáhá, prostě se do baru nedostanu. Jediná možnost je, že mi někdo pošle save, kde má za sebou návštěvu Jantaru a X-16 a podařilo se mu vrátit do baru. Jinak nemůžu pokračovat.

Je to tak, do baru sa tiez nedostanem, predpokladam, ze si ako ja len na zaciatku a nesies barmanovi dokumenty z X-16. Podla toho co som hladal po nete mame tento problem len my (CZ/SK komunita), takze bohuzial Tome, je to asi niekde v tvojom preklade ;)

Vyskusal som to s CZ verziou, EN verziou, a verziami 10004,5,6 s upravenymi aj neupravenymi subormi xrgame, xrrender ... atd., vzdy s tym istym vysledkom.

Mozno je to nieco v tych dokumentoch pre barmana, zahodit sa nedaju, takze to bohuzial nevyskusam ...

Str Aug 22, 2012 10:45 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak to jsme zkoušeli podobný věci :) Mě ještě napadlo odstranit ten shader mod,ale taky nic. Někdo tady ale psal, že se přes to místo dostal... Samozřejmě mě napadlo,zda to není překladem,ale tohle vypadá na nějaký chybný model něčeho a s tím jsem nic nedělal (hlavně to ani neumím). 1.3.1 jsem překládal taky,prošel skoro celou hru a tohle se nevyskytlo (aspon u mě,v tom druhém topicu o Soljance o té chybě taky někdo psal). Ted zvažuju,zda má vubec smysl pokračovat v překladu,když je tam tato chyba.

Štv Aug 23, 2012 6:15 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tome, ten Shader som skusal aj ja. Pri tejto chybe je najvacsi problem ze vlastne nevies v com je problem. Keby to bola chyba v texture alebo nejakom modele tak to v tej hlaske je a vies ako to riesit.
Riesenie o ktorom som si myslel ze funguje (bolo to potvrdene aj na povodnom fore k NS), teda navrat k skorsiemu save bohuzial nezabral. Skusal som Quicksave, Autosave, ulozenie po skonceni ulohy, 3-4 savy dozadu, skratka vsetko.

Ak je teda naozaj problem v textoch (z verzie 1.3.1 do 1.3.5 mu mozno nieco nesedi), ma napada zamenit tvoje ceske texty za original, prebehnut k barmanovi, odovzdat dokumenty, save, vratit cz texty a skusit ci to pojde. Predpokladam, ze povodne texty niekde mas, ja ich stiahnem a skusim stastie.

Ak to nepomoze tak sa naposledy vratim k povodnej verzii, som zvedavy kde skoncim teraz, naposledy mi chybala v hre dolezita postava, takze dame stvrty restart ;)

Štv Aug 23, 2012 7:20 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak žádný strachy, moje chytrá hlavička na to přišla! :D Za pomoci originální ruské verze jsem se dopracoval k příčině - problém byl v chybném modelu Sajgy 12K. Přitom vůbec nechápu, jak se mi tam objevil...no to je fuk, hlavně, že příčina je objevena. Při té příležitosti jsem ještě vychytal (snad) všechny případy azbuky v souborech, které by dřív nebo později taky určitě házely chyby. Během dneška nahraju další micropatch, kde to bude všechno opraveno. Po jeho aplikaci už to snad poběží bez problémů. :)

EDIT: Micropatch 1.3 nahrán, odkaz v úvodním příspěvku.

Štv Aug 23, 2012 3:23 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tome, si najlepsi !!! ;)

Ale sranda pokracuje :D

there is no specified level in the game graph : 205

alebo

LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\dialog_manager.script:394: attempt to compare number with nil

Nevykopeme sa uz na to ? ;)

Štv Aug 23, 2012 4:40 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 618 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 2 hostia