• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv Máj 28, 2020 3:39 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 myslienka - naplnanie zasobnikov nabojmi 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať myslienka - naplnanie zasobnikov nabojmi
Napadol ma jeden napad . Co by sa stalo keby ze vystrielam naboje zo zasobnika a nemam viac zasobnikov napr do AK74 a surne si potrebujem naplnit naboje do zasobnikov na nejakom bezpecnom mieste kde po mne nikdo nezacne palbu . Aspon 5 zasobnikov do AK74 . Jedina vec mi nesla do kopy , ze tam chybala animacka naplnovania zasobnika nabojmi .

Len to ze som si u kupca kupil 4 krabice nabojov do AK74 a ked som vystrielal limit jedneho zasobnika . Jeden minuty zasobnik zahodil (zahodeny zasobnik nebol ani na zemi ako predmet) a dal dalsi zasobnik plny ,ALE odkial zobral plny zasobnik? Ved nemozte napratat do zbrane krabicku nabojov :D

5 prazdnych zasobnikov a mate 147 nabojov 5.56x45 AP . Musite si naplnit zasobniky do zbrane :D . Neviem ako to bude v hre :D .

No to som zvedavy ako sa to vyriesi :D ?

Pon Feb 16, 2009 6:46 pm
Profil ICQ
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No ked sme v krajine fantazie, tak ja by som chcel zasa animaciu ako si rozlozim zbran, precistim, naolejujem, skratka udrzba ako sa patri :lol:

Pon Feb 16, 2009 7:11 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
TO BY nebolo zle

Pon Feb 16, 2009 7:28 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
"ako sa to vyriesi"

A co chceš řešit? A jak? Prostě to ve hře je takhle. Já se taky snažil nějak prodrat systém sumek, ale holt to prostě nejde. I když bych taky rád, aby se musely zásobníky před akcí municí naládovat.

Pon Feb 16, 2009 7:47 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
CISTENIE zbrani by slo . Ide o animacie . museli by byt na to cistiace nastroje a miesto kde sa to da spravit .
naplnanie by tiez slo ide tiez o animaciu .

-Musel by byt novy Engine hry :( . Ved SDK na Shoc existuje mozna by sa dalo upravit podla seba . neznam sice programovaci kod dobre ale mozna :D :D

Pon Feb 23, 2009 10:09 pm
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť