• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 6:35 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 860 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58  Ďalší
 S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha
Ahojte, mám takový menší problém. Po x tý jsem rozehrála LA (no jo,jsem halt fanatik) a momentálně jsem v Darksapce v těch dolech. Úspěšně jsem zdrhla vrtulníku a teď mám docela problém s tím, že jak mě tam někdo v těch dolech praští, tak vždycky game over. Absolutně nechápu, kde se stala chyba. Jak říkám, hraju to po x tý a jaktěživ se mi tohle nestalo. Můžete mi poradit, kde jsem udělala chybu???

PS: Doufám, že je dotaz aspoň trochu srozumitelnej.

Štv Aug 20, 2015 10:20 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha
Charlie píše:
Ahojte, mám takový menší problém. Po x tý jsem rozehrála LA (no jo,jsem halt fanatik) a momentálně jsem v Darksapce v těch dolech. Úspěšně jsem zdrhla vrtulníku a teď mám docela problém s tím, že jak mě tam někdo v těch dolech praští, tak vždycky game over...

Keď si zachraňovala Foxa od SINov v Kordóne, nezabila si niektorého (vtedy alebo neskôr)?
Ak áno, tak ťa vždy zabijú. (Nepomôže ani editacia relations.ltx). Použi skorší save.

EDIT: Ešte ma napadlo, že by sa mala dať za peniaze napravit reputácia u Barmana. Len si už nepamätám, či to je v LA alebo to bol nejaký iný mod.

Naposledy upravil X-RAY dňa Štv Aug 20, 2015 11:16 am, celkovo upravené 1

Štv Aug 20, 2015 11:08 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
X-RAY píše:
Charlie píše:
Ahojte, mám takový menší problém. Po x tý jsem rozehrála LA (no jo,jsem halt fanatik) a momentálně jsem v Darksapce v těch dolech. Úspěšně jsem zdrhla vrtulníku a teď mám docela problém s tím, že jak mě tam někdo v těch dolech praští, tak vždycky game over...

Keď si zachraňovala Foxa od SINov v Kordóne, nezabila si niektorého (vtedy alebo neskôr)?
Ak áno, tak ťa vždy zabijú. (Nepomôže ani editacia relations.ltx). Použi skorší save.

Do řitě, já je vykosila totálně všecky. :-( Tak jedu od znova. Save mi záhadně zmizel těžko říct kam. Hlavně že už to vim. Díky.

Štv Aug 20, 2015 11:13 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
X-RAY píše:
Charlie píše:

EDIT: Ešte ma napadlo, že by sa mala dať za peniaze napravit reputácia u Barmana. Len si už nepamätám, či to je v LA alebo to bol nejaký iný mod.

V LA to neni,to je skôr nejaký mod.Inak nepoznáte nejaké mody na LA?

Pia Aug 21, 2015 6:44 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ahoj lidi potřeboval bych poradit vždycky když příjdu k Doktorovi do domku tak po tý "Amnézii" jak je Cut scéna s Darkstalkerem my hra spadne.(Předem dík za pomoc)

Ned Aug 23, 2015 12:16 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Lamoun píše:
Ahoj lidi potřeboval bych poradit vždycky když příjdu k Doktorovi do domku tak po tý "Amnézii" jak je Cut scéna s Darkstalkerem my hra spadne.(Předem dík za pomoc)

Máš nainštalované nejaké mody? Ak hej vymaž ich,skus zapnúť hru ako správca alebo sa pohraj s kompabilitou.Mohol by si tu dať aj log ( síce ti s tým ja už nepomožem,z logu neviem vyčítať nič ale aj tak by sa hodil )

Ned Aug 23, 2015 7:02 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Lamoun píše:

Mě to dělalo to samé. Musela jsem hru odinstalovat, nainstalovat znova a k tomu tam nainstalovat nejnovější patch. Tuším, že to byl nějakej 3. nebo tak nějak. Přesně nevim. Každopádně po tom mi hra už jela normálně. Zkus to. Protože pokud tam máš patch 2 tak ti to nepůjde. Mnoho štěstí.

Ned Aug 23, 2015 10:41 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Patch má ten nejnovější (1.3003) nebo něják tak ale ještě se pokusím trochu pohrabat v kompatibilitě jak zmiňoval kolega nahoře.

Ned Aug 23, 2015 9:01 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Lamoun píše:
Patch má ten nejnovější (1.3003) nebo něják tak ale ještě se pokusím trochu pohrabat v kompatibilitě jak zmiňoval kolega nahoře.

Celkovo Lost Alpha je dosť zabugovaná ale aj tak je to dobrá hra
EDIT: Mne to sem tam tiež padalo ked som nemal kompabilitu nastavenú
Neviem ako vieš po anglicky ale fix máš tu https://www.reddit.com/r/stalker/commen ... s_a_crash/
Potrebuješ nový XVID na videa

Naposledy upravil Enrik01 dňa Pon Aug 24, 2015 7:34 am, celkovo upravené 1

Pon Aug 24, 2015 7:25 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Lamoun píše:

Na Uložto je oprava - jmenuje se tuším Doctor-fix a ta tohle řeší .

Str Aug 26, 2015 7:05 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Mám problém(jak jinak,že??),dohrál jsem LA a v questu s OT jsem klávesou F "usedl" a opětovným stlačením efka otevřel driver-průzor.Ve freeplay jsem do OT efkem jen usedl a vystopil,průzor pro řidiče neotevřu,co s tím??Nepište - "běž pěšky",na to mi IQ stačí,na to nepotřebuju "SCORPIONS.CZ"!!!!!

Uto Sep 01, 2015 5:43 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
OT jsem pořešil pohledem 3.osoby.Nic moc,ale když nestřílím,je to fuk.
Mám jiný problém,resp.dotaz.Jakej je v "Alfě" best suit??
Je to tahle "Žabička"
Obrázok,nebo se dá vytunit něco od Barmana??Na nic jsem zatím nepřišel.Exa "nesou"(20kg),ale "neběhaj" a ostatní(např.SEVA za upíry) žádnej zázrak!!No a u zbraní mně vytáčí "spaska" s vývrtem,která spolyká jen některý kulobroky a některý zase ne(a to mně tedy nas**lo dost)!!Takže ptát se na best weapon,to je asi jak komu co sedne.Mod je jinak fajn,akorát tu fakt u zbraní ta indikace poškození(rozuměj účinnost) je většinou k smíchu :-D !!

Str Okt 14, 2015 10:34 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
sorry tahle žabička : http://uloz.to/xusqdZpE/ss-razu-10-14-15-22-35-49-la17-outskirts-jpg

P.S.V lokaci Les je na půdě jednoho domu v bedně k mání Duchův oblek(napuštěný hojivou mastí z "vanilky")!!

Str Okt 14, 2015 10:41 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nějak jsem se zasekl v lab X-10. Věechno šlo normálně. Zapnul jsem první 2 páky a našel mrtvého vědce. Nový úkol je otevřít dveře a vypnout ty 4 vysílače. No ale nemůžu otevřít ty dveře. mám nějaké kódy 5271 a 4526. Ale ani jeden nic neudělá. Kde jsem udělal chybu?

Sob Dec 19, 2015 7:17 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Kód k těm dveřím je 5271. Takže jestli je po jeho zadání nemůžeš otevřít, je to divný. Tady se asi nedá poradit nic jiného, než zkusit nahrát nějaký starší save a zkusit ten úkol projít znova.

Ned Dec 27, 2015 9:24 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 860 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť