• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Mar 01, 2021 1:56 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 860 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 58  Ďalší
 S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha 
Autor Správa
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha
Je to editor pro vytváření levelů. Hrát se to nedá. :mrgreen:

Pon Máj 18, 2015 3:17 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Mr.Tom píše:
Je to editor pro vytváření levelů. Hrát se to nedá. :mrgreen:

Hra ako hra...
Nevidím rozdiel medzi plazením sa Zónou a plepletaním sa programovými riadkami... Oboje skrýva v sebe beznádej, dobrodružstvo a vyžaduje dávku odvahy. :mrgreen:

Pon Máj 18, 2015 5:18 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ahoj,
asi v půlce celé hry jsem nechtěně sebral předmět dřív než jsem dostal zadání úkolu (Alex potřebuje sadu nářadí plus sadu kondenzátorů). Nyní mám v batohu sadu nářadí, kterou nelze nikam odložit či prodat a zákazník si předmět nevezme, protože v seznamu úkolu jsem předmět jako ještě nenašel. Chová se to stejně jako PSI přilba, ty mám taky dvě a žádná z nich nejde odložit i když jsem vypalovač vypnul.
Existuje řešení jak to případně opravit?

Moc děkuji za případné rady hoj. Pet

Sob Jún 20, 2015 4:18 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Že jsi ten předmět sebral dřív, než jsi obdržel úkol, by nemělo ničemu vadit. Pokud se ti úkol neoznačil jako splněný, tak je to zvláštní, nicméně pomůže leda nahrát starší save, pořízený ještě před sebráním předmětu. Nemožnost určité příběhové předměty odložit je podle všeho úmyslná, aby se jich hráč někde nezbavil.

Sob Jún 20, 2015 6:51 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tak se všem omlouvám... mylně jsem zaměnil úkoly s předměty, ty v batohu co jsem sebral a nemohl se jich zbavit jsou z lokace Venkov a patří pro vědce Deedee. Tedy po zadání úkolů jsem se věcí zbavil, ale tahal je v batohu zbytečně a donesl vědci, až po dokončení hlavního příběhu.
Mr.Tom dík za návrh řešení hoj. Pet

Ned Jún 21, 2015 10:21 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak jsem se asi zadrhl . Nechal jsem se provést Doktorem skrz nemocnici a asi po pěti hodinovém bloudění podzemím jsem našel dveře do podzemí Pripyati - na kod . A kod nikde ! Prolítal jsem to tam jak blb , ale našel jsem leda kulový . Pomůžete prosím ?

Pon Júl 06, 2015 2:01 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ahoj,
taky jsem tam bloudil musíš se vrátit zpět do chodeb a kod který potřebuješ je nad místem kde leží mrtvola a ještě jedna natažená přes soustavu trubek. Je potřeba vyskákat nahoru, hodně těsné a nenápadné místo. Pak vylezeš na ochoz s chodbou a tam je co potřebuješ hoj. Pet

Uto Júl 07, 2015 8:06 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
to Petsild - Patří Ti Velký Dík , už jsem nedoufal že odtamtud vyváznu . Ta další cesta byl taky velkej blbákov , ale s tímhle se to nedá srovnat . DÍK !!! :D

Uto Júl 07, 2015 9:41 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tak jsem rád že popis místa pomohl :), tahle část a jak píšeš navazující lokalita, byla na pozornost hodně náročná.
LA jsem dohrál celkem čerstvě, tak dokud to mám v hlavě můžu pomoc hoj. Pet

Str Júl 08, 2015 5:29 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ahoj,

mám vellké problémy s nastavením a vůbec chodem grafiky, proto bych se rád zeptal jestli neměl někdo podobné problémy.
Snažím se hrát na ntb grafice GeForce GT555 s nejnovějšími oficiálními ovladači.
První problém nastává s nastavením, kdy se mi nabízi Statické osvětlení(DX8), Dynamické objektů (DX9) nebo plně dynamické (opět DX9). Nikde ani zmínka o DX10, DX10.1 nebo DX11, ale to beru jako možnou chybu popisků. V rozšířeném nastavení ale nejde zapnout AA ani náhrada DX10 za DX10.1 ani vlhké povrchy. Ty položky tam jsou, ale vyšeďené, takže nejde s tím nic udělat. Nastavuji tedy grafiku na vyšší standard při nativním rozlišení 1600x900 a začínám hru. Po probuzení mám solidních cca 30-40 snímků. Ale během prvního nebo někdy i druhého rozhovoru se Sidorovičem se najednou propadnou na 10-12 a to jsem ani nevylezl ven, prostě skokově spadnou. Pak pomůže jen brutální snížení všech nastaveních na minimum abych se dostal zpět na těch 40.
Zajímavé je, že jsem se s 30 - 40 dostal jednou i ven a při západu slunce normálně bez záškubu pobíhal a vše jelo hladce. Zkoušel jsem různá nastavení, ale furt stejné problémy.

díky za případné poznámky

Str Júl 15, 2015 1:30 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Na zpřístupnění všech vychytávek DX10.1 je třeba upravit v user.itx řádek ''renderer renderer_r2'' na r3 pak teprve nastanou pravé grafické orgie. Budeš muset zkusit no, aby to neubralo na plynulosti. Tvoje grafika je sice na notes celkem průměrně výkoná, ale Stalker LA je i dnes extrémně hw náročný. Mám GTX660 a kolikrát to vytížilo a rozpálilo grafiku do ruda s průměr kolem 25fps, což je kolikrát na hranici hratelnosti.

Mě hodně pomohlo nastavení R3 a vypnutí stíny trávy hoj. Pet

Štv Júl 16, 2015 7:31 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
zdravim mam problem s hrou. neustale mi pada pri loadingu mapy a potom sa najdu taketo blbosti :
ver 1.3003
Expression : m_object
Function : CServerEntityWrapper::load
File : server_entity_wrapper.cpp
Line : 76
Description : Can't create entity.
Arguments : snork_jumper

Expression : false
Function : CXml::Load
File : xrXMLParser.cpp
Line : 87
Description : XML file:ui\wpn_scopes.xml value: errDescr:Error reading Attributes.

neviete neako pomoct?

Pia Júl 17, 2015 6:55 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ahoj, donesl jsem do baru dokumenty s x18 a od té doby nemám žádnou dějovou linii ,,No Active Task" nevíte co s tím? :D díky

Sob Júl 18, 2015 9:23 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
to xcLeim - Nejsem si jistej , ale ty dokumenty bys měl donést Sinu (do dolů) a ne do baru

Str Aug 05, 2015 10:53 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
xcLeim - Reno ma pravdu, tie dokumenty treba odniesť vodcovi Sin

Štv Aug 06, 2015 5:31 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 860 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 58  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia