• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Sep 17, 2019 11:54 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 860 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 54, 55, 56, 57, 58
 S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha 
Autor Správa
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha
Hlavně doufám, že se zlepší inteligence nepřátel a nebudou zas jen tupě postávat a nechat se střílet. To mě na původní LA štvalo nejvíc.
Jinak ale s hraním počkám tak měsíc, spíš dva. Ze začátku zřejmě budou ještě vycházet nějaké záplaty a nechci začínat pořád od začátku.

Pon Apr 24, 2017 8:55 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Souhlasím na plné škále LA měla strašnou AI, i když říkaly celých 6 let že ta AI bude opravdu výborná bla,bla,bla najednou rok 2014 a skutek utek do anomálie
Jinak hra údajně bude locknuta na 60 FPS, ale jak znám patlaly z dezowave tak to locknutý bude, ale stejně to bude tak na 30 nanejvíš 45 FPS
Ale těším se i když vím málo tak se těším, i když abych pak nebyl zklamanej jako před třemi lety z LA...

Uto Apr 25, 2017 8:23 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Hraje/hrál někdo ten DC? Liší se to výrazně od původní verze? Zvažuju, jestli se do toho pustit. Jestli tam jsou jen kosmetický změny, tak to asi nemá smysl.

Str Aug 02, 2017 3:40 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
LA DC co o tom říct :/
Hrál jsem to cca 3-4 hoďky takže jsem se ani nedostal z Kordonu, v podstatě je to to samí jako LA 2014, jen s nějákými drobnými úpravami příběhu a úprav textur+nové animace zbraní a měnitelné rukávy podle obleku, ale více říct nemůžu

Pia Aug 04, 2017 11:03 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ahoj.. uz pred lety jsem hral vsechny dily stalkera a tedka sem si vzpomnel ze jsem nedohral ten posledni a hrozne me to bavi..

u prvni serie jsem vydrzel nejdyl a vim ze se fanousci zabyvali tim co bylo nevydany a po tech letech koukam ze je lost aplha.. chci se zeptat je to hratelny ?? s v cim se to zhruba odlisuje od jednicky ??

Uto Jan 30, 2018 12:06 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 860 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 54, 55, 56, 57, 58

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia