• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Máj 25, 2020 5:50 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Módy pls help 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Módy pls help
lidi xel by som ozivit hru modmi a myslim ze by ma to bavilo viac keby som mohol upgradovat/montovat zbrane ako ste tu pisali v nejakych prispevkoch a zaroven vediet u obchodnikov opravovat veci, a aj daka ta vyssia nosnost o 15 20 kg viac by sa mi pacila.. nevedeli by ste mi poradit pripadne napisat dake linky na tieto módy na verziu 1.0004 (pripadne na 1.0003), moc by ste mi tym pomohli - skusal som par modov ale nespustilo mi to ani hru :D ...

Ned Jan 20, 2008 11:28 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak, téma jsem přesunul. Pokud chceš zkusit modifikace, není snadnější volba, než jít do sekce Modding hned u nás na webu ( http://stalker.scorpions.cz/modding/ ). Tam už je modifikací slušná sbírka - stačí si jenom vybrat.

Ned Jan 20, 2008 11:51 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
njn to som uz skusal ale dako mi to nejde ... prepisal som aj false na true...mam to v Gamedata a napriek tomu mi nexe zapnut new game... preto by ma zaujimalo ci neviete ktore nerobia problemi a zhoduju sa s 1.0004... diky

a naviac sa mi zdá ze to su len pre ceske verzie hry a ja hram orig eng...

Pon Jan 21, 2008 12:06 am
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
V tom případě máš situaci ještě ulehčenou tím, že můžeš použít dejme tomu i zahraniční modpacky. Všechny modifikace co jsou na webu, jsou pouze pro českou verzi hry (jak sis již všiml). Například hned na začátku můžeš vyzkoušet normální multijazyčný Repair mod ( http://stalker.scorpions.cz/data/cz_mod ... l_v2_5.rar ), který by měl fungovat zcela bez potíží. Pak můžeš kombinovat i ostatní modifikace.

Pon Jan 21, 2008 12:46 am
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 6 hostia